Şimdi Ara

==> Nokia 808 | 41mp - 1/1.2''- Xenon - 1080p | 1.3ghz-512mb | 4''nHD-AMOLED | HDMI <== (493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.478
Cevap
29
Favori
326.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Buradan elden sıfır temizlikte,
    Kutusunda,kırmızı cihazım satılıktır.
    Daha17 ay garantisi vardır.
    Tek bir kılcal çizik yoktur.
    550 TL'ye veririm.
    Uzaktan isteyenlere gittiden olabilir.
    Teşekkürler,saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S4 daha iyi diyorsanız başka bir telefon kullanıyorsunuz bence.

• bende s4'de var..808 varken,cebimden s4 çıkarmaya utanıyorum..

bence de sizin 808,808 değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: slmsoyle

evet arkadaşlar garmini kurdum bir de internetten 2014 başarsoft haritası buldum dün süper oldu. yalnız garminde klavye hatası var, onu da tesadüf ekranı kilitleyip açınca klavyenin geldiğini fark ettim.

bir tane tema kurdum adı DONNA BLUE
    bir tane saat widgeti indirdim şeffaf LCD DİGİTAL CLOCK
    bir tane ekran koruyucu kurdum NOKİA SLEEPİNG SCREEN
    hava tahminleri için GİSMETEO kurdum yine şaffaf widgeti var.
    yukarda pil göstergesini görmek için ION BATTERY TIMER kurdum
    bir ara swype klavye kurdum ama beceremedim kullanmayı hatalıydı herhalde

internette bulduğum bazı uygulamaları kurdum şimdi telefona sıfır baştan vuruldum diyebilirim.
    bunlarda görüntüler

EDİT: bugün biraz daha uraştım swype input u da hallettim :) beni bir yıl daha sağlam götürür.

Mümkünse duvar kağıdını alabilir miyim?
    İyi bayramlar

• Arkadaşlar son resmi sürüm nedir; bir de, haritaları yüklemek istedim (Türkiye 350MB) yerin dar dedi ne yapmalıyım? Mass Memory 903MB boş toplam 13,7GB - MOT(Bellek Kartım) 20,1GB boş toplam 29,6GB Phone Memory 0bayt boş 613MB toplam bu haritaları MOT'a indirebilmek için ne yapmalıyım, bu Mass (Yığın) bellek ne onu anlayamadım. 16GB telefon belleği 32GB de, kart belleği olur bu üçüncü neyin nesi sizce?
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Dosya yöneticisi yok diye biliyorum wp'yi itin bir tarafına sokarken gittin ios mu aldın yani? Hayret verici doğrusu. Üstelik wp'de şu anda dosya yöneticisi var, ios'ta ise hiç olmayacak.

• Ekranım kırıldı nereden bulabilirim bilen var mı aliexpress te buldum 38 dolar diyor
  • modifci kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun.
    http://www.akilliphone.com/ara.aspx?i=Ara&etiket=nokia+808 bu linkten bakabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrax46

Çok geçmiş olsun.
    http://www.akilliphone.com/ara.aspx?i=Ara&etiket=nokia+808 bu linkten bakabilirsin

Site güzelmiş.
    Diğer telefonlarla ilgili ayrıntılı şeyler var. Sağol
  • rumuzumdur R kullanıcısına yanıt
    Rica ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: slmsoyle

slm millet sonunda lumia + foto makinası almayı kafaya koydum

Makina için iki fikir var aklımda canon 600d gibi bir makine taşıyamam gibi geliyor. O kadar profesyonel çekmicem zaten.

Yine sensör boyutu 600d boyutunda APS-C olan iki makine buldum. Aynasız kompakt diye geçiyormuş.

Birisi canon eos m

Diğeri samsung nx 1000

Cihazlar hakkında yorum yapar mısınız?

Cihazlar aynı slr gibi filtre leri de değişiyor. Hatta araya bir aparat takıp profesyonel makina filtreleri de takılabilir.

