Şimdi Ara

Soru - Cevap (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
2
Favori
16.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: batu2012

Löwe ile kv5 arasında ne kadar fark var para yapma bakımından ?

Bu soruyu bende merak ediyorum, yakında pre tank alıcam. Bu 2 tank arasında kaldım. Kv-5 de zırh löwe de namlu iyi. Gelen cevaplara bakalım para kasmada hangisi iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

quote:

Bu soruyu bende merak ediyorum, yakında pre tank alıcam. Bu 2 tank arasında kaldım. Kv-5 de zırh löwe de namlu iyi. Gelen cevaplara bakalım para kasmada hangisi iyi

Yeterli paran varsa lowe al.
  • quote:

Para kasmak istiyorsan lowe al Kv-5'e göre çok daha iyi bir topu var.Ne kadar hasar verirsen o kadar para kazanırsın.
  • t-34 ü de göz ardı etmeyin. 9-10 deliyor.
  • Bende Type ve T 34 var Löwe ile T34 karşı karşıya geldiğinde T34 dagıtır ayrıca henüz yeni oldugundanmı bilmem ama T 34 ile iyi para geliyor
  • Bu bi patch vardı tankların neresinei vuralacagını gösteren. bi arkadaş atmıstı linki kaybettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihat034

quote:

Orijinalden alıntı: unr3als

Arkdaşlar şu wot tweaker var ya hani oyundaki duman vs vs kapatiyor ben onu cozemedim gitti oyunu açmadanmi onu acicam yoksa oyuna girdikten sonrami? gerci iki turlude denedim binalari yıkınca felan duman yine cikiyor biri sunu anlatsin hele oyuna girdikten sonrami acicaz yoksa girmeden oncemi

oyundan çıkış yap
    tweaker 1.8 i aç.
    listeden kapatmak istediklerinin yanındaki çarpıya tıkla
    işin bitti mi ?
    iyi madem bittiyse tweaker ı kapat
    hadi şimdi oyunu aç

Soru - Cevap

s.a kardeşim bunu sen kullanıyorsun galiba memnunmusun FPS de artma oluyormu ? bende biraz kasıyorda oyun.

• Arkadaşlar KV tank aldım...Geliştirmeye uğraşıyorum. Teçhizat olarak neleri kullanmalıyım.3 ten fazla teçhizat yüklenmiyor galiba.Geniş İç kaplama,Geliştirilmiş Top Yükleme Hareket Sistemi,Büyük Kalibre Tank Topu Süngüsü yerleştirdim. Mürettebat % 76 seviyesinde. Tank çok ağır . Motor KV-5 takılı olmasına rağmen. Geliştirilmiş burulma çubukları teçhizatı hıza etki eder mi? Dönüşlere filan. Süspansiyon yük kapasitesi +%10 diyor. Süspansiyon KV-2 de açık. Fikirlerininzi alabilir miyim? Ayrıca önümde duran tank bir görünüyor bir kayboluyor. FPS oranım 35-40 arası değişiyor. Ateş ediyorum tank bir anda kayboluyor mesafe de o kadar uzak değil. Bu 7.2 versiyonundan sonra olmaya başladı. Yardımcı olursanız sevinirim. Hayırlı akşamlar . Kolay gelsin hepinize...Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hefkalzail

Arkadaşlar KV tank aldım...Geliştirmeye uğraşıyorum. Teçhizat olarak neleri kullanmalıyım.3 ten fazla teçhizat yüklenmiyor galiba.Geniş İç kaplama,Geliştirilmiş Top Yükleme Hareket Sistemi,Büyük Kalibre Tank Topu Süngüsü yerleştirdim. Mürettebat % 76 seviyesinde. Tank çok ağır . Motor KV-5 takılı olmasına rağmen. Geliştirilmiş burulma çubukları teçhizatı hıza etki eder mi? Dönüşlere filan. Süspansiyon yük kapasitesi +%10 diyor. Süspansiyon KV-2 de açık. Fikirlerininzi alabilir miyim? Ayrıca önümde duran tank bir görünüyor bir kayboluyor. FPS oranım 35-40 arası değişiyor. Ateş ediyorum tank bir anda kayboluyor mesafe de o kadar uzak değil. Bu 7.2 versiyonundan sonra olmaya başladı. Yardımcı olursanız sevinirim. Hayırlı akşamlar . Kolay gelsin hepinize...Saygılarımla...

geniş iç kaplama boşa takmışsın bence. zaten ağır tank iyice ağırlaştırmısın onun yerine vent taksan çok daha faydalı olur.

