Şimdi Ara

Soru - Cevap (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
2
Favori
15.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kv-1 i satma hemen. kv-1 den kv-1s yi açmışsın tamam bundan sonra ilk önce kv-2, sonra zamanla yavaş yavaş t150 yi de aç. Kv1s yi sat is i açtıktan sonra. Bütün tankları yani kv-2 ve t150 yi de açtıktan sonra kv-1 i satabilirsin.

Kv-2 nin son topu taktiktan sonra rahat para kasarsın onla o yüzden para kasmak için kv-2 yi tut elinde. Ve mutlaka s51 e rus artisine git bir an önce. Pre tank sahibi olana kadar kv-2 yi tutarsan elinde uzun süre para ihtiyacını karşılayabilirsin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hitzone skin var onu nasıl yüklüyoruz ?? indirdim ama başaramadım yüklemeyi redstar onu indirdim.
    http://mirtankov.net/weakspots/5279-hitzones-world-of-tanks.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksicocuq

hitzone skin var onu nasıl yüklüyoruz ?? indirdim ama başaramadım yüklemeyi redstar onu indirdim.

1- indirdiğin yerde yazıyor az okumayı dene
    2- res_mods klasörüne kurucan
  • Oyunda nişan alınınca çıkan kırmızı-yeşil çizgiler çıkmıyor arkadaşın bilgisayarında.nedenini bilen var mı acaba?
  • T1 aldım acaba hayatımın hatasını mı yaptım bilemiyorum.3 tane tank vuruyorum oyunu kazanıyoruz 250 exp veriyo.
    Bide fransızların medium tarafımı yoksa heavy tarafını mı tavsiye edersiniz ?
  • Oyuna yeni başladım, eğitimi falan tamamladım. Şuan tier 3 hafif tank kullanıyorum. Sormak istediğim soru şu;
    Rakip tankı görüyorum, önünde hiçbirşey yok açık. Ateş ediyorum ama hiç hasar almıyor. Tankın kaç metreye kadar atış yaptığını nerden öğrenebilirim?
  • o sana uzaklığıyla alakalı değil senin merminin onun zırhını delememesi ile alakalı bir durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caferta

o sana uzaklığıyla alakalı değil senin merminin onun zırhını delememesi ile alakalı bir durum.

Teşekkürler dostum, oyunda beni eklermisin, nickim Diabolsky. Merak etme çok rahatsız etmem, arada birkaç soru sorarım sadece
  • selamlar tekrardan :D
    ben parayı genelde kv-1 ile kazanıyorum ortalama 15-20k pre.siz geliyor.bazı yelerde kv-2 daha iyi para getirir diye duydum ve onu da aldım ama daha alışamadım.siz ne dersiniz bu kv-2 hakkında? daha topu değiştirmedim. turretin büyük olması baya dezavantaj her şeyi alıyo kv-2 :D
  • alışırsın hocam kv-2 nin ince uzun olan topu çok sağlam ben dün bi maçta kv-2 nin e 75 e ammo rack yaptığını gördüm
  • Leopard hız, zırh, hasar verme bakımından iyi midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCornick

Leopard hız, zırh, hasar verme bakımından iyi midir?

maus bile devirisin tier4 scout tankından bahsediyorsun sadece hız var o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: okan702

alışırsın hocam kv-2 nin ince uzun olan topu çok sağlam ben dün bi maçta kv-2 nin e 75 e ammo rack yaptığını gördüm

açıkcası kv-2 nin son topu bana saçma geldi(107mm idi galiba) bu topun aynısı t-150 de de var.t-150 nin zırhıda daha iyi.o topla kv-2 oynamak gereksiz gibi.paso sekiyo zaten. 5-10 oyun oynadım 152lik topla aldığım xp ve paranın yarısını bile alamadım.152mm ile tier 8-9a bile patlayan mermi ile 200 civarı damge veriyo:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elondel -- 19 Haziran 2012; 2:18:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elondel

quote:

Orijinalden alıntı: okan702

alışırsın hocam kv-2 nin ince uzun olan topu çok sağlam ben dün bi maçta kv-2 nin e 75 e ammo rack yaptığını gördüm

açıkcası kv-2 nin son topu bana saçma geldi(107mm idi galiba) bu topun aynısı t-150 de de var.t-150 nin zırhıda daha iyi.o topla kv-2 oynamak gereksiz gibi.paso sekiyo zaten. 5-10 oyun oynadım 152lik topla aldığım xp ve paranın yarısını bile alamadım.152mm ile tier 8-9a bile patlayan mermi ile 200 civarı damge veriyo:D

Top tier oluncada 200 civarı düdüklüyorlar 22 saniyede tabi.

KV2'nin olayı S51 oldu zaten.
  • Elimde Pz III A var daha hiç geliştirme yapmadım ne yapmalıyım medium tanka mı geçsem yoksa bu tankın ekipmanlarını mı geliştirsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: abman

Elimde Pz III A var daha hiç geliştirme yapmadım ne yapmalıyım medium tanka mı geçsem yoksa bu tankın ekipmanlarını mı geliştirsem

elit yap sonra geç
  • M3 Stuart geldi görevlerden para kasmak için iyi bir tankmıdır yoksa direk satıyımmı satarsam 170K para gelicek şuan için exp yetersizliğindne tank açamıyorum zaten ne yapmamı önerirsiniz

Birde Maus mu yoksa e-100 mü hangisine gitmemi tavsiye edersiniz
  • beyler ya wot sitesi haricinde bu oyuna gold satan hesaplı bir site varmı lütfen cevap verin
  • hadi ya benimde okumam yoktu zaten ???!!!! orada yazanı okuduk yapamadık boş konuşma
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigthunder

quote:

Orijinalden alıntı: aksicocuq

hitzone skin var onu nasıl yüklüyoruz ?? indirdim ama başaramadım yüklemeyi redstar onu indirdim.

1- indirdiğin yerde yazıyor az okumayı dene
    2- res_mods klasörüne kurucan

hadi ya benimde okumam yoktu zaten ???!!!! orada yazanı okuduk yapamadık boş konuşma

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.