Aynı kombinasyon için ben de 1320 aldım fakat foto mak. Inı almadım daha. Sanırım wifi li bir foto mak. Şart nex,serisi gibi

• BarvaArtena kullanıcısına yanıt
    sony nex 3n bakıyorum şimdilik akranı oynuyor, 1000 lira civarı sensör boyutu aps-c kendinden flaşı vr ayrıyetten takmaya gerek yok. Telefonu değiştirirsem de blackberry düşünüyorum, dokunmatik klavye zor

• Bende bu cihazla çekilen fotoğraflara bakınca keşke denk gelsemde alsam diyorum temiz bir tane sıfır kalmadı sanırım piyasada
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Bende bu cihazla çekilen fotoğraflara bakınca keşke denk gelsemde alsam diyorum temiz bir tane sıfır kalmadı sanırım piyasada

http://www.hepsiburada.com/liste/nokia-808-pureview/productDetails.aspx?productId=telcepnok808&categoryId=371946
    kırmızısı mevcut hocam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: albay_alpay

quote:

Bende bu cihazla çekilen fotoğraflara bakınca keşke denk gelsemde alsam diyorum temiz bir tane sıfır kalmadı sanırım piyasada

http://www.hepsiburada.com/liste/nokia-808-pureview/productDetails.aspx?productId=telcepnok808&categoryId=371946
    kırmızısı mevcut hocam..

Evet gelmiş yine geçen gün yoktu hiçbir rengi

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

quote:

Kullanisi olarak ben bu telefonun haddinden fazlasiyla abartildigini dusunuyorum.Ben aldigima pisman oldum ve fazla kullanmadan sattim..Ustelik sadece fotograf makinesi niyetine aldigim halde..Cihazin kamerasi yetersiz isikta, evin icinde inanilmaz yetersiz.Cektigim resimlerin ucte biri flu..Flash patladiginda bile karanlik cikiyor bazen hatta bazen de resim bembeyaz oluyor flashtan..Ozellikle ic ortamda portre resimleri cok kotu.Kirmizi goz u Kirmizi goz engelleyen flash i acsaniz dahi engelleyemiyorsunuz, ozellikle de bebek resimlerinde..Kamera bariz eski teknoloji..Dis mekan manzara cekimi harika.Eger sadece bu amacla alacaksaniz alin ama ben her yerde her sartta iyi fotograf cekmek istiyorum diyorsaniz Galaxy S4 zoom bile bundan cok daha iyi cekiyor emin olun..Sensor buyuklugu bu kadar fazla olan bir telefondan dusuk isik altinda biraz daha iyi performans beklerdim sahsen..Ama bence bu telefon artik miadini coktan doldurmus, ille de Kamera olsun fiyati da uygun olsun diyorsaniz Lumia 925 den bile cok daha fazla memnun kalirsiniz bence

Yok hocam bu telefonla çekilen fotoğrafları başka bir cihazda da çekemezsiniz 1020 dahil gece çekimi olarak 1020 daha iyi olabilir ama genel anlamda halen 808 in üstüne telefon olduğunu zannetmiyorum, tabi birde şu var günlük kullanımda internet kullanan kesime hitap etmiyor pek sadece kamera ve normal kullanım için uygun bir telefon bu saatten sonra başka birşey için alınmaz zaten

Ben sirf kamera olarak aldim zaten..Ve de cok pismanim.Acikca da yazdigimi dusunuyorum sebeplerini.Eger manzara dag tas tepe cekecekseniz 10 numara kamera.Ancak insan ve ic mekan cekimleri berbat..Misal bir dugune gittiniz.Arkadasiniz Galaxy S4 ile fotograf cekiyor, siz de dur bendw 41 mp makine var onla cekeyim de gor derseniz, arkadasiniza karsi rezil olmanix kuvvetle muhtemel..Hele ki portre ve insan cekimleri bana 25-30 sene oncesindeki Kodak manual fotograf makinemizi hatirlatti..Lumia 1020 den kesinlikle iyi degil. Sensör buyuklugune aldandim ben de, ancak optik sabitleyici olmamasi ve dusuk isik altinda cok zayif kalmasindan dolayi manzara cekimleri haric cogu dusuk mp li yeni nesil telefonlarin gerisinde kalir diger cekimleriniz...

