Soru - Cevap
367 Cevap11280 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     1 2 3 4 [6]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

40 Mesaj
11 Aralık 2012; 21:17:10 

isimli komutlarnasıl yapılır mesela adamlar söyle yazıor
<dark, geri dön vs saldır vs > böyle yazıorlar

13 Mesaj
18 Aralık 2012; 13:10:23 

Yılbaşı Gifler'i arasından KV-5 paketi ile T34 paketi arasında kararsız kaldım.Hangisini alsam?

İkisinin de fiyatı 29 Avro civarı.Sizin tavsiyeniz ne olur ?

61 Mesaj
18 Aralık 2012; 13:12:54 

Ardakaşlar ben t34 alsam m12 nin crewlerini eğitimsiz kullanablir miyim?

106 Mesaj
23 Aralık 2012; 2:34:43 

Merhaba arkadaşlar. Ben yaklaşık 1 aydır wot oynayamıyorum. Oyun sürekli World of Tanks çalışmayı durdurdu hatası veriyor. En az 10 kere silip tekrar yükledim, ekran kartım güncel ve pc ye de kaç kere format attım yok açılmıyor. Oyun 4 gün önce çalıştırmayı denediğimde son güncellemeyi yaptı belki çalışır dedim ama sonuç yine aynı. Lütfen acil yardım edin çünkü bayadır oynayamadım ve artık tank sürmek istiyorum. Teşekkür ederim.

106 Mesaj
23 Aralık 2012; 2:44:15 

Merhaba arkadaşlar. Ben yaklaşık 1 aydır wot oynayamıyorum. Oyun sürekli World of Tanks çalışmayı durdurdu hatası veriyor. En az 10 kere silip tekrar yükledim, ekran kartım güncel ve pc ye de kaç kere format attım yok açılmıyor. Oyun 4 gün önce çalıştırmayı denediğimde son güncellemeyi yaptı belki çalışır dedim ama sonuç yine aynı. Lütfen acil yardım edin çünkü bayadır oynayamadım ve artık tank sürmek istiyorum. Teşekkür ederim.

88 Mesaj
23 Aralık 2012; 19:56:07 

13 500 geliştirme fiyatı gerekli olan 5 725 yazıyor 5 725 tamamladım 195 000 alış fiyatınıda hallettim tank ı alamıyorum anlamadım ben demı sıkıntı var yoksa sistemdemi

676 Mesaj
5 Ocak 2013; 12:18:55 

T29 açtım. Oynarken canım sıkılıyor. Tank çok yavaş. Herşey kötü. Öneriler.

68 Mesaj
21 Ocak 2013; 15:05:47 

bilgisayara format çektim world of tanks klasörünü aldım D ye format sonrası C ye kopyaladım çalıştır dedim dl3dx10.43 dll diye bişi eksik dedi onu hallettik direckte sorun yok lakin şimdide açılmıyor güncelleme gerekli diyor sol alt köşesindede güncelleme iptal edildi yazıyor daha önce yapmıştım hiç sorunsuz laptopumda çalışmıştı ama desktop pc de çalışmıyor sebeni ve çözümü ne ola acaba

ve gülümse şimdi...

286 Mesaj
22 Ocak 2013; 7:31:00 

Arkadaşlarımla aynı takımda savaşmak istiyorum bu mümkün mü?

MSI GE620DX-800TR
CPU: Intel Core i7-2670QM || RAM: 8GB DDR3-1333MHz || HDD: 750GB 7200 RPM
GPU: 2GB nVidia GeForce GT635M GDDR3 || Display: 15,6" Full HD LED Backlight
Audio: THX Studio PRO & 4Hoparlör Premium Sound Technology

68 Mesaj
22 Ocak 2013; 10:26:09 

biz aynı anda saniye sayarak 1- 2 - 3 dediğimiz ve bastığımızda hop aynı takıma düşüyorduk 3 kişi 4cü kişi ile bi türlü yapamadık yada bir defa yaptık galiba meğer onun takım arkadaşı diye seçip savaşa girme olayı varmış bizim yaptığımız da işimizi görse biraz kurcalarsan team battle arkadaş seçme vs bişiler var oyun açılsa ordan anlatıcamda açılmadığı için..

ve gülümse şimdi...

