Şimdi Ara

'The Last of Us Karakterleri Alışılmışın Dışında'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  

Naughty Dog'un hepimiz için süpriz olan projesi The Last of Us, her yönüyle oyun dünyasının en çok beklediği oyunlar arasında çoktan yer etti bile. Şüphesiz Playstation 3'ün  canına can, ömrüne ömür katan proje, yapımcıların yorumuna bakılırsa sıra dışı bir oynanış biçimine sahip olacak. Ancak görünüşe göre sadece oynanış şekli değil, çizilen karakter portreleri de oyunlarda alışmış olduğumuz kalıplaşmış karakterler gibi olmayacak.

Ana karakterimiz Joel'i seslendiren ve FF XIII'de Snow, Bioshock: Infinite'de Booker DeWitt, Batman: Arkham City'de  Two Face ve Robin gibi daha pek çok karaktere sesiyle hayat veren deneyimli sanatçı Troy Baker, OPM UK dergisine verdiği röportajda Naughty Dog'un bilindik aksiyon oyunları kahramanlarından çok öte bir karakter ruhu ortaya çıkardığını söyledi. Baker'a göre karakterimiz Joel oyunun başından sonuna kadar birşeylerin peşine düşüp pata küte düşmanları alt etmeyecek:

"O bir kahraman değil. Mecbur kaldığı için nasıl silah kullanması gerektiğini öğrenen ve yapması gereken bu olduğu için hergün hayatta kalma mücadelesi veren bir karakter. Gerçekten de bir planı yok ve alışıldık model bir karakter değil. Sanırım bu kahramanlık duruşunu baştan aşağı değiştirecek bir bakış açısı."

The Last of Us büyük ihtimalle 2013 yılında çıkışını gerçekleştirecek.

• çok güzel...
  • 2013 se ps3 ün kapanış oyunlarından olur muhtemelen
  • 2013 demeyin bana bu oyunu yıl bitmeden oynamak istiyorum o kadar....
  • en güzel oyunlar ps3 te xbox 360 aldıgıma pişman oldum xbox sevmiyorum kimse sevmiyo herkezin xbox almasının tek sebebi kopya 5 tl oyunları ps3 kimse sevmiyo çünkü oyunları 100 tl ps3 de oyunlar 5 te olsa xbox çıların yüzde 80 ps3 döner
  • xbo sahipleri bu haberi okuyunca kahrolmuşlardır....
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmataso

2013 se ps3 ün kapanış oyunlarından olur muhtemelen

Daha MGS5 var!
  • Yav ne alakası var ? 2013'te birisi size PS4 çıkacak mı dedi ? 2013'te PS4 çıkacaksa niye PS3'e yatırım yapsınlar ki ? PS3 çıkarken bu hatayı yaptılar. Sony'nin bir daha bu hatayı tekrarlamayacağını düşünüyorum.
  • ben xbox sahibi olarak üzlüyorum saçma sapan işler yapıyo Mıcrosoft banane kinectten EXC çıkar !
  • Güzel bir exc. geliyor.
  • sırf bu oyun ve gow4 için ps3 ü elimde tutuyorum. başka oyun kalmadı zaten bunlardan sonra satarım büyük ihtimal
  • Naughty Dog yine dünyanin en iyi oyunlarindan birini yapiyor kaç para olursa olsun alirim ben bunu hakediyor adamlar sonuna kadar helal olsun
  • PS3 bu jenarasyona geç ve problemli girdi lakin kapanışı görkemli olucak görünüyor...
  • senaryosunu çok merak ediyorum
  • gow4 , the last of us , gta V bu oyunlar ps3'e geldikten sonra kesinlikle ömrünü uzatan oyunlar olacak ama burada yeni nesili tetikleyen xbox'la olan rekabet olacaktır yinede bir iki yılı var
  • Bunları açıklamalarına gerek yok ki. Zaten işin içinde Naughty Dog olunca bunu herkes tahmin edebiliyor.
  • Microsoft E3`de yeni Xbox`u tanitirsa Sony`de tanitir. Sony son gune almis E3 konferans sirasini gecen haberlerde okudum. Sebebi Microsoft`u gormek. Eger Microsoft duyurursa yeni Xbox`u son gunde PS4 duyrulur daha fazla detayda TGS`de gosterilecek der ve kapanis yapilir.

Tartismayin E3 haziran ayinda bisey kalmadi arkadaslar sabredin. Ama cok buyuk ihtimal. Hem Xbox hemde PS4 duyrulacak ve bu sefer ikiside hemen hemen ayni zamanlarda piyasaya cikacak. Iki konsolda 60 milyonu devirdi bu nesil pahali bir nesildi konsollar acisindan ve 60 milyon gayet guzel bir rakam.

Ama Sony Microsoft gibi kullanicilarini dusunmemezlik yapmaz. PS1 ve PS2`deki gibi harika bir kapanis yapar PS3`de. Zaten EX oyun fakiri Xbox sahipleride yeni konsolun duyurulmasi ile iyice kinectMAL oyunlarina hapsolular. Microsoft`un isleri iste.
  • güzel sony 2016 sözünü tutacak gibi görünüyor bence bu oyun kapanış oyun olmıyacak zira mgs 5 gow 4 gibi oyunlar çıkacak oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

en güzel oyunlar ps3 te xbox 360 aldıgıma pişman oldum xbox sevmiyorum kimse sevmiyo herkezin xbox almasının tek sebebi kopya 5 tl oyunları ps3 kimse sevmiyo çünkü oyunları 100 tl ps3 de oyunlar 5 te olsa xbox çıların yüzde 80 ps3 döner

Arkadaşın ne dediği belli değil
  • Ya herşey iyi güzel oyunun kaliteli olacağı belli de şu bayan karakteri niye zekeria beyaz gibi şaşı baktırmışlar anlamadım... Tamam kahraman değillerde mal mal bakıyor videolarda şu bayan karakter. Gözleri resmen çarpık gibi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.