Şimdi Ara

Citroen DS4 (alındı test edildi) 4 aylık araştırma sonucu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
3
Favori
86.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrRendersson

quote:

Orijinalden alıntı: anttt

quote:

Orijinalden alıntı: MrRendersson

bahsettiğiniz sorunlarla alakalı olarak herhangi sıkıntılı bir durum yaşamadım. 1 seneden fazla bu aracı kullanmış biri olarak bunları söyleyebilirim

araba 120 yi geçince titreme oluyomu yoksa yolla stabilmi gidiyo peki fazla hizlaninca fark edip yavaşlamam lazim diyomusun ?

100-120km sabit hızla giderken bu aracın en ekonomik şartlar altında kullanmış oluyorsunuz titreme ve gürültü sorunu bu süratlerde söz konusu değil fakat 160km üzerine çıktığınızda 170km ile giderken aracın içine rüzgar sesi almaya başlıyor. ama bahsettiğiniz hızlarda ben bir sorun yaşamadım.

bilgilendirme için sagol dostum

• bir şey daha sormak istiyorum araci bir süredir kullaniyorsunuz satip başka araba almayi hiç düşündünüzmü yoksa bundan daha iyisine bu fiyata sahip olamam diyemi düşünüyosunuz cünkü a3 lerin fiyatlari iyice düştü yeni kasasinin cikicak olmasi nedeniyle 2.el fiyatina 0 ve dolu bir a3 e sahip olunabiliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: anttt

bir şey daha sormak istiyorum araci bir süredir kullaniyorsunuz satip başka araba almayi hiç düşündünüzmü yoksa bundan daha iyisine bu fiyata sahip olamam diyemi düşünüyosunuz cünkü a3 lerin fiyatlari iyice düştü yeni kasasinin cikicak olmasi nedeniyle 2.el fiyatina 0 ve dolu bir a3 e sahip olunabiliyo

bu aracı satmayı hiç düşünmedim en az 5 yıl binerim diyordum ama yazdığım gibi daire aldım ve borçumu kapatmak için satmak zorunda kaldım bu fiyatlarda gerçekten bu performansta başka araç bilmiyorum dediğim gibi beni hiç üzmedi biraz daha param olsa citroen dışında yeni çıkan A sınıfı mercedes fuarda bindim gayet güzel gözüküyordu ama bazıları bana kızacak ama citroenin iç dizaynı merdecesin içinnden daha güzel geliyor :) Audi de güzel diyorlar kullanmadım bilmeden konuşmamak gerek saygılar...

• mrb,

biraz önce 2012 model ds4 siyah renk sport+navi+ön park sensörlü aracı aldım:):)

hemen yay taktırmayı düşünüyorum bilgisi olan varmı acaba

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgava

mrb,

biraz önce 2012 model ds4 siyah renk sport+navi+ön park sensörlü aracı aldım:):)

hemen yay taktırmayı düşünüyorum bilgisi olan varmı acaba

saygılar

Yay ile ilgili bilgim yok malesef. Mahsuru yoksa aracınızın km'si,yakıtı ve ne kadar fiyata aldığınızı söyler misiniz?
  • mrb,

aracı sıfır 59000 tl 2012 model olarak aldım
    almanyaya kw markadana coilover kit sipariş ettim 10 güne gelecek istanbulda taktıracağım

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgava

mrb,

aracı sıfır 59000 tl 2012 model olarak aldım
    almanyaya kw markadana coilover kit sipariş ettim 10 güne gelecek istanbulda taktıracağım

saygılar

hayirli olsun araciniz. 59'a aldiginiz aracin liste fiyati neydi? bugun benzer donanimda ve siyah ikinci el araca 55 dediler, ustelik boya vardi.
  • Bence çok çok güzel bir otomobil. Güle güle kullanın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dsport ön arka park sensörü navi var benim araçta standart aldım vitrin o şekildeydi
  • Arkadaşlar bu aracı alacağım ben de. Öğrenmek istediğim bir şey var. Arkada kapılardaki camlar açılabiliyor mu. İzlediğim inceleme videolarunda açılmadığı yazıyordu. Şu ana kadar ki bütün modellerde arka camlar açılamıyor mu. Bir de uzun boylu bi insan için kullanışlı bir araç mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rampy

Arkadaşlar bu aracı alacağım ben de. Öğrenmek istediğim bir şey var. Arkada kapılardaki camlar açılabiliyor mu. İzlediğim inceleme videolarunda açılmadığı yazıyordu. Şu ana kadar ki bütün modellerde arka camlar açılamıyor mu. Bir de uzun boylu bi insan için kullanışlı bir araç mıdır ?

hiçbir model ve donanım düzeyinde arka cam açılmıyor.
    aracın ön koltukları panoramik ön cam nedeni ile oldukça ferah ve rahat
    arka koltukları uzun boylu kişiler kullanamaz
  • Bu arabalarsa Sunroof - Moonroof olmuyor mu ?
  • sunroof yok araçlarda,diğer ne ararsan var ama Dsportlarda
  • Ds4 2012 dizel model sahibiyim. Bu araçta telefon aracılığıyla Bluetooth ile bağlanıp müzik çalmayı başarabilen biri var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IlkerCagatay kullanıcısına yanıt
    C4 te böyle. Aynıdır muhtemelen.

Citroen DS4 (alındı test edildi) 4 aylık araştırma sonucu
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.