Şimdi Ara

Soru - Cevap (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
2
Favori
16.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler tankı satamıyorum :D oyunda yeniyim eziklemeyin lutfen
  • Tankı satamıyorsun nedeni kışlanda yer olmaması yapman gereken ilk şey işine yaramayan mürettebatları kışladan at sonra tanklarını satabilirsin.

Ayıplanacak birşey yok kimse oyuna anasının karnında başlamadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aseuz

Tankı satamıyorsun nedeni kışlanda yer olmaması yapman gereken ilk şey işine yaramayan mürettebatları kışladan at sonra tanklarını satabilirsin.

Ayıplanacak birşey yok kimse oyuna anasının karnında başlamadı

çok teşekkür ediyorum size
  • arkadaşlar merhaba retikül olayını bi türlü çözemedim bi kaç tane buldum res dosyasının içine atmam gerekiyo ama ,anlatımdaki dosyalar yok bende
    c:games/world of tank klasöründen giriyorum acaba bende mi sorun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

quote:

Orijinalden alıntı: ulean

quote:

Orijinalden alıntı: bigthunder

quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

Bu is-7 kullanırken diyelim karşıda 100 m ötede başka bir is-7 var. Şimdi biz 90 derecemi durmalıyız yoksa hafif eğim vermelimiyiz?

Ben genelde 90 derece duruyorum ancak alt bölgeden delinebiliyor, eğim verincede ön zırhın bir anlamı kalmıyor?

eğim verinc eön zırhın anlamı kalmıyor mu biz açıyı ön zırh direk yemesin diye vermiyormuyduk ben bunca maçtır yanlış mı biliyordum

Tabiki de öyle, ayrıca 90 derecelik açı verilirse yandan yersin mermileri. 90 tam yan oluyor. 45 le durursan yandan yeme ihtimalin var yine. 30-40 derecelik açı arasında hareketli olmak sektirmeyi arttırır. Yanlışsam düzeltin

90 dereceyi yanlış söyledim pardon, karşılıklı(yani kafalar birbirine bakıcak eğim olmayacak) durmadan bassediyordum ben

Yani dik bir şekilde dururken düşmana mesela e100 gibi eğimlimi durmak gerekiyor is-7 de? çünkü is-7 nin zırhı "V"şeklinde duruyor önden.

1. resim gibimi yoksa 2. resim gibimi?

Soru - Cevap

2.

Ama ateş ettikten sonra durmamakta fayda var ufak ileri-geri ve sağa-soğa (açıyı çok kaybetmeyecek şekilde ufak dokunuşlar). Rus tanklarının ön taraflarında damage verilebilecek çok ayrıntı olduğu için ufak hareketler onu engeller. Verdiğimiz açı da ön alttan damage almamızı engelliyor. Tabii bunlar pratikte, her zaman işe yaramıyor ama çoğu zaman yarar

• quote:

Orijinalden alıntı: morsel1

arkadaşlar merhaba retikül olayını bi türlü çözemedim bi kaç tane buldum res dosyasının içine atmam gerekiyo ama ,anlatımdaki dosyalar yok bende
    c:games/world of tank klasöründen giriyorum acaba bende mi sorun?

Oyunun yüklü olduğu bölüme git. res_mods diye bir klasör olması lazım. Oraya atılıyor. 0.7.3 klasörünün içine.
  •  Soru - Cevap

http://wiki.worldoftanks.eu/Tactics 'dan alıntıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 24 Mayıs 2012; 23:03:13 >
  • beyler benim tekrar bir sorum var :D ben de 2 farklı mermi var bir mermiden diğerine nasıl geçiş sağlıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: okan702

beyler benim tekrar bir sorum var :D ben de 2 farklı mermi var bir mermiden diğerine nasıl geçiş sağlıcam

ap ile atış yaptın diyelim canı adamın az kalıcak ıskalamamak için ap dolarken 3e bir kere bas ap attıktan sonra he yükler ama 2 kere basarsan direk he yükler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigthunder

quote:

Orijinalden alıntı: okan702

beyler benim tekrar bir sorum var :D ben de 2 farklı mermi var bir mermiden diğerine nasıl geçiş sağlıcam

ap ile atış yaptın diyelim canı adamın az kalıcak ıskalamamak için ap dolarken 3e bir kere bas ap attıktan sonra he yükler ama 2 kere basarsan direk he yükler

eyvallah sağolasın kardeş
  • merhaba arkadaşlar. ben wot a başlayalı 2 günün kadar oldu fakat rastladığım kadarıyla oyunda fazla türk yok. oyunda türklerin toplandığı yardımlaştığı vs. topluluk tarzı birşey varmı varsa nasıl oluyor bi yardım edermisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: __/\/\osesU/\/\urGTi34__

merhaba arkadaşlar. ben wot a başlayalı 2 günün kadar oldu fakat rastladığım kadarıyla oyunda fazla türk yok. oyunda türklerin toplandığı yardımlaştığı vs. topluluk tarzı birşey varmı varsa nasıl oluyor bi yardım edermisiniz ?

oyun içinde chat odaları oluyor ve eskiden Donanimhaber adını taşıyan bir oda vardı fakat zamanla aktifliğini kaybetti. Şuanda o işi klana girdiğin zaman garajında beliren yeni clan chat bölümünü kullanarak sağlıyabilirsin.
  • http://www.xfire.com/video/56eaeb/

beyler yorumlarınızı alayım
  • quote:

merhaba arkadaşlar. ben wot a başlayalı 2 günün kadar oldu fakat rastladığım kadarıyla oyunda fazla türk yok. oyunda türklerin toplandığı yardımlaştığı vs. topluluk tarzı birşey varmı varsa nasıl oluyor bi yardım edermisiniz ?

Oyunda pek çok Türk klanı var bunlardan birisine katılabilir ve klan arkadaşların ile müfreze yaparak hem daha fazla zevk alırsın hemde daha çabuk tankalrını kasarsın.
  • Nihat034 ve Aseuz verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. şimdilik chat odası daha makul sanırım. bir klana girebileceğimi sanmıyorum belki biraz tecrübe kazandıktan sonra bi klana girip oyundan daha çok zevk alabilirim
  • quote:

Nihat034 ve Aseuz verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. şimdilik chat odası daha makul sanırım. bir klana girebileceğimi sanmıyorum belki biraz tecrübe kazandıktan sonra bi klana girip oyundan daha çok zevk alabilirim

alt clanlarda seviye ve tecrübe aranmıyor clanların sayfalarına bakarsan uygun clan bulabilirsin
  • teşekkürler bigthunder bunu öğrendiğim iyi oldu. hemen alt klan araştırmaya başlıyorum
  • quote:

teşekkürler bigthunder bunu öğrendiğim iyi oldu. hemen alt klan araştırmaya başlıyorum

kardeş ben aradım bulamadım :D sen bulursan banada yazıver
  • Merhaba;
    Oyuna yeni başlayan 2 arkadaşız;Arkadaşım derki bendeki görüntülerde düşman tankları kırmızı çerçeveli;
    Fakat benim bilgisayarımda baktığımızda hiç böyle bir şey yok ayarlardan kontrol ettik oyunu sildim tekrar yükledim ama bende böyle bir şey çıkmadı.
    Eğer herhangi bir ayarı varda biz bulamadı isek ne ala ..
    Yardımlarınızı rica ederim

KENDİM BULDUN

http://forum.donanimhaber.com/m_60331473/tm.htm

Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HelmetIV -- 14 Mayıs 2012; 2:59:02 >
  • Sorun antialasing ayarı arkadaşlar bu ayarı düşürün veya değiştirin düzelecektir.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.