Şimdi Ara

Doom 4'ten Yeni Ekran Görüntüleri Sızdırıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
5.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Epey uzun bir süredir ismini duyduğumuz fakat bir türlü varlığından 'gerçekten' haberdar olamadığımız Doom 4'ten yeni ekran görüntüleri ortaya çıktı.

Akşam saatlerinde internet sitelerine düşen yeni ekran görüntülerinde Doom 4'teki çevre tasarımları yer alıyor. Yeni ekran görüntülerinde her ne kadar kasvetli hava yakalansa da, çevre detayları pek tatmin edici gözükmüyor.

Bu arada ekran görüntülerini bir yana bırakırsak, bu akşam yine ve yeniden, Doom 4'ün iptal edildiğine dair söylenti yayınlandı. Fakat haberi sizlere ulaştıramadan Bethesda ile iletişime geçen Game Informer editörü Jim Reilly, durumun yalan olduğunu açıkladı.

Herneyse, işte sızan görüntüler;

• çıkacasksa çıksın artık bu sene yaw
  • Grafikleri boşver. Atmosferi süper görünüyor. hele hele 3. ve 4. resimler.
  • Ekranın altında yaralandıkça ağzından burnundan kanayan, ateş edince sinirli bir hal alan karakterimiz olmadıkça doom benim için hiçtir. ^^
  • Atmosfer çok iyide.Ben bu oyundan daha iyi grafikler bekliyorudum yahu.Adamlar Rage'in 3 katı daha iyi grafikler yapacağız demişlerdi.Bence bu yapım aşamasındaki görüntüler.Bunca yıldır bunun için çalışıyorlarsa çok üzülürüm.Çünkü İd Software yapımcıları oyu hakkında oyun görüntülerini istedğimiz seviyeye ulaştıramadık.Daha iyisini göstermek için çalışıyoruz demişti.Umarım buda öyledir...
  • Artık oyunlarda sınırları zorlayan görüntü kalitesi var bunda üstü yok denecek kadar az geriye oyun yapay zekası, atmosfer, oynanabilirlik kalıyor yapımcılara bunu başaran isim de yapmışsa kazanıyor ve satıyor. Görüntüler mekanlar atmosfer çok iyi gözüküyor.
  • Grafikleri Rage'ın karanlık hali. Oyun bu nesilde gelecek galiba
  • Koridor FPS olmaması çok iyi oldu,Böyle biraz Half Life havasıda sezdim böyle gelirse çok güzel oynarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tfn123

Atmosfer çok iyide.Ben bu oyundan daha iyi grafikler bekliyorudum yahu.Adamlar Rage'in 3 katı daha iyi grafikler yapacağız demişlerdi.Bence bu yapım aşamasındaki görüntüler.Bunca yıldır bunun için çalışıyorlarsa çok üzülürüm.Çünkü İd Software yapımcıları oyu hakkında oyun görüntülerini istedğimiz seviyeye ulaştıramadık.Daha iyisini göstermek için çalışıyoruz demişti.Umarım buda öyledir...

İnşallah atmosfer gerçekten iyide grafikler Rage'den bayağı bir geride.
  • Carmack efendi idtech motorunu yeni bir seviyeye taşıyayım derken seni bu günlere getiren opengl olayını gözardı ettin, sonuç ortada.. Kendi oluşturduğun tarzda çok geri sıralara düştün. Geow 2 hatta Killzone 2 bile bundan çok daha iyi görünüyordu, Geow3-kz3 demiyorum bile onlar buna kıyasla next gen gibi görünüyor.
  • alfa grafikleri. yinede süper gözüküyor. ayrıca dünyada ve açık alanlarda oyunun geçmeside cabası
  • Yalnız arkadaşlar düzelteyim bu görüntüler konsept sanırım.En iyisi duyuruyu bekleyelim..
  • quote:

çevre detayları pek tatmin edici gözükmüyor.

Detayların tatmin edici olmaması gayet doğal. Çünkü oyun daha yapım aşamasında. İlerleyen zamanlarda oyunun daha güzel gözükeceği kesin bence.
  • Görüntülerin çoğu konsept gibi gözüküyor. İç mekanlar tamam da, dış mekanlar pek tatmin etmedi beni. Ayrıca Doom'dan bahsediyoruz ve dış mekan konulmuş.... garip geldi.

Benim aklım hala 90'lı yılların ortalarında ağzımızın suları aka aka oynadığımız Doom 1 ve 2'de kaldı.
  • bu hali ile atmosfer saglam fakat grafikler vasat.
  • yeni nesil konsollara gelmeyecek anlaşılan doom 4
  • Dış mekan nedir ya ? Doom dediğin korku oyunudur ne yapmaya çalışıyorlar ? kendilerini batırmayamı ? :S dış mekanlarda gökyüzünü gördüğümüz mekanlarda nasıl korkacağızki ? Fear mı yapmaya çalışıyorlar ne yani ? :S :S :S ben bunu beklemiyordum...
  • grafikler ve detaysızlık çok göze çarpıyo ama bu doom yani her türlü oynanır
  • @Real-Gamer; sözlerine aynen katılıyorum. Neydi o doom 3 öyle sırtımdan terler aka aka oynamıştım. O kapalı ve karanlık mekanlardan çıkmaya can atarken mouse terden elimin altında durmuyordu bir turlu. Doom 4 eğer bu resimlerdeki gibi alanlarda geçerse benim içinde hayal kırıklığı olur.
  • 5 yıl öncesini aratacak gibi grafiklerde .................
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.