923 Mesaj
24 Ocak 2013; 12:10:06 

quote:

Orijinalden alıntı: vüvüzela

Platoon kur arkadasinla ayni takimda girersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Samsung Galaxy SIII
Pentax K30 + 18-135mm WR

923 Mesaj
24 Ocak 2013; 12:11:32 

quote:

Orijinalden alıntı: wuspertos35

Ekran karti driverini guncelle sonrada oyunu tekrardan yukle

Samsung Galaxy SIII
Pentax K30 + 18-135mm WR

733 Mesaj
25 Ocak 2013; 5:53:47 

quote:

Orijinalden alıntı: vüvüzela

en fazla 2 kişi aynı takıma girebiliyorsun.standart savaşın altından takım savaşını seçiyorsun,arkadaş listende kim le oynayacaksan,davet et diyorsun.hazır diyosunuz ve sen savaş a tıkladığında aynı savaştasınız.üçüncü bir kişi girsin dersen ,üçüncü girenin pre olması gerekiyor.

191 Mesaj
25 Ocak 2013; 22:15:30 

ses mod kurarken sanırım yanlıs kurulum yaptım.sadece palet seslerı geliyor.nasıl duzeltebilirim?

1652 Mesaj
25 Ocak 2013; 22:24:02 

quote:

Orijinalden alıntı: kingtiger61

ses mod kurarken sanırım yanlıs kurulum yaptım.sadece palet seslerı geliyor.nasıl duzeltebilirim?

Eski dosyaları internetten bulabilirsen olur
Net kotalı olmasa yüklerim.Ne kadar ki boyutu?

1652 Mesaj
25 Ocak 2013; 22:29:03 

quote:

Orijinalden alıntı: ftaha99

Çok fazla yüzde düşüşü olur ancak yine de kullanabilirsin
Ben tavsiye etmem

191 Mesaj
25 Ocak 2013; 23:58:08 

quote:

Orijinalden alıntı: a4technic

quote:

Ben tavsiye etmem

307 mb :S res teki audio klasörü ise...kimse yuklemezki durduk yere :S nette yoktur buyuk ihtimal

1652 Mesaj
26 Ocak 2013; 0:14:15 

quote:

quote:

quote:

Ben tavsiye etmem

307 mb :S res teki audio klasörü ise...kimse yuklemezki durduk yere :S nette yoktur buyuk ihtimal

Net kotalı olmasa yüklerdim Ne olacak sanki elime mi yapışacak
En iyisi palet seslerinide kapat ve müzik aç ben öyle oynuyorum :)

191 Mesaj
26 Ocak 2013; 1:00:04 

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben tavsiye etmem

tesekkurler dostum ılgılendıgın ıcın pekı sana klasorun resmını atsam ıcındekı eksık dosyayı bulup yuklermısın ? boş bı zamanındada olabılır :D

1652 Mesaj
26 Ocak 2013; 1:05:15 

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben tavsiye etmem

tesekkurler dostum ılgılendıgın ıcın pekı sana klasorun resmını atsam ıcındekı eksık dosyayı bulup yuklermısın ? boş bı zamanındada olabılır :D

Tabi ki boyutu az ise yüklerim

191 Mesaj
26 Ocak 2013; 2:23:51 

quote:

quote:

quote:

quote:

Tabi ki boyutu az ise yüklerim

http://a1301.hizliresim.com/15/u/jcmr1.png
http://a1301.hizliresim.com/15/u/jcmsf.png

646 Mesaj
30 Ocak 2013; 18:36:24 

12bin altın aldım şimdi.. t34 mu alsam jagpanter 8.8 mi alsam karar veremedim.. genellikle is3 ve su152 ile oynuyorum..tdlerlede oynamayı seviyorum ama fazlaca sure oynayınca sıkıyor..t34le is3le aldığım kadar keyf almasamda kazanacağım para yüzümü güldürecektir eminim..
ama kararsızım td mi yoksa t34mu alsam..

1985 Mesaj
30 Ocak 2013; 18:54:11 

quote:

Orijinalden alıntı: proteus

12bin altın aldım şimdi.. t34 mu alsam jagpanter 8.8 mi alsam karar veremedim.. genellikle is3 ve su152 ile oynuyorum..tdlerlede oynamayı seviyorum ama fazlaca sure oynayınca sıkıyor..t34le is3le aldığım kadar keyf almasamda kazanacağım para yüzümü güldürecektir eminim..
ama kararsızım td mi yoksa t34mu alsam..

