Şimdi Ara

İddia 2: Galaxy S III, 1.5 GHz dört çekirdekli işlemciye ve Full HD ekrana sahip olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
11.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
    Güney Kore'nin teknoloji devlerinden Samsung'un amiral gemisi olması beklenen Galaxy S III modeli ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Dün BGR, güvendiği kaynağından edindiği bilgileri internette paylaşmıştı. Paylaşılan bilgilere göre Galaxy S III'te ekran boyutu konusunda çıtayı yükselterek 4.8-inç boyutunda dokunmatik ekranla gelecekti. Galaxy S II'deki plastik malzemeye getirilen eleştirilerin üzerine de yeni akıllı telefonun arka yüzünde seramik malzemenin kullanılabileceği belirtilmişti.

Bugün yine BGR cephesinden gelen bilgilere göre Galaxy S III, 1.5 GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli Exynos işlemciden güç alacak ve akıllı telefonun ekran çözünürlüğü Full HD olacak. Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemini kullanacağı ve 4G / LTE alt yapısına destek vereceği söylenen akıllı telefonun ön yüzünde 2 megapiksel, arka yüzünde ise 8 megapiksel kameranın konumlandırılacağı iddialar arasında yer alıyor.

Paylaşılan iddiaların kaçta kaçının gerçek çıkacağı şimdiden büyük bir merak konusu olmuş durumda. Gelen bilgilerin tutarlı çıkmasını diliyor; Samsung'un lansman gününü merakla bekliyoruz.

• bu iddiaların sonu gelmez artık. yok 4k ekran olacak. yuhh artık
  • Önce HD ekranı yapsın. :S
  • vohaaa full hd olursa ne apple kalır ne diğerleri :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spaydix -- 27 Şubat 2012; 23:14:04 >
  • Biraz dusununce mantiksiz, ve bos bir iddia. full hd demek 460 ppi demek. bu da gunumuz sartlarinda seri uretime gecilmis bir ekran cinsi degil.

bunu da gectim, 326 ppi den sonrasini madem goremiyoruz, neden samsung islemciye gereksiz yuk bindirsin?
  • yuhhh be ama süper be abi 4G ve lte desteği direk gelmesi güzel eninde sonunda zaten bu teknoloji kullanacaklar ve telefon değiştirmek zorunda kalmassın güzel telefon yapıyor hadi bakalımmmm
  • Epey hoş görünüyor özellikler,bataryası ne kadar olur acaba.
  • htc sensation xl kullaniyorum telefonu begenerek aldim severek kullaniyorum

ancak android tabanli telefonlardaki en onemli sorun ram

yuk bindirmeseniz bile bellegin yuzde 60 70 i surekli dolu

s3 belliki iyi bir akilli telefon olacak ancak 1.5 gb 2 gb ram kullanmadikca bir dahaki secenegim ya iphone yada wp7 tabanli bir telefon olacaktir
  • Full HD?İnsanların yaratıcılıklarına hayranım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanaygunoglu

Biraz dusununce mantiksiz, ve bos bir iddia. full hd demek 460 ppi demek. bu da gunumuz sartlarinda seri uretime gecilmis bir ekran cinsi degil. bunu da gectim, 326 ppi den sonrasini madem goremiyoruz, neden samsung islemciye gereksiz yuk bindirsin?

Fujitsi quad core modeli 4.6 inç 1080p ekran ile geliyor yani zor degil ayrıca japon üreticiler (Fujitsi, Panasonic), Cinli üreticiler (ZTE, Huevewi) çok sıkı geliyorlar. Ayrıca Htc One X i samsung sadece Hd ekranla yenemez. Bir de LG Optimus 4x HD var. Kısaca bu sene rekabet çok fazla 1080pyi bırak 2k 4k felan gelse şasırmam.
  • quote:

