Şimdi Ara

Yerli ve Yabancı Dizi Takip Siteleri!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
3.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Özellikleri

*Diziler siteye eklendikten sonra bilgilendirilir.

*Dilerseniz mail, dilerseniz bildirim alanını kullanarak bilgilendirilirsiniz.

*Bilgilendirmeler arasında;

-Türkçe altyazı eklendiğinde.
    -İngilizce altyazı eklendiğinde.
    -Altyazısız eklendiğinde.
    -720p HD Görüntü eklendiğinde.

seçenekleri yer alır.

*Göze çarpan artısı, yerli dizilerinde içerikte bulunmasıdır.

*Facebook hesabı ile bağlantı kurulabilir.

Özellikleri

* Sade bir arayüze sahip bir site.

* Kullanımı oldukça kolay.

* Kayıt olduktan sonra anasayfada ki oldukça geniş olan dizi listesinden izlediklerinizi seçerek, listede yalnızca onları görmek için ayırabiliyorsunuz.

* Mail ile bildirim mevcut değil.

* Dizi takibi için istek formu bulunmakta.

* Bölümler yayınlandıktan sonra listede gözükmektedir.

* Birkaç tane yerli dizide listede bulunmaktadır.

Özellikleri

* Yalnızca yabancı diziler bulunmaktadır. (İsim olarak yerli diziler mevcuttur ancak, takip edilmemektedir.)

* Oldukça geniş bir arşive sahiptir.

* Dizileri seçtikten sonra hangi sezon veya bölümleri işaretleyebilir, izlemediklerinizi ayırt edebilirsiniz.

* Takipçisi olduğunuz dizilerin bölümleri için, ister günlük isterseniz de haftalık mailler alabilirsiniz.

* Anasayfada sizi 1 aylık bir takvim arayüzü karşılar ve takip ettiğiniz diziler günlerine göre sıralı bulunur.

* Takip ettiğiniz dizilerin toplam bölümü ile izlediğiniz bölüm sayısını hesaplayarak size bir ünvan belirtir. (Yüzde hesabına bakılıyor sanırsam)

* Trends bölümünde, popüler dizilere kolaylık erişim sağlayabilirsiniz.

* Ayarlar bölümünden, takviminizin formatını, bulunduğunuz saat dilimini ayarlayabilirsiniz. Hatta arada ki saat farkı yüzünden amerika dışında bulunan üyeler için +1 gün seçeneği eklenmiştir. İşareti seçtiğinizde tüm dizi zamanlarını 1 gün sonraya alır.

* Gravatar ve RSS Feedback desteklidir.

* Favorilerim ve izlenmemişler bölümü mevcuttur. Böylece kendi dizileriniz arasında kolaylıkla gezinebilirsiniz.

* Kendi takviminizi, facebook üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

* Hesabınızı mobil sürüm ile de takip edebilirsiniz. (Desteklenen mobil işletim sistemleri: IOS, Android, Windows Phone 7)

* Geribildirim bölümü mevcuttur.

_______________________________________________________________________________

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 28 Şubat 2012; 22:44:51 >

• Dizimag.com. Üye oluyorsun. Dizileri takip listene ekleyince her yeni bölüm eklendiğinde bildirim geliyor. Hem izlediklerini işaretliyor böylece karıştırmıyosun.
  • Dizimag'de mevcut hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Edson -- 28 Şubat 2012; 17:58:31 >
  • Teşekkürler tavsiyeleriniz için, sizden öncehttp://www.episodecalendar.com sitesini buldum. İstediklerimi fazlasıyla yerine getiriyor. Bir de dizimag'e bakıyım. Tekrar teşekkürler...

Edit:

Mobil sürümü de mevcut arkadaşlar episodecalendar.com'un... İsteğinize göre günlük veya haftalık mail de gönderiyor... Gravatar destekli... Kısacası oldukça başarılı, listenizi facebook üzerinden istediğiniz arkadaşınıza da gönderebiliyorsunuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 28 Şubat 2012; 18:15:20 >

• www.tvcountdown.com var hocam birde. İstediğiniz dizileri seçip kaç saat/gün/dakika kaldığını görebiliyorsunuz.
  • Oldukça güzel siteler varmış. Madem konuyu açtık, hepsini inceleyip ilk mesajı güzel bir şekilde güncelleyelim. Başka bir site kullanan arkadaşlar varsa onlarında fikirlerini alalım. Teşekkürler...
  • Chrome kullanıyorsan tvcountdown eklentisini kurabilirsin.
  • Dizimag.com.
  • Siteleri ve özelliklerini ayrı ayrı yazıyorum arkadaşlar, eksik veya yanlış bir bilgi görürseniz uyarın değiştirelim...
  • DİZİMAG.comdan şaşmam
  • Dizimag en iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

Chrome kullanıyorsan tvcountdown eklentisini kurabilirsin.

Hocam, tam olarak bulamadım o bahsettiğin eklentiyi, nedir, nasıl işler ve nereden temin edilir?

Ayrıca, başka site bilen arkadaşlar var ise alternatif olarak onları da ekleyelim.
  • Diziport ve Yabancıdiziizle var. Ama onlar pek özellikli değil. Sadece bildirim özelliği var.
  • Yabancıdiziizleye dizimag gibi çeviriler erken geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

Chrome kullanıyorsan tvcountdown eklentisini kurabilirsin.

Hocam, tam olarak bulamadım o bahsettiğin eklentiyi, nedir, nasıl işler ve nereden temin edilir?

Ayrıca, başka site bilen arkadaşlar var ise alternatif olarak onları da ekleyelim.

https://chrome.google.com/webstore/detail/meiipljgihfjofljlgkjiellhjdjchhi

• Amacım, izlemek için değil de benim gibi yalnızca takip problemi yaşayan arkadaşlar için bir site bulmam. Bahsettiğiniz sitelerde izleme olayı olduğundan, listeye pek eklemek istemiyorum. Listede bildirim yapan bir Türkçe site olsun diye dizimag.com'u ekledim, sanırım yeterli olur. Yalnızca takip yapılan site varsa, onları öğrenmek çok daha yararlı olur.

@ Katates Pızartması

Teşekkürler hemen inceliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 28 Şubat 2012; 22:53:56 >
  • dizi-takip.com yabancı dizi severler için çok güzel hazırlanmış site.

uzun zamandır kullanıyorum ve gerçekten başarılı, yeni dizaynlarıyla birlikte çok güzel bir kaç özelliği daha bünyelerine katmış bulunuyorlar.

sosyal medya hesaplarınız ile giriş yapabiliyorsunuz siteye. kayıt ol, şifre gibi dertlerinizi ortadan kaldırıyor.

ve asıl bomba twitter hesabınızı etkinleştirirseniz, takip ettiğiniz dizilerin yeni bölümleri yayınlandığında size mention atıyor.
    bildirim olarak geldiği için kaçırma fırsatınız olmuyor.
  • tabikidewww.ergazinosu.org . adamlar geciktirme yapmadan direkt siteye dizileri gömüyorlar... şiddetle tavsiye ettiğim dizi sitesi ergazinosu.org
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.