Kesinlikle jagtiger 88'i al bende yeni aldım tam bir para makinesi 4.53 sanıye reload suresı saglam ön zırh karşındaki adamı felç ediyorsun sadece 4-5 saatte 1.6m para kastım T34 iyi damage vuruyor ancak altını sürekli saklamalısın tamir pahalı mermi pahalı ben td ile oynayamam diyorsan IS6 al daha iyi hemde sektiriyor mermileri.

İntel Core i3 3220 | Gigabyte 1GB DDR5 GTS450 | ZALMAN CNPS5X | Gigabyte H61M-DS2
WD 640GB 16MB SATA II CAVİAR BLUE | Kingston 4x4 8GB DDR3 1333 | LOGITECH S220 |AOPEN NAGAS G5 THERMALTAKE 700W || POWERCOM 600VA | SAMSUNG DVD-RW | BENQ 18.5'' G922HDAL |

646 Mesaj
31 Ocak 2013; 9:43:41 

oyunda konuştuğum çoğu kişi bana t34 dedi ve t34 adlım tamiri pahalı demişsin ama 7bin küsür..eet iyi damage vuruyorum ve sağlam para alıyorum ortalama kaybettiğim savaşlarda 40bin kazandıklarımda 70-80bin arası alıyorum ve bu beni oldukca tatmin ediyor..td severim ama fazla oynamayı sevmiyorum..is 6ya gelince zaten rus gittim hep:) amerikan şuan için güzel seçim oldu bana:)

1985 Mesaj
31 Ocak 2013; 11:53:05 

Mermisi pahalı hantal ve tier 4 tanklar bile damage vuruyor mesafe arttıkça isabette düşüyor siz T34 ü tercih etmiş olabilirsiniz ancak yeni pre tank alıcaklara 1.sırada jagdtiger 88 iyi oynarsanız (100k prenizde varsa 140-150k ları görebilirsiniz) tavsiye ederim td oynayamam diyorsanız t34 yerine ıs6 alınmalı bence oda fazla damage vuruyor hızlı ıyı sektırıyor hızlı doldurucu ve odaklayıcı takılırsa oda fazla kazandırır T34'ün espirisi eskilerde kaldı eskiden löwe en kral tanklardan birisiydi ancak yeni ağaçların ve güncellemelerin gelmesiyle gücünü kaybetmeye başladı kullanan bir çok kişi bunu söylüyor benim gözlemlerimde bunlar.

İntel Core i3 3220 | Gigabyte 1GB DDR5 GTS450 | ZALMAN CNPS5X | Gigabyte H61M-DS2
WD 640GB 16MB SATA II CAVİAR BLUE | Kingston 4x4 8GB DDR3 1333 | LOGITECH S220 |AOPEN NAGAS G5 THERMALTAKE 700W || POWERCOM 600VA | SAMSUNG DVD-RW | BENQ 18.5'' G922HDAL |

646 Mesaj
2 Şubat 2013; 10:32:54 

alpha damage ne demek? bilen var mı?

1 Mesaj
3 Şubat 2013; 10:23:04 

Arkadaş ne garip bi forum ya yeni konu açıcam buna yetkin yok diyo cevap yazıcam buna yetkin yok diyo ben ne için forumdayım anlamadımki

244 Mesaj
3 Şubat 2013; 10:59:54 

leopard 1 ne zamana gelir ya da gelecek

277 Mesaj
3 Şubat 2013; 23:06:17 

Arkadaşlar merhaba, birazdan oyuna ilk kez gireceğim ve bu türden oyunlara karşı hiç tecrübem yok, sadece tanklara olan ilgimden dolayı oyunu indiriyorum.

Benim gibi oyuna dair hiçbir şey bilmeyenler başlangıçta neler yapmalıdır ? Rus tanklarıyla başlamanın iyi olacağı söyleniyor ama bilgim olmadığı için sizlere danışmak istedim.

Başlangıç için neler yapayım, mermi mürettebat falan nasıl olmalı ? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

238 Mesaj
9 Şubat 2013; 21:48:22 

ilk başlarken ağır tank almamız mümkünmü yoksa ne zaman sonra araştırabiliriz?