Biraz dusununce mantiksiz, ve bos bir iddia. full hd demek 460 ppi demek. bu da gunumuz sartlarinda seri uretime gecilmis bir ekran cinsi degil. bunu da gectim, 326 ppi den sonrasini madem goremiyoruz, neden samsung islemciye gereksiz yuk bindirsin?

e spec sheet lerde ustun gorunsun diye. Gercekten kullanmaya ne gerek var, onemli olan yanyana ozellikleri yazinca iyiymis gibi gorunmesi
  • bu haber doğruysa, bu vakitten sonra büyük boyutlarda hd ready tv çıkarmazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aprowler

htc sensation xl kullaniyorum telefonu begenerek aldim severek kullaniyorumancak android tabanli telefonlardaki en onemli sorun ramyuk bindirmeseniz bile bellegin yuzde 60 70 i surekli dolus3 belliki iyi bir akilli telefon olacak ancak 1.5 gb 2 gb ram kullanmadikca bir dahaki secenegim ya iphone yada wp7 tabanli bir telefon olacaktir

android'den değil o htc'nin sense arayüzünden çok fazla ram kullanıyor benim s2 200-300 arası ram harcıyor gerisi ise boş :) Desire hd kullanıyordum çok iyi anlıyorum halini 400-500 mb ram kullanıyor bize kaldı 100-150 mb kullanılabilir alan napalım biz onu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centauri

quote:

Orijinalden alıntı: hasanaygunogluBiraz dusununce mantiksiz, ve bos bir iddia. full hd demek 460 ppi demek. bu da gunumuz sartlarinda seri uretime gecilmis bir ekran cinsi degil. bunu da gectim, 326 ppi den sonrasini madem goremiyoruz, neden samsung islemciye gereksiz yuk bindirsin?
    e spec sheet lerde ustun gorunsun diye. Gercekten kullanmaya ne gerek var, onemli olan yanyana ozellikleri yazinca iyiymis gibi gorunmesi
    Bunu yeni çıkacak ipad in ekran çözünürlüğü iddialarında niye söylemedin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 27 Şubat 2012; 23:50:48 >
  • quote:

326 sonrasını görememe apple'ın uydurduğu bir şey dostum herkes de yedi. sonynin 342ppi telefonu var incelemelerde ekranı övüyorlar yani boşuna değil bu pikseller. ama 460ppi de abartı olmuş gibi duruyor.
  • o kadar ekranda full hd olsa nolur olmasa nolur gereksiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahoron

quote:

Orijinalden alıntı: hasanaygunogluBiraz dusununce mantiksiz, ve bos bir iddia. full hd demek 460 ppi demek. bu da gunumuz sartlarinda seri uretime gecilmis bir ekran cinsi degil. bunu da gectim, 326 ppi den sonrasini madem goremiyoruz, neden samsung islemciye gereksiz yuk bindirsin?
    Fujitsi quad core modeli 4.6 inç 1080p ekran ile geliyor yani zor degil ayrıca japon üreticiler (Fujitsi, Panasonic), Cinli üreticiler (ZTE, Huevewi) çok sıkı geliyorlar. Ayrıca Htc One X i samsung sadece Hd ekranla yenemez. Bir de LG Optimus 4x HD var. Kısaca bu sene rekabet çok fazla 1080pyi bırak 2k 4k felan gelse şasırmam.

Fujitsu telefonun 1080p ekranı hakkındaki bilgi henuz onaylanmadı.

• beklentileri uçurmayın ya. full hd nereden çıktı. sonra hayal kırıklığı diye haber yaparsınız artık. dh de enderdir ama şaçma haber olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 28 Şubat 2012; 0:14:25 >
  • Gereksiz boş haber bunlar.Telefonda HD tablette Full HD olsun yeter ha birde panel Amoled olsun yada IPS falan.
  • arkadaş o degilde şu resim 2 aydır var biri cıkıpda fotoşok demedi o samsung yazısını neyle yazmışlar oraya dikkatli bakın bir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.