Şimdi Ara

Starbucks kahve kampanyası (1 Haziranda bitmiş)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
21
Favori
36.541
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Daha önce yazan oldu mu bilmiyorum, bulamadım...

Filtre kahve sevenler için

Kampanya şöyle

Paket kahvelerden alıyorsunuz (hazır kahve çekirdeği, paketlerden bahsediyorum)....

Istediğiniz kahve size ikram oluyor. Ve bu olay yazmıyor dükkanlarında..

Örnek, bugün 15 tl ye 250 gr kahve aldım...Çektirdim

Yanında ikram olarak white chocolate machiato aldım ki satış fiyatı 7.25 tl

250 gr filtre kahve 8 tl ye filan geliyor....

EDIT : 250 gr kahve 18.50 olmuş, soğuk içeceklerdende alabiliyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 27 Ekim 2016; 11:19:00 >

• Ankarada 3 starbuckstada görmedim yazdıgını..Kahve alınca kasadaki söyledi, ikram kahve ne istersin diye...

Bugün yeni aldım 15.25 tl ye...Güzel, çok sert degil, aroması filan iyi

Zaten filtre kahveden sonra nescafe ve türevi yapay kahveleri içemez olduk...Kahve degil zaten onlar, kimbilir ne
  • Starbucks kart alırsanız (25TL) 2 tall herhangi kahve de bedavaydı en son.
  • ben bi daha oraya gitmem
    bigün gittim bi tane günün kahvesi şu grande latte herhalde ondan bi tanede filtre kahve dedim eleman bana ikiside aynı beyefendi dedi... allahtan benden başka kimse yoktu etrafta valla bi daha gitmem he isterse bedava versin :P
    şaka bi yane starbucks ın kahvesini seviyorum
  • Satın almış olduğunuz filtre kahveyi isterseniz orada servis ettirebiliyorsunuz. Yani aldıktans onra eş-dost Starbucks'a gidip satın aldığınız bu kahveyi veriyorsunuz, onlar hazırlayıp size getiriyorlar, oturup içiyorsunuz güzel güzel.

• 15tl 'den sattıkları kahvein fiyatı zaten 8-9 lira olduğu için fırsat sayılmaz bu.
  • devamlı olan bir kampanya. ben de bir tüyo vereyim:

isterseniz VENTİ da veriyorlar, ya da 2 tane küçük de veriyorlar yanınızda sevgiliniz-eşiniz varsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DayLight66

15tl 'den sattıkları kahvein fiyatı zaten 8-9 lira olduğu için fırsat sayılmaz bu.

Aynen,
    250 gr kahve 15 TL imiş, pehh...
    Tchibodan o fiyata 500 gr kahve alıyorum, kalitesi de oldukça iyi.
    Haa, çok daha kaliteli kahve almak istersem şuradan alıyorum ( siteyle ilgim yoktur ) :
    http://www.baristasepeti.com/index.php
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rand_Al_Thor

quote:

15tl 'den sattıkları kahvein fiyatı zaten 8-9 lira olduğu için fırsat sayılmaz bu.

Aynen,
    Haa, çok daha kaliteli kahve almak istersem şuradan alıyorum ( siteyle ilgim yoktur ) :

Filtre kahve mi hocam bu sitedekiler??

• quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

sabah sabah güldürdü

• starbucks gibi yerlerin marka tadı var. yani adam aynı kahveyi evde, hacı kuddusi adı altında içse sıradan bir kahve oluyor fakat starbucks'da, entel dantel bir isim verilmiş şekilde içince, o ortamda tadınca birden eşsiz bir lezzetmiş izlenimi doğuyor bilinçaltında. bu durum genelde lüks lokantalarda yenilen aşırı pahalı yemeklerde de karşılaşılır. listeye bakarsın şöyle bir ismi var ;

bulgogi sosunda, hafif ateşte pişirilmiş, de la poqueamnte.

masaya gelen ise bildiğin omlet. tek farkı fiyatı ve o ihtişamlı ortamda yeniliyor olması. bu starbucks'ın stratejisi de tam olarak bu olduğu için, genelde kahvelerini, değerinin minimum 10 katına satıyorlar. ben olsam 20 katına satarım o ayrı. ne kadar pahalı satarlarsa o kadar değerli sanılıyor çünkü ve alternatifleri yok. normalde 100 liraya satılan bir kahveyi indirimli olarak 20 liraya satıyor olmaları, o fırsatın çok cazip olduğu anlamına gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rand_Al_Thor

quote:

Aynen,

iyi de iki kahve arasında lezzet, aroma, yoğunluk, vs. bir sürü fark var. Elma ile armutu kıyaslamanın anlamı yok.
    Starbucks güzel bir politika izliyor. başarıları da bunu gösteriyor.
    Tchibo'yu da severim ve sık sık kullanırım ama starbucks ile karşılaştırmak , hele salt fiyat olarak karşılaştırmak bence çok doğru değil.
    Aradaki tat ve keyif farkını anlayamıyorsanız en iyisi Bim üçü bir arada kahveleridir. en ucuzu o çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

Daha önce yazan oldu mu bilmiyorum, bulamadım...