392 Mesaj
10 Şubat 2013; 12:14:43 

quote:

Orijinalden alıntı: VincentCorleone

Hayır, oyunda kastığınız her tankın bir teknoloji ağacı vardır. Tech tree adıyla geçen bu ağaca girerek mevcut tankınız üzerinde geliştirmeler yapabilir veyahutta bir sonraki seviyeye geçmek için gereken deneyim puanını(savaşarak, kill vs. alarak kazanılır) tamamladıysanız bir sonraki tankı araştırabilirsiniz.

Burada tankı araştırırken teknoloji ağacına bakmanızı öneririm, araştırdığınız yeni tankın bağlı bulunduğu ağaç heavy sınıfı ise ağır tank üzerinden gidebilirsiniz.

Bunun dışında oyunda Light, medium, td ve spg olmak üzere 4 farklı araç sınıfı vardır.

Steam id: kerrjo
World Of Tanks id: kerrjo

392 Mesaj
10 Şubat 2013; 12:19:11 

quote:

Orijinalden alıntı: madozz

Arkadaşlar merhaba, birazdan oyuna ilk kez gireceğim ve bu türden oyunlara karşı hiç tecrübem yok, sadece tanklara olan ilgimden dolayı oyunu indiriyorum.

Benim gibi oyuna dair hiçbir şey bilmeyenler başlangıçta neler yapmalıdır ? Rus tanklarıyla başlamanın iyi olacağı söyleniyor ama bilgim olmadığı için sizlere danışmak istedim.

Başlangıç için neler yapayım, mermi mürettebat falan nasıl olmalı ? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden

Evet rus tanklarından başlamanız yerinde olacaktır. Ayrıca Ohzman adlı arkadaşın yaptığı rehber videoyu da izlemenizi tavsiye ederim;
http://www.youtube.com/watch?v=Kip8cDrMDP0

Steam id: kerrjo
World Of Tanks id: kerrjo

238 Mesaj
10 Şubat 2013; 12:20:58 

quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

quote:

Hayır, oyunda kastığınız her tankın bir teknoloji ağacı vardır. Tech tree adıyla geçen bu ağaca girerek mevcut tankınız üzerinde geliştirmeler yapabilir veyahutta bir sonraki seviyeye geçmek için gereken deneyim puanını(savaşarak, kill vs. alarak kazanılır) tamamladıysanız bir sonraki tankı araştırabilirsiniz.

Burada tankı araştırırken teknoloji ağacına bakmanızı öneririm, araştırdığınız yeni tankın bağlı bulunduğu ağaç heavy sınıfı ise ağır tank üzerinden gidebilirsiniz.

Bunun dışında oyunda Light, medium, td ve spg olmak üzere 4 farklı araç sınıfı vardır.

peki teşekkür ederim.bide yeni başlarken hangi ülkenin hangi tank türünü önerirsiniz bikaçtane yazarmısın??

1652 Mesaj
10 Şubat 2013; 14:16:02 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

quote:

peki teşekkür ederim.bide yeni başlarken hangi ülkenin hangi tank türünü önerirsiniz bikaçtane yazarmısın??

Rus ağır tank git

73 Mesaj
10 Şubat 2013; 14:17:54 

Bi soruda benden olsun bu aralar oyuna geri dondum cin tanklari gelmis ve cogu kiside cin tanklari var ben suanda rus kv sine gidiyorum t-46 kullaniyorum cin e donmemi onerirmisiniz?

1652 Mesaj
11 Şubat 2013; 15:36:24 

quote:

Orijinalden alıntı: goflet12

Bi soruda benden olsun bu aralar oyuna geri dondum cin tanklari gelmis ve cogu kiside cin tanklari var ben suanda rus kv sine gidiyorum t-46 kullaniyorum cin e donmemi onerirmisiniz?

Çin tankları şu an bufflu.Nerflerler yüksek ihtimalle bir kaç patch sonra Yinede rus ağacından devam et

238 Mesaj
16 Şubat 2013; 3:30:41 

şimdi ben kv 1 deyim ve bundan sonra 3 e ayrılıyor ağaç.Ben bi üst tankı aldığım zaman öncekini satıyorum.sorum şu ben kv1s ye geçicem fakat olduda ilerde değiştirmek istersem bu veriler önceki tankları sattığım için gidicekmi yani baştan mı kasmam gerekecek tankaları?

