Şimdi Ara

Superonline 20 Mbps Limitsiz (AKH 100GB) fiber internet 49 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
3
Favori
33.672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • binamızda kutu yok bende süperonlıne geçmek istiyorum ancak bir kişi için kutu koymazlar sanırım. apartmandakiler de hep yaşlı bilmezler interneti falan ne yapsakki
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalyoncum

Ben de başakşehir 1.etap tayım; 3 ayda 4 kez aradılar süperonline dan..

20 mb. AKK. 100gb. artı Lig tv ile 55 tl dediler..
    Anten sitede sorun olur diye kararsız kaldım..

Ne dersiniz ?

Hocam lig tv derken? Digiturk uyeligi mi vericekler?
  • selamlar, çok çabuk doluyor daha 80gb olunca uyarı yolluyor, hemen kesiyor hızı upload yine aynı şekilde 50gb hemen kesiyor hızı alacak arkadaşlar bunu hesaba katarak alsınlar, eskiden denildiği gibi hemen kesmiyorlar falan olmuyor yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackheart

selamlar, çok çabuk doluyor daha 80gb olunca uyarı yolluyor, hemen kesiyor hızı upload yine aynı şekilde 50gb hemen kesiyor hızı alacak arkadaşlar bunu hesaba katarak alsınlar, eskiden denildiği gibi hemen kesmiyorlar falan olmuyor yani

YA ANCA KONUŞUYOSUN BOŞ KONUŞUYOSUNUZ ttnet de aynı uygulamaya geçiyor yarın oda geçince sizce hangisi daha fazla dowload yapğabilecek söyler misiniz?
  • biraz once arandim ve AKK disi birakildigimi bildirdiler... Adamin ismini cismini hepsini not aldim.. gorusme tarihi saati vs... darisi diger tum madurlarin basina... olmucak bisi degil.. pes etmeyin!
  • quote:

Orijinalden alıntı: atropin

biraz once arandim ve AKK disi birakildigimi bildirdiler... Adamin ismini cismini hepsini not aldim.. gorusme tarihi saati vs... darisi diger tum madurlarin basina... olmucak bisi degil.. pes etmeyin!

bunu nasıl başardınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: esatemrah

quote:

Orijinalden alıntı: atropin

biraz once arandim ve AKK disi birakildigimi bildirdiler... Adamin ismini cismini hepsini not aldim.. gorusme tarihi saati vs... darisi diger tum madurlarin basina... olmucak bisi degil.. pes etmeyin!

bunu nasıl başardınız acaba?

http://forum.donanimhaber.com/m_38464941/mpage_1/key_/tm.htm bu konuyu inceleyin... ayrintili tum bilgi ve belgeleri bu konuda bulabilirsiniz.

• sol kotayı 200 gb yapsın alayım
  • sınırsız falan hikaye 100 gb ı geçince 1 mb e düşüyor. ben taahhütün dolmasını bekleyenlerdenim. çünkü ayın 10 unda kota doluyor...
  • Hocam, internet konusunda pek tecrübeli degilim.
    Şimdi ben aylik 8Mbps süperonline internete 49 lira ödüyorum. Aylik 89-150gb arasi kullaniyorum.

Benim internetimdede akh var mi? Eger varsa bu bahsettiğiniz kampanya cok daha tasarruflu olur.
  • superonline: ya biz bu limitsiz fiber interneti verdik ama adil kullanım hakkı adı altında bir sınır koyalım diyoruz, yine de tutar mı?
    emmioğlu: ne o?
    superonline: aylık kota sınırı koyup sınırsız diye yedireceğiz. ee, vatandaşımız duyarlı, adil kullanım hakkı deyince insafa gelirler.
    emmioğlu: tutar tutar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital90

iki senedir 10 mbit üyesiyim yazın 2 sene dolmuş taahhüt bitmiş olacak. henüz 50 GB bile ulaşamamışım ayda. sürekli oyun, mp3 ve ara sıra da film indiren biri olarak evde kardeşimle kullanıyoruz.
    beni de aradılar bu kampanyayı söylediler geçersem modem benim oluyor mu yine çünkü 2 yıllık taahhütümü tamamlamamış oluyorum eski tarifemin?

