Şimdi Ara

MWC 2012: Samsung PMP portföyünü genişletiyor; karşınızda Galaxy S WiFi 4.2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
6.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MWC 2012: Samsung PMP portföyünü genişletiyor; karşınızda Galaxy S WiFi 4.2

Mobil Dünya Kongresi'nde karşımıza iki yeni tablet ve bir akıllı cep telefonuyla çıkan Samsung, Android işletim sistemli taşınabilir medya oynatıcı portföyünü Galaxy S WiFi 4.2 modeliyle genişletiyor.

124.1 mm x 66.1 mm x 8.9 mm boyutlarında ve 118 gram ağırlığında dizayn edilen Galaxy S WiFi 4.2, 1 GHz saat hızında çalışan işlemci, 512 MB RAM ve Android 2.3 Gingerbread işletim sistemi desteğini arkasına almış durumda. 4.2-inç boyutunda ve 480 x 800 piksel çözünürlüğünde dokunmatik IPS ekrana, 8 GB / 16 GB dahili flash bellek seçeneklerine yer verilen taşınabilir medya oynatıcının kapasitesi microSD kartlarla (32 GB'a kadar) arttırılabiliyor.

Ön yüzünde VGA, arka yüzünde ise VGA video kaydı yapabilen 2 MP kamera konumlandırılan Galaxy S WiFi 4.2, MPEG4, H.263, H.264, VC-1, DivX, WMV7, WMV8, WMV9, 3GP, ASF, AVI, MP4, WMV, FLV, MKV, MP3, AAC, AC-3, AMR, FLAC, WMA, WAV ve OGG gibi dosya formatlarına destek veriyor.

Son olarak 1500 mAh'lik bataryaya sahip olan Galaxy S WiFi 4.2, NFS Hot Pursuit oyunu yüklü halde geliyor. Samsung fiyata dair bilgi ise vermemiş. 

MWC 2012: Samsung PMP portföyünü genişletiyor; karşınızda Galaxy S WiFi 4.2

• 250 dolar yurt dışı fiyatı
  • şu cihazı almak için bana 1 tane neden söyleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: artcraft35

şu cihazı almak için bana 1 tane neden söyleyin

iOS gibi her uygulamaya para bayılmanı gerektirmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arka kamerası cok ıyı olsa belkı tercıh edılebılır.belkı dıyorum cunku ne gpu su ne ıslemcısı yeterli değil.bunu alacak olan zaten ayrıca telefon tasıyacaktır ıkı urunu tasıyacagına galaxy s alınması daha mantıklı değilmi
  • Artık IOS için bile her uygulamayı ücretsiz bir şekilde bulabiliyorsunuz internette... Gerçekten bu ürünü almak için tek bir sebep yok...Medya oynatıcı diye koydukları kameraya bak...Need for speed oyunun koyarak kimi cezbetmeye çalışıyor Samsung? Bir Samsung fanatiği olarak, bu sefer olmadı diyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrokenCross

quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F8946C419 -- 27 Şubat 2012; 23:04:01 >
  • Samsun artık ürün yelpazesini genişleticem diye abartmaya başladı.
  • Galaxy diye çöplüğe çeviriyorlar..

Galaxy s serisi, note ve tab 10.1 dışında ben iyi bir modelini göremedim..Zaten bunlar dışında yazılım desteği sıfır neredeyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrokenCross

quote:

bunu almadım diye iphone mu alıcam gider galaxy s alırım
  • Samsung a Bakinca Nokia Aklima Geliyor Daha SmartPhonelar Yokken Her Ay Cikan Modeller 11 ile Baslayip 99 ile Biterken Ve Pazarin Tek Lideriyken Umarim Samsung Destek Unutkanligindan ve Her Ay Bir Model Hevesinden Vazgecer...
  • galaxy de yıldızdan çok göktaşı çöplüğüne döndü.
  • orta düzey bi kullanıcı için çok iyi ama Ön yüzünde VGA, arka yüzünde ise VGA video kaydı yapabilen 2 MP kamera nedir abi yaw bomba olmuş harbiden :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: yclplt

orta düzey bi kullanıcı için çok iyi ama Ön yüzünde VGA, arka yüzünde ise VGA video kaydı yapabilen 2 MP kamera nedir abi yaw bomba olmuş harbiden :S

ewet ya gerçekten dilenciye sadakamı veriyonuz 2mp ile. o güzelliğe o kamera, olmadı samsung
  • ortalamanın üstünde sayılır ama glaxy s2 varkan buna bakmazlar :D
  • tasarım şık olmuş sadece...
  • iPod Touch'ın alınmasına neden olan sebepler bu cihaz için de geçerlidir.

Bu cihazın yanında idare eder bir telefon kullanılabilir.

Ülkemiz için geçerli olan bir başka konu da telefon özellikli Galaxy S alırsanız %18 KDV+%25 ÖİV ödeyecekken bu cihaza sadece %18 KDV ödeniyor.

Çoğu kişi iyi bir telefonu olmasına rağmen ayrıca MP3/MP4 player taşıyorken bu tür cihazların çıkmasını garipsemiyorum.

Bu nedenle "bunu alacağına git Galaxy S veya S2 al" demek gerçekten saçmasapan bir laftır.

NOT: Kamera dandikliğine ben de katılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 28 Şubat 2012; 12:43:30 >
  • galaxy s wifi 5.0 dan üstün bi yanı varmı ben mi göremedim ?
  • Aslında doğrusu bier tek tasarımı hoş geldi bana şık doğrusu, yanşlış gördüm ilk baktığımda işlemci hızını 2,1 zannettim çüşş diye geçirdim içimden meğer 1'miş..:)
  • quote:

Tamam karar alındı "artcraft35" gereksiz bulduğu için pmp sektörünü kapatıyoruz.Atın ipod touchları,galaxy s wifi 5 leri hepsi gereksiz!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi janparey -- 28 Şubat 2012; 15:41:05 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.