102 Mesaj
16 Şubat 2013; 22:40:45 

quote:

şimdi ben kv 1 deyim ve bundan sonra 3 e ayrılıyor ağaç.Ben bi üst tankı aldığım zaman öncekini satıyorum.sorum şu ben kv1s ye geçicem fakat olduda ilerde değiştirmek istersem bu veriler önceki tankları sattığım için gidicekmi yani baştan mı kasmam gerekecek tankaları?

hayır hocam önceki tankların araştırmaları kaybolmuyor.Sadece tankı tekrar satın almanız yeterli olacaktır.Lakin mürettebatı kışlaya göndermediyseniz yeni mürettebat almanız ve onları %50 den tekrar kasmanız gerekir.

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

238 Mesaj
17 Şubat 2013; 13:24:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Palantír

quote:

hayır hocam önceki tankların araştırmaları kaybolmuyor.Sadece tankı tekrar satın almanız yeterli olacaktır.Lakin mürettebatı kışlaya göndermediyseniz yeni mürettebat almanız ve onları %50 den tekrar kasmanız gerekir.

peki ben mesela kv 1 in mürettebatını kışlaya yolladım kv 1s yide dağıttım ama kv1 in mürettebatı kırmızı yazıyla gösteriyo ve altında mürettebat kv1 için eğitilmiştir diyo o olumsuz etki edermi tanka

102 Mesaj
20 Şubat 2013; 18:45:34 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Palantír

quote:

peki ben mesela kv 1 in mürettebatını kışlaya yolladım kv 1s yide dağıttım ama kv1 in mürettebatı kırmızı yazıyla gösteriyo ve altında mürettebat kv1 için eğitilmiştir diyo o olumsuz etki edermi tanka

Bir tank için eğitilen mürettebat başka tank için kullanılmadan önce yeniden eğitim görmelidir.Örneğin Kv-1 mürettebatı %100 seviye iken Kv 1s için yeniden eğitim gördükten sonra seviye %60 tarzı bir seviyeye düşer.Tabiki fazladan kredi veya altın ödeyerek %100 seviye ile tanklar arası geçiş de mümkündür hocam.

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

696 Mesaj
24 Şubat 2013; 9:21:17 

bana res mods doyası lazım orjinal olan yanlışlıkla sildim oyun açılmıyor..

The advance of liberty is the path to both a safer and better world.

Nexus 4
Lenovo y570 İ7
Sony DR-BTN200

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Mart 2013; 11:14:44 

TZB klanına oyuncular alınmaktadır...klan savaşlarına katılacak kapasitede olanlar bana PM atabilirler...herkese iyi oyunlar...

257 Mesaj
20 Mart 2014; 23:45:30 

Yeni baslayacagim agir tanklari severim hangi ulkeye agirlik vermeliyim.oneri tankiniz nedir?

Lenovo G780 Notebook

İntel® Core™ i5-3230m @2.60 2.60 Ghz Cpu_8 Gb 1600 Mhz Ram_NVIDIA® GeForce® GT635M 2 Gb Ekran kartı_Windows 8
Nick:Pailex_Lz
World of Tanks
TERA

28 Mesaj
21 Mart 2014; 0:12:21 

hızlı oynamayı seviyosan fransız..zırhlı olsun diyosan alman yada rus..şekilli olsun diyosan amerikan

Bu mesajda bahsedilenler: BESİKTASK06

19 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
enforcer009
21 Mart 2014; 4:57:52 

quote:

Orijinalden alıntı: BESİKTASK06

Yeni baslayacagim agir tanklari severim hangi ulkeye agirlik vermeliyim.oneri tankiniz nedir?

İlk olarak Rus tanklarından başla. Oynaması daha kolay araçlardır.

257 Mesaj
21 Mart 2014; 7:15:53 

Rus tanklarını tahmin etmiştim zaten teşekkürler :)

İmzadaki sistemle hangi grafik ayarlarında kaç fps ile oynarım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BESİKTASK06 -- 21 Mart 2014; 7:26:51 >

Bu mesajda bahsedilenler: @Vuiz, @karimi

Lenovo G780 Notebook

İntel® Core™ i5-3230m @2.60 2.60 Ghz Cpu_8 Gb 1600 Mhz Ram_NVIDIA® GeForce® GT635M 2 Gb Ekran kartı_Windows 8
World of Tanks
TERA

19 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
enforcer009
21 Mart 2014; 8:54:55 

Oyunun optimizasyon sorunları var o yüzden pek emin değilim ama en yüksek ayarlarda oynayabilirsin diye düşünüyorum.