Filtre kahve sevenler için

Kampanya şöyle

Paket kahvelerden alıyorsunuz (hazır kahve çekirdeği, paketlerden bahsediyorum)....

Istediğiniz kahve size ikram oluyor. Ve bu olay yazmıyor dükkanlarında..

Örnek, bugün 15 tl ye 250 gr kahve aldım...Çektirdim

Yanında ikram olarak white chocolate machiato aldım ki satış fiyatı 7.25 tl

250 gr filtre kahve 8 tl ye filan geliyor....

Çok güzelmiş hem kahve alıyosun hem ikram ne güzel paylaşım için teşekkürler hiç bilgim yokt:D

• quote:

Orijinalden alıntı: abdülcanbaz

Starbucks kart alırsanız (25TL) 2 tall herhangi kahve de bedavaydı en son.

O 25Tl'yi kartın içine yüklüyorlar ve kartı veriyorlar, yani sadece kart 25Tl değil yanlış anlaşılmasın. Ben de faydalandım ama kartta sürekli küsüratlı miktarlar kalıyor, genelde tercih ettiğiniz bir yerse o zaman faydalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kontendoo

starbucks gibi yerlerin marka tadı var. yani adam aynı kahveyi evde, hacı kuddusi adı altında içse sıradan bir kahve oluyor fakat starbucks'da, entel dantel bir isim verilmiş şekilde içince, o ortamda tadınca birden eşsiz bir lezzetmiş izlenimi doğuyor bilinçaltında. bu durum genelde lüks lokantalarda yenilen aşırı pahalı yemeklerde de karşılaşılır. listeye bakarsın şöyle bir ismi var ;

masaya gelen ise bildiğin omlet. tek farkı fiyatı ve o ihtişamlı ortamda yeniliyor olması. bu starbucks'ın stratejisi de tam olarak bu olduğu için, genelde kahvelerini, değerinin minimum 10 katına satıyorlar. ben olsam 20 katına satarım o ayrı. ne kadar pahalı satarlarsa o kadar değerli sanılıyor çünkü ve alternatifleri yok. normalde 100 liraya satılan bir kahveyi indirimli olarak 20 liraya satıyor olmaları, o fırsatın çok cazip olduğu anlamına gelmez.

sonuna kadar katılıyorum. Mesela tchibo'da bardak filtre kahve 1 tl. Starbucksta 4 tl. Aynı tat aynı lezzet. Ama starbucks olunca havalı oluyor ya oradan 3 tl geçiriyorlar.

• quote:

quote:

starbucks gibi yerlerin marka tadı var. yani adam aynı kahveyi evde, hacı kuddusi adı altında içse sıradan bir kahve oluyor fakat starbucks'da, entel dantel bir isim verilmiş şekilde içince, o ortamda tadınca birden eşsiz bir lezzetmiş izlenimi doğuyor bilinçaltında. bu durum genelde lüks lokantalarda yenilen aşırı pahalı yemeklerde de karşılaşılır. listeye bakarsın şöyle bir ismi var ;

sonuna kadar katılıyorum. Mesela tchibo'da bardak filtre kahve 1 tl. Starbucksta 4 tl. Aynı tat aynı lezzet. Ama starbucks olunca havalı oluyor ya oradan 3 tl geçiriyorlar.

Tchibo' yu da çok pahalı sanıyodum, bir ara uğrarım.

• quote:

Forum serverları kapanabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

O 25Tl'yi kartın içine yüklüyorlar ve kartı veriyorlar, yani sadece kart 25Tl değil yanlış anlaşılmasın. Ben de faydalandım ama kartta sürekli küsüratlı miktarlar kalıyor, genelde tercih ettiğiniz bir yerse o zaman faydalı.

Toplamda 25 lira veriyorsunuz işte. Cümlem düşük olmuş haklısınız. Internetten aktivasyonu yaptığınızda 2 tall hakkınız oluyor bedava.

Marka değeri olacak tabi ki, dünyada kapitalist sistem zaten bu marka üzerine dönüyor. Paran varsa alırsın o hizmeti/malı yoksa almazsın basit. Bırakın artık şu kadar pahallı vs olaylarını. Kaliteli rastoranlarda sunulan hizmet (Yediğiniz yemek ve hizmet kalitesi) bambaşka bir şey karıştırmamak lazım. 1 e aldım 10 a sattımla alakalı değil. (Starbucks ı dahil edip söylemiyorum merak etmeyin)

Tchibo nun filtre kahveleri, starbucks dan kat kat iyi zaten. Wiener Melange gibi şahane bir tad var. Starbuckstan filtre kahve almam gidip te asla. Ama diğer ürünlerini seviyorum. Arada iyi oluyor.

• 1,5 tl oldu o filtre kahve.En son ne zaman gittiniz ki siz?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.