Bence biz işi bilmiyoruz millet çatır çatır yardırmış gece gündüz farketmiyor adam olayı aşmış bence buyrun...

http://www.esato.com/phonephotos/index.php?uid=206975

• quote:

Orijinalden alıntı: 4everMost

quote:

quote:

quote:

Kullanisi olarak ben bu telefonun haddinden fazlasiyla abartildigini dusunuyorum.Ben aldigima pisman oldum ve fazla kullanmadan sattim..Ustelik sadece fotograf makinesi niyetine aldigim halde..Cihazin kamerasi yetersiz isikta, evin icinde inanilmaz yetersiz.Cektigim resimlerin ucte biri flu..Flash patladiginda bile karanlik cikiyor bazen hatta bazen de resim bembeyaz oluyor flashtan..Ozellikle ic ortamda portre resimleri cok kotu.Kirmizi goz u Kirmizi goz engelleyen flash i acsaniz dahi engelleyemiyorsunuz, ozellikle de bebek resimlerinde..Kamera bariz eski teknoloji..Dis mekan manzara cekimi harika.Eger sadece bu amacla alacaksaniz alin ama ben her yerde her sartta iyi fotograf cekmek istiyorum diyorsaniz Galaxy S4 zoom bile bundan cok daha iyi cekiyor emin olun..Sensor buyuklugu bu kadar fazla olan bir telefondan dusuk isik altinda biraz daha iyi performans beklerdim sahsen..Ama bence bu telefon artik miadini coktan doldurmus, ille de Kamera olsun fiyati da uygun olsun diyorsaniz Lumia 925 den bile cok daha fazla memnun kalirsiniz bence

Yok hocam bu telefonla çekilen fotoğrafları başka bir cihazda da çekemezsiniz 1020 dahil gece çekimi olarak 1020 daha iyi olabilir ama genel anlamda halen 808 in üstüne telefon olduğunu zannetmiyorum, tabi birde şu var günlük kullanımda internet kullanan kesime hitap etmiyor pek sadece kamera ve normal kullanım için uygun bir telefon bu saatten sonra başka birşey için alınmaz zaten

Ben sirf kamera olarak aldim zaten..Ve de cok pismanim.Acikca da yazdigimi dusunuyorum sebeplerini.Eger manzara dag tas tepe cekecekseniz 10 numara kamera.Ancak insan ve ic mekan cekimleri berbat..Misal bir dugune gittiniz.Arkadasiniz Galaxy S4 ile fotograf cekiyor, siz de dur bendw 41 mp makine var onla cekeyim de gor derseniz, arkadasiniza karsi rezil olmanix kuvvetle muhtemel..Hele ki portre ve insan cekimleri bana 25-30 sene oncesindeki Kodak manual fotograf makinemizi hatirlatti..Lumia 1020 den kesinlikle iyi degil. Sensör buyuklugune aldandim ben de, ancak optik sabitleyici olmamasi ve dusuk isik altinda cok zayif kalmasindan dolayi manzara cekimleri haric cogu dusuk mp li yeni nesil telefonlarin gerisinde kalir diger cekimleriniz...

Bence biz işi bilmiyoruz millet çatır çatır yardırmış gece gündüz farketmiyor adam olayı aşmış bence buyrun...

Burdaki gece fotoları tripod yardımıyla çekilmiş büyük ihtimalle çünkü 1.2 saniyede çekmiş birkaç tane o sürede o kadar net çekebilmek için tripod lazım ya da adamın eli zerre titrememiş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 4everMost

quote:

quote:

quote:

isi bilmekle alakali yorum yapmadan once fotograf aciklamalarina da baksaydin keske..Arkadasin da dedigi gibi tripodlu fotograf bunlar..Pozlama suresinin de uzun oldugu ve standart kamera uygulamasi ile cekilmedigi bariz belli.Tripodlu cekecek olduktan sonra yillar oncesinin 5mp lik Sony Dsc P100 le dahi en karanlik ortamda aydinlik gibi manzara cekersin..Telefon en ufak bir titremede dusuk isik altinda berbat cekiyor, gercek olan bu.

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    tabiki tripodsuz çekilmiştir demedimde bence hakkını yememek gerek tripod olsada gece çekimi baya iyi ama dediğin doğru diğer türlü berbat çekiyor.
  • Sanırım çoğu kişi aynı fikirdedir.....Yenisini almayın ama eskisini satmayın !! :)
  • 
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.