Şimdi Ara

Game of Thrones'un 2.Sezonuna Yeni Bir Video

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      1 Nisan itibari ile ikinci sezonunu açacak olan Game of Thrones için geçtiğimiz birkaç gün içerisinde yeni bir video daha yayınlandı. Eğer siz de bizim gibi bu videoyu kaçırdıysanız, haberimizin devamına buyurun.

Yayınlanan bu video gene içerdiği görüntüler ile nefeslerimizi kesiyor. Videoda olayların iyice kızışacağına tanık oluyoruz. Hem taht savaşı hem de duvarın arkasında olaylar yavaş yavaş patlak vermeye başlıyor. Ayrıca videoda ejderhaların yakında yükseleceği de açıkça belli edilmiş.

George R.R. Martin'in eserinden uyarlanan serinin ikinci sezonu için yayınlanan bu yeni videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

• Video nerde ?
  • Yıl Olmuş 2012 hala video koyamayanlar var :D
  • gerçekten video yok,bari bu kadar heyecanlandırdınız videoyu koysaydınız :D
  • Pardon arkadaşlar, video eklenmiştir.
  • Hani dizi haberleri yayinlamasaniz diyorum oyun sitesine yakismiyor
  • spartacus daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxcoder95

Hani dizi haberleri yayinlamasaniz diyorum oyun sitesine yakismiyor

oyunun dizisi gardaş MK9 çıktığı zaman da Mortal Kombat dizisini koyuyorlardı bi zararı yok
  • tyrian lanister karizma yaw rolünü çok iyi yapıyor
  • aslında dizinin oyunu var oyunun dizisi değil
  • siz koca kralı ilk sezonda bıtırın sonra arkasında uyuz bır sarısın kadını ejderhalarla yanyana koyun ee ne anlamı kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: creed87

aslında dizinin oyunu var oyunun dizisi değil

Aslında roman serisinin dizisi ve oyunu var.
  • Spartacusla game of the thrones'u kıyaslamak akıl işimi çok ayrı konular
  • kardeş bir şey söylemek istiyorum sana, yahu ben her zaman hangi başlığa girsem seni ve saçma sapan gereksiz yorumlarını görüyorum, her şeye muhalefetsin... madem spartacus'ü seviyorsun, spartacus ile ilgili bir başlıkta spartacus'ü seviyorum de... çok zor değil inan bana...
    quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

spartacus daha iyi.
  • Dizi mükemmel ya en iyi dizi sıralamamda ilk 3'te diyebilirim. Spartacus'ü de izliyorum o da mükemmel dizi hatta son yayınlanan bölüm serinin en iyi bölümüydü, dizi tarihinde yayınlanan en iyi bölümlerin arasına girecek potansiyeli var, ama bu dizi de belki Spartacus ile eşit seviyede belki birazcık daha iyidir. O kadar bayılıyorum diziye. Zaten bir Spartacus bir Game of Thrones son zamanlarda en çok zevk aldığım diziler.
  • 2. sezonu sabırsızlıkla bekliyorum...spartacus'u da severek izlerim ama bu dizi puan olarak spartacustan daha iyi . .her ne kadar kıyas mantıksız olsa da ,Game of Thrones bana göre daha etkileyici...
  • şuana kadar severek izlediğim 4 diziden biridir game of thrones diğer 3 ü prison break,walking dead ve spartacus
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

siz koca kralı ilk sezonda bıtırın sonra arkasında uyuz bır sarısın kadını ejderhalarla yanyana koyun ee ne anlamı kaldı

Bu sezon zaten geçiş sezonu olucak. Eğer kitaba göre fazla değiştirmezler ise en çok hareketliliği Kuzey Kralı (Robb) - 7 Krallık - Renly ve Stannis arasında geçicek. Ejderhaların anası ise müttefik peşinde olucak diyebilirim.
  • sean bean olmemeliydi sitenin ana sitesine de gonderdim bunu e mail olark
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beful

sean bean olmemeliydi sitenin ana sitesine de gonderdim bunu e mail olark

Sırf Sean Bean olduğu için ölmesin istiyorduk. Kitapta da ölüyor yani senaryoyu değiştirseler problem olurdu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.