Şimdi Ara

MWC 2012: Sony Xperia P ve Xperia U'nun Avrupa fiyatları ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
14.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Sony'nin, Barcelona'da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi'nde resmiyet kazandırdığı modelleri Xperia P ve Xperia U'ya ait olduğu belirtilen Avrupa fiyatları ortaya çıktı.

Xperia P'nin tavsiye edilen perakende satış fiyatı 449 Euro (~1.062 TL), Xperia U'nun fiyatı ise 259 Euro (~612 TL) olacak. Sony'nin kısa bir süre önce sevkiyatına başladığını açıkladığı Xperia S'in fiyatının ise 499 Euro (1.180 TL) olduğunun altı çiziliyor.

Benzer tasarım çizgilerini taşıyan Xperia P ve Xperia U, ekran boyutu (4.0-inç / 3.5-inç), ekran çözünürlüğü (540 x 960 piksel / 480 x 854 piksel), depolama kapasitesi (16 GB / 4 GB), kamera çözünürlüğü (8 MP / 5 MP), video kaydı (1080p / 720p) gibi kriterlerde birbirlerinden ayrılıyor. 

• Ne yazık ki ülkemizde bu fiyatlardan satılamayacaklar. En az bir %35 daha ekleyin yukarıdaki fiyatlara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Best in the World!
  • fiyatlar gerçekten mantıklı bu anlamda kesinlikli emsali yok...ama Türkiyedeki at hırsızlarının hışmına uğrar bu aletler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxx1

fiyatlar gerçekten mantıklı bu anlamda kesinlikli emsali yok...ama Türkiyedeki at hırsızlarının hışmına uğrar bu aletler...

vergileri koyanlara lafınız yok uğraşıp getirtip kar etmek isteyen satıcılara laf edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar harbi güzelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: xxxx1fiyatlar gerçekten mantıklı bu anlamda kesinlikli emsali yok...ama Türkiyedeki at hırsızlarının hışmına uğrar bu aletler...
    vergileri koyanlara lafınız yok uğraşıp getirtip kar etmek isteyen satıcılara laf edin

kesinlikle sana katılıyorum o kadar vergiyi koyuyolar laf eden yok o kadar ugrasıp getırıp 2 3 lira kar eden satıcılara laf edıolar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xxxx1fiyatlar gerçekten mantıklı bu anlamda kesinlikli emsali yok...ama Türkiyedeki at hırsızlarının hışmına uğrar bu aletler...

sen benim vergileri koyanlara laf edip etmediğimi nerden bilirsin ki balıklama zıplamışssın?..

bir diğeri neden alındın yoksa bir rahatsızlığınmı var,fırsatcılara bizim lafımız ha sende fırsatcıysan sanada lafım ok?..
  • renkli tasarımlar biraz garip kaçmış sanki.hiç kullanımla alakası olmayan estetik olarakda saçma bir kısımla ilgilenmişler.Benim düşüncem orasının tüm gövde tasarımıyla yakın bir renk olması ve bütün olarak görünmesi daha hoş olurmuş.alttaki model daha ılımlı olmuş.ama tam olmamış oda.
  • sim kart girişi yan tarafta.arka kapağın olmama ihtimali olabilir mi? eğer öyle olursa yedek batarya kullanımı olanaksız olurki bu iyi olmaz.
  • quote:

quote:

quote:

sen benim vergileri koyanlara laf edip etmediğimi nerden bilirsin ki balıklama zıplamışssın?..

bir diğeri neden alındın yoksa bir rahatsızlığınmı var,fırsatcılara bizim lafımız ha sende fırsatcıysan sanada lafım ok?..

ne yurt dışına çıktım ne çıkmış birini tanıdım almadım da satmadim da.. Lakin Alan var ki satıyorlar benı bağlamaz onlar. Ha ilk dediğim hususu genelleme yaptım alınma sen

• quote:

quote:

quote:

quote:

sen benim vergileri koyanlara laf edip etmediğimi nerden bilirsin ki balıklama zıplamışssın?..bir diğeri neden alındın yoksa bir rahatsızlığınmı var,fırsatcılara bizim lafımız ha sende fırsatcıysan sanada lafım ok?..
    ne yurt dışına çıktım ne çıkmış birini tanıdım almadım da satmadim da.. Lakin Alan var ki satıyorlar benı bağlamaz onlar. Ha ilk dediğim hususu genelleme yaptım alınma sen

güzel kardeşim alınma demişssinde bizim mesajımızı alıntılamışssın yani ister istemez olayına içine sokuyorsun...diğeride ordan aklınca sana kıyak çekiyo katılıyorum filan gibi...

bizim zaten ahlakıyla ticaret yapan adama lafımız yok,bu memlekette adam kazıklamayı kabiliyetten ve namustan sayan uyanıklar var lafımız ona...

vergileri üst üste giydirenlere sabah akşam kulaklarını çınlatıyoruz zaten o ayrı bir mevzu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxx1 -- 28 Şubat 2012; 3:30:30 >

• fiyatlar rekabetçi bence.
  • 1500 tl den girer Xperia P ama yaza kadar 1200 e falan düşer çünkü apple ve samsung yanında ülkemizde sony nin pek ilgi göreceğini düşünmüyorum
  • bu fiyatlarla gayet alınabilir olmuş yurt dışından... üstelik bir de tax free fatura kestirip vergiyi de bu fiyattan düşürdün mü tadından yenmez... tam emin değilim ama Xperia S 440 euro gibi bir fiyata denk gelir sanırım... Hele bi çıksın Arc'ı satıp S'e geçmeyi düşünüyorum...
  • o zaman s 1700 lira civarında bir fiyata satılacak. 4- 5 ay sonra bir miktar düşecektir. Arç ve arç s piyasadan çekilmeye başlanınca 1400 civarına inecektir diye düşünüyorum.
  • xperia u bu fiyatla Türkiyeye gelsin çok satar...
  • Ilk goruste aska inanmazdim
  • ülkemize de bu fiyatlarla gelirse süper olur...
  • ilginç valla beklendiği gibi fiyatlar ama Xperia S fiyatı yüksek o fiyat çıktığı gibi alınmaz şahsen arkadaşların sabırı varsa beklesin 3 ay sonra düşecektir fiyatı emin olun ama renkli olanları baya hoş duruyorrr
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.