taahhüt vereceksen yeni modem iste bence nasılsa 2 sene onlara bağımlı kalacaksın. bence yeni sözleşme yapmayın çünkü sizin sözlemenizde adil kullanım diye bir madde yoktur hızınızı düşürme yetkileri bulunmaması gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arlper -- 22 Nisan 2012; 10:38:08 >
  • beyler ben de ttnet 8 mbps kullanıyorum kota kullanımım da max 30 gb olur ayda. hızım niyeyse çok az geliyor.. bu hıza 60 tl vermek istemiyorum ne dersiniz superonline'da bana göre tarife var mı? bi de ev telefonu vs. değiştirmek zorundayız dimi? modem de değiştirilcekse hiç geçmiyim, daha 1 ay önce yeni modem aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canverse

quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Hem limitsiz hem limitli gibi saçmalığın daniskası

nasıl yani?

akk olmayan internet paketi mi var hocam

kablonet
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

bende 20mbit kullanıyorum

arada bir 25gb akh kotanız dolamk üzere ve diye uyarı alıyorum ama daha hiç yavaşladığını görmedim

belkide bendede 100 olmuştur bu aralar bilemiyorum

fileservede bişey kalmadığı için indirecek bişeuysde yok

Ben yaklaşık bu zamana kadar 2 TB full hd ve hd mkv film indirdim ve HEPSİNİ de izledim. Çok merak ediyorum diğer download yapan kişiler; indirdiğiniz herşeyi izlediniz, dinlediniz veya kullandınız mı ? Şayet kullanmadıysanız sırf indirmek için indirerek neyden haz alıyorsunuz ?

ALINTI yaptığım kişi üzerine alınmasın konusu açıldı diye alıntı yaptım ve ortaya sorduğum bir soru.

ben kaç 2tb indirdim sayısını hatırlamıyorum.evet izleniyor çünkü 138 3d led var ses sistemi var ister istemez algı oluşuyor ve izliyorsun izleme gereksinimi hissediyorsun.yoksa o kadar filmi izlemem ben şahsen.ama indirilince izleniyor.birde arşiv yapanlara hasta oluyorum:) ben izlerim silerim abi görsek efekt olan birkaç film hariç

• quote:

Orijinalden alıntı: cafein34

quote:

quote:

arada bir 25gb akh kotanız dolamk üzere ve diye uyarı alıyorum ama daha hiç yavaşladığını görmedim

Ben yaklaşık bu zamana kadar 2 TB full hd ve hd mkv film indirdim ve HEPSİNİ de izledim. Çok merak ediyorum diğer download yapan kişiler; indirdiğiniz herşeyi izlediniz, dinlediniz veya kullandınız mı ? Şayet kullanmadıysanız sırf indirmek için indirerek neyden haz alıyorsunuz ?

ALINTI yaptığım kişi üzerine alınmasın konusu açıldı diye alıntı yaptım ve ortaya sorduğum bir soru.

ben kaç 2tb indirdim sayısını hatırlamıyorum.evet izleniyor çünkü 138 3d led var ses sistemi var ister istemez algı oluşuyor ve izliyorsun izleme gereksinimi hissediyorsun.yoksa o kadar filmi izlemem ben şahsen.ama indirilince izleniyor.birde arşiv yapanlara hasta oluyorum:) ben izlerim silerim abi görsek efekt olan birkaç film hariç

Abi en son senle görüşeli 4-5 sene oluyordu İnternet Cafe işletiyordun değil mi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cafein34

quote:

quote:

Abi en son senle görüşeli 4-5 sene oluyordu İnternet Cafe işletiyordun değil mi

yuh diyorum:) bu ne hafıza :)

• ttde 20 mbit olsada geçsek keşke...
  • istanbulun orta yerinde zeytinburnunun göbeğinde fiber optik yok inanılır gibi değil.
    biz nasıl geçecez buna aceba
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarantino47

istanbulun orta yerinde zeytinburnunun göbeğinde fiber optik yok inanılır gibi değil.
    biz nasıl geçecez buna aceba

Z.burnunda kablotv superonline fiber hicbirisi yok sadece sitelerde var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.