Şimdi Ara

Soru - Cevap (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
2
Favori
16.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • isimli komutlarnasıl yapılır mesela adamlar söyle yazıor
    <dark, geri dön vs saldır vs > böyle yazıorlar
  • Yılbaşı Gifler'i arasından KV-5 paketi ile T34 paketi arasında kararsız kaldım.Hangisini alsam?

İkisinin de fiyatı 29 Avro civarı.Sizin tavsiyeniz ne olur ?
  • Ardakaşlar ben t34 alsam m12 nin crewlerini eğitimsiz kullanablir miyim?
  • Merhaba arkadaşlar. Ben yaklaşık 1 aydır wot oynayamıyorum. Oyun sürekli World of Tanks çalışmayı durdurdu hatası veriyor. En az 10 kere silip tekrar yükledim, ekran kartım güncel ve pc ye de kaç kere format attım yok açılmıyor. Oyun 4 gün önce çalıştırmayı denediğimde son güncellemeyi yaptı belki çalışır dedim ama sonuç yine aynı. Lütfen acil yardım edin çünkü bayadır oynayamadım ve artık tank sürmek istiyorum. Teşekkür ederim.
  • Merhaba arkadaşlar. Ben yaklaşık 1 aydır wot oynayamıyorum. Oyun sürekli World of Tanks çalışmayı durdurdu hatası veriyor. En az 10 kere silip tekrar yükledim, ekran kartım güncel ve pc ye de kaç kere format attım yok açılmıyor. Oyun 4 gün önce çalıştırmayı denediğimde son güncellemeyi yaptı belki çalışır dedim ama sonuç yine aynı. Lütfen acil yardım edin çünkü bayadır oynayamadım ve artık tank sürmek istiyorum. Teşekkür ederim.
  • 13 500 geliştirme fiyatı gerekli olan 5 725 yazıyor 5 725 tamamladım 195 000 alış fiyatınıda hallettim tank ı alamıyorum anlamadım ben demı sıkıntı var yoksa sistemdemi
  • T29 açtım. Oynarken canım sıkılıyor. Tank çok yavaş. Herşey kötü. Öneriler.
  • bilgisayara format çektim world of tanks klasörünü aldım D ye format sonrası C ye kopyaladım çalıştır dedim dl3dx10.43 dll diye bişi eksik dedi onu hallettik direckte sorun yok lakin şimdide açılmıyor güncelleme gerekli diyor sol alt köşesindede güncelleme iptal edildi yazıyor daha önce yapmıştım hiç sorunsuz laptopumda çalışmıştı ama desktop pc de çalışmıyor sebeni ve çözümü ne ola acaba
  • Arkadaşlarımla aynı takımda savaşmak istiyorum bu mümkün mü?
  • biz aynı anda saniye sayarak 1- 2 - 3 dediğimiz ve bastığımızda hop aynı takıma düşüyorduk 3 kişi 4cü kişi ile bi türlü yapamadık yada bir defa yaptık galiba meğer onun takım arkadaşı diye seçip savaşa girme olayı varmış bizim yaptığımız da işimizi görse biraz kurcalarsan team battle arkadaş seçme vs bişiler var oyun açılsa ordan anlatıcamda açılmadığı için..
  • quote:

Orijinalden alıntı: vüvüzela

Arkadaşlarımla aynı takımda savaşmak istiyorum bu mümkün mü?

Platoon kur arkadasinla ayni takimda girersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wuspertos35

Merhaba arkadaşlar. Ben yaklaşık 1 aydır wot oynayamıyorum. Oyun sürekli World of Tanks çalışmayı durdurdu hatası veriyor. En az 10 kere silip tekrar yükledim, ekran kartım güncel ve pc ye de kaç kere format attım yok açılmıyor. Oyun 4 gün önce çalıştırmayı denediğimde son güncellemeyi yaptı belki çalışır dedim ama sonuç yine aynı. Lütfen acil yardım edin çünkü bayadır oynayamadım ve artık tank sürmek istiyorum. Teşekkür ederim.

Ekran karti driverini guncelle sonrada oyunu tekrardan yukle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vüvüzela

Arkadaşlarımla aynı takımda savaşmak istiyorum bu mümkün mü?

en fazla 2 kişi aynı takıma girebiliyorsun.standart savaşın altından takım savaşını seçiyorsun,arkadaş listende kim le oynayacaksan,davet et diyorsun.hazır diyosunuz ve sen savaş a tıkladığında aynı savaştasınız.üçüncü bir kişi girsin dersen ,üçüncü girenin pre olması gerekiyor.
  • ses mod kurarken sanırım yanlıs kurulum yaptım.sadece palet seslerı geliyor.nasıl duzeltebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingtiger61

ses mod kurarken sanırım yanlıs kurulum yaptım.sadece palet seslerı geliyor.nasıl duzeltebilirim?

Eski dosyaları internetten bulabilirsen olur
    Net kotalı olmasa yüklerim.Ne kadar ki boyutu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ftaha99

Ardakaşlar ben t34 alsam m12 nin crewlerini eğitimsiz kullanablir miyim?

Çok fazla yüzde düşüşü olur ancak yine de kullanabilirsin
    Ben tavsiye etmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: a4technic

quote:

Ben tavsiye etmem

307 mb :S res teki audio klasörü ise...kimse yuklemezki durduk yere :S nette yoktur buyuk ihtimal
  • quote:

quote:

quote:

Ben tavsiye etmem

307 mb :S res teki audio klasörü ise...kimse yuklemezki durduk yere :S nette yoktur buyuk ihtimal

Net kotalı olmasa yüklerdimNe olacak sanki elime mi yapışacak
    En iyisi palet seslerinide kapat ve müzik aç ben öyle oynuyorum :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben tavsiye etmem

tesekkurler dostum ılgılendıgın ıcın pekı sana klasorun resmını atsam ıcındekı eksık dosyayı bulup yuklermısın ? boş bı zamanındada olabılır :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben tavsiye etmem

tesekkurler dostum ılgılendıgın ıcın pekı sana klasorun resmını atsam ıcındekı eksık dosyayı bulup yuklermısın ? boş bı zamanındada olabılır :D

Tabi ki boyutu az ise yüklerim

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.