• Teşekkür ederim.Vent ile söylemek istediğiniz mürettebata yetenek puanı kazandıran havalandırma modülü oluyor sanırım. Yardımlarınız için teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: saranghapanida

s.a kardeşim bunu sen kullanıyorsun galiba memnunmusun FPS de artma oluyormu ? bende biraz kasıyorda oyun.

7.2 için çalışan versiyonunu bulamadım. o gördüğün eskisi.
  • merhabalar, bir sorum olacak: benim kv'nin mürettabatı %100'de, ben hepsine brothers in arms skill'ini seçtim ve o da %10'lar civarında. şimdi bu adamları alıp kv3 için eğitsem, bu brothers in arms skill'i halihazırda %100 olmadığı için iptal edilir mi?

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metabor

merhabalar, bir sorum olacak: benim kv'nin mürettabatı %100'de, ben hepsine brothers in arms skill'ini seçtim ve o da %10'lar civarında. şimdi bu adamları alıp kv3 için eğitsem, bu brothers in arms skill'i halihazırda %100 olmadığı için iptal edilir mi?

teşekkürler.

BIA 100% olmadığında çalışmıyor ayrıca tüm mürettebatda seçili ve tüm mürettebatdakiler her biri 100% olmak zorunda yerinde olsam drop skill yapar Repair alırdım hepsine 2. sine geçince 1. ye BIA 2. ye de Repair alırdım .
  • tier 10 tanklarda teçhizat fiyatları tier 9 larla aynı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

quote:

merhabalar, bir sorum olacak: benim kv'nin mürettabatı %100'de, ben hepsine brothers in arms skill'ini seçtim ve o da %10'lar civarında. şimdi bu adamları alıp kv3 için eğitsem, bu brothers in arms skill'i halihazırda %100 olmadığı için iptal edilir mi?

teşekkürler.

BIA 100% olmadığında çalışmıyor ayrıca tüm mürettebatda seçili ve tüm mürettebatdakiler her biri 100% olmak zorunda yerinde olsam drop skill yapar Repair alırdım hepsine 2. sine geçince 1. ye BIA 2. ye de Repair alırdım .

kastettiğim şey şu ki adamlar kv için eğitilmiş ve bia %100 durumda değil, %10 falan. şimdi ben bunları alıp kv3 için eğitsem bu bia iptal olur mu, boşa gider mi?

sizin tavsiyenize dönersek: ben hepsine bia yaptım, şimdi bırak, tamir al, 2. ye geçince 1.ye bia ver demişsiniz. o zaman tek kişide bia olmasının anlamı olacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metabor -- 11 Nisan 2012; 21:46:45 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

quote:

teşekkürler.

kastettiğim şey şu ki adamlar kv için eğitilmiş ve bia %100 durumda değil, %10 falan. şimdi ben bunları alıp kv3 için eğitsem bu bia iptal olur mu, boşa gider mi?

sizin tavsiyenize dönersek: ben hepsine bia yaptım, şimdi bırak, tamir al, 2. ye geçince 1.ye bia ver demişsiniz. o zaman tek kişide bia olmasının anlamı olacak mı?

yok bia kaybolmaz %10 da kalır ama crewlerin %100 olana kadar bir ilerleme olmaz.

• tamam, teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cautiondrunk

Bu bi patch vardı tankların neresinei vuralacagını gösteren. bi arkadaş atmıstı linki kaybettim.

http://mirtankov.net/weakspots/3174-skins-weak-spots.html

Tankların kalıtesi düşüyor bunu yukleyince.Yerleri öğrenınce sıl bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayox06 -- 12 Nisan 2012; 21:47:55 >
  • Eğitim savaşlarında(arkadaşlarımla baş başa yaptığım maçlar) attığımız mermiler falan istatistiğe etki etmiyor değilmi?
  • Beyler aklıma takılan bir soru var. Ben 5x deneyimlerini olduğu gibi mürettebat hızlandırıcıya aktardım. Elde ettiğim tüm 5x denemiyi olduğu gibi mürettebat yeteneklerine etki ediyor mu? Yoksa sadece 1x değeri mi etki ediyor?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.