257 Mesaj
21 Mart 2014; 10:29:37 

Rus ağacından hangi tankları açmamı tavsiye edersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BESİKTASK06 -- 23 Mart 2014; 10:05:28 >

Bu mesajda bahsedilenler: @Vuiz

Lenovo G780 Notebook

World of Tanks
TERA

4459 Mesaj
27 Mart 2014; 22:49:01 

mürettebatların eğitimi %100 olduğunda hepsine perk vermek yerine sadece 1'sine perk vermek onun daha hızlı yeteneği elde etmesini sağlar mı? yoksa aynı anda %100 olan tüm mürettebata perk vermeli mi?

389 Mesaj
27 Mart 2014; 23:37:41 

quote:

Orijinalden alıntı: ceycey11

mürettebatların eğitimi %100 olduğunda hepsine perk vermek yerine sadece 1'sine perk vermek onun daha hızlı yeteneği elde etmesini sağlar mı? yoksa aynı anda %100 olan tüm mürettebata perk vermeli mi?

daha hızlı olmaz hepsine ver bişi değişmez

333 Mesaj
28 Mart 2014; 9:16:50 

Merhaba @ceycey11,

Sadece tek perk seçmek bunun hızlı gelişmesini sağlamayacaktır. Dolayısıyla diğer perklerinde gelişimini durdurmak pek mantıklı bir seçim değil

İyi oyunlar!
Wargaming TR Temsilcisi - Tepegöz

Bu mesajda bahsedilenler: @ceycey11

4459 Mesaj
28 Mart 2014; 10:07:58 

teşekkürler

Bu mesajda bahsedilenler: @tutankamon3074, @Wargaming_TR_Tepegoz

333 Mesaj
28 Mart 2014; 11:08:52 

Merhaba @ceycey11,

Başka bir sorun olursa lütfen "haberdar et" bölümünden beni rahatsız etmeye çekinme, oyunda görüşmek üzere

İyi oyunlar!

Bu mesajda bahsedilenler: @ceycey11

1287 Mesaj
28 Mart 2014; 20:59:30 

Mrb oyunu suan xbox 360 da oynuyorum xbox one için çıkacak mı ayrıca yine xbox da sadece alman ingiliz ve Amerikan var diğer milletlerin tankı ne zaman gelecek

Telefon: Samsung Note 2 [N7100] Şebeke: Turkcell Yazılım: Stock rom 4.3 Rootlu
Tablet: Motorola Xoom [MZ601] Şebeke: WIFI Yazılım: Stock 4.4.2 Rootlu
Ultrabook: Samsung Ativ Pro [XE701T1C]
Diğer: Xbox 360 Slim 250 GB / 320 GB (dual nand )[] Ipod Touch 5.Gen 32 GB [Blue] [] Samsung Note [N7000] 4.1.2 Stock [] Sony Alpha SLT-A35 18-55mm || Sigma 18-200mm||Minolta 50mm f2.8
aksini belirtmediğim sürece sorularınızı konu başlıklarına yazın belki benden önce cevaplayan olabilir.

6345 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
LED ZEPPELIN
29 Mart 2014; 1:11:10 

quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

Mrb oyunu suan xbox 360 da oynuyorum xbox one için çıkacak mı ayrıca yine xbox da sadece alman ingiliz ve Amerikan var diğer milletlerin tankı ne zaman gelecek

Bende xboxta oynuyorum suan icin one a gelmiycek ilerde ne olur bilinmez. Rus ve fransiz tanklari yakinda gelecek biliyorsun birkac gun once en son 3 adet yeni harita vede 7 ingiliz tanki oyuna eklendi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Dark Souls & Skyrim
Xbox live

6345 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
LED ZEPPELIN
29 Mart 2014; 1:12:24 

Mrb arkadasar bazi eski konular goruyorum murettebat skilleri gelistirilebiliyor farkli yetenekler atanabiliyormus..bende boyle bir menu yok acaba crew skill barinin tamamen dolumu olmasi lazim bunun icin ondan sonrami ilgili menu aciliyor??

Eger oyleyse bu bar cok yavas doluyor bende??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Dark Souls & Skyrim
Xbox live

275 Mesaj
29 Mart 2014; 4:44:30 

şu aldığımız donanımları nasıl takacağız tanklara