Şimdi Ara

Insanity Workout (Çılgın Egzersiz Programı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.077
Cevap
242
Favori
349.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar. Nette gezinirken insanity workout diye bir egzersiz programına rastgeldim. Programı 60 gün boyunca uyguladığımızda güzel sonuçlar alındığı iddia ediliyor.

Arkadaşlar program hakkında bana soru sormayın, ben bu programı uygulamadım, hiçbir fikrim yok.

quote:

Orijinalden alıntı: Jesse James

İNDİRME LİNKLERİ

P90x3 Deluxe

Insanity Workout

Body Beast

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Büyük İskender -- 21 Mart 2015; 20:09:33 >

• Bende bu programa başlayalı 2 hafta oldu ve gayette güzel gidiyorum sonuçlar çok olumlu ilk hafta çok zorlanırsın özellikle vücudun ham ise ertesi gün çok kötü agrılar oluyor ilk başlarda fazla zorlamayın kendinizi 60 günlük bu süreçte takvime uyun hangi gün hangi programın yapılacagı yazıyor ve şunu söylemek istiyorum program aşırı zor özellikle son 10 dk öyle hareketler koymuşki yok artık diyip pes edebilirsin ama iyi gaza getiriyor insanı ayrıca esneme hareketlerini es geçmeyiniz çok önemli bir nokta ve can alıcı yerde beslenmeniz çok düzenli ve iyi olmalı program hakkında ögrenmek istedikleriniz varsa yardımcı olabilirim saglıcakla....
  • Bende bu programa başlayalı 2 hafta oldu ve gayette güzel gidiyorum sonuçlar çok olumlu ilk hafta çok zorlanırsın özellikle vücudun ham ise ertesi gün çok kötü agrılar oluyor ilk başlarda fazla zorlamayın kendinizi 60 günlük bu süreçte takvime uyun hangi gün hangi programın yapılacagı yazıyor ve şunu söylemek istiyorum program aşırı zor özellikle son 10 dk öyle hareketler koymuşki yok artık diyip pes edebilirsin ama iyi gaza getiriyor insanı ayrıca esneme hareketlerini es geçmeyiniz çok önemli bir nokta ve can alıcı yerde beslenmeniz çok düzenli ve iyi olmalı program hakkında ögrenmek istedikleriniz varsa yardımcı olabilirim saglıcakla....
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabusws

Bende bu programa başlayalı 2 hafta oldu ve gayette güzel gidiyorum sonuçlar çok olumlu ilk hafta çok zorlanırsın özellikle vücudun ham ise ertesi gün çok kötü agrılar oluyor ilk başlarda fazla zorlamayın kendinizi 60 günlük bu süreçte takvime uyun hangi gün hangi programın yapılacagı yazıyor ve şunu söylemek istiyorum program aşırı zor özellikle son 10 dk öyle hareketler koymuşki yok artık diyip pes edebilirsin ama iyi gaza getiriyor insanı ayrıca esneme hareketlerini es geçmeyiniz çok önemli bir nokta ve can alıcı yerde beslenmeniz çok düzenli ve iyi olmalı program hakkında ögrenmek istedikleriniz varsa yardımcı olabilirim saglıcakla....

Selamlar. Programı netten indirdiniz sanırım? Benim İngilizcem yok ama videoda hangisinden kaçar dakka yapmam gerektiği anlatılıyor mu yoksa direk videoya göre mi hareket yapıyoruz?

• quote:

Bende bu programa başlayalı 2 hafta oldu ve gayette güzel gidiyorum sonuçlar çok olumlu ilk hafta çok zorlanırsın özellikle vücudun ham ise ertesi gün çok kötü agrılar oluyor ilk başlarda fazla zorlamayın kendinizi 60 günlük bu süreçte takvime uyun hangi gün hangi programın yapılacagı yazıyor ve şunu söylemek istiyorum program aşırı zor özellikle son 10 dk öyle hareketler koymuşki yok artık diyip pes edebilirsin ama iyi gaza getiriyor insanı ayrıca esneme hareketlerini es geçmeyiniz çok önemli bir nokta ve can alıcı yerde beslenmeniz çok düzenli ve iyi olmalı program hakkında ögrenmek istedikleriniz varsa yardımcı olabilirim saglıcakla....

Ayrı bir beslenme kitabı vardı zaten onun.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ben bunun 5. dakikasında öldüm . şu anda mezardan yazıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eşruhuum

ben bunun 5. dakikasında öldüm . şu anda mezardan yazıyorum.

Alıntıları Göster
    Videosunu izlemek bile yoruyor sanki, hareketleri yapmaksa tam anlamıyla öldürüyor. Bundan sağ çıkabilirseniz hiçbir şey sizi tutamaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expl0s1ve -- 2 Mart 2012; 21:22:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: expl0s1ve

Videosunu izlemek bile yoruyor sanki, hareketleri yapmaksa tam anlamıyla öldürüyor. Bundan sağ çıkabilirseniz hiçbir şey sizi tutamaz...

eşruhuum sen daha ısınma esnasında öldüysen eyvah

videodaki kızlar yapınca içimden diyorum şu kızlar bile yapıyorsa ben neden yapamıcam diye ztn normalde erkeklerin dayanması lazım ama yarıda pes ediyorlar kızlarda maşallah ne hırs güç varsa sonuna kadar devam ediyorlar ztn program bittikten sonra sizde bitmiş oluyorsunuz ama üzerinizde tatlı bir yorgunluk ve huzur oluyor...

• Mesajim bulunsun
  • quote:

Katılıyorum. Bir kere evde internet yokken bakayım bir şunun fit testi nasılmış diye açtım. Video sonunda ben bile terlemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

quote:

Katılıyorum. Bir kere evde internet yokken bakayım bir şunun fit testi nasılmış diye açtım. Video sonunda ben bile terlemiştim.

Alıntıları Göster
    ben bunun fit test 3 olanını yaptım öluyodum benım anlamadıgım hangısını yapcaz ve ya hepsını bır sıra ıle mı yapcaz ? sanırım fıt test 1 ,2 ve 3 var.

• quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

ben bunun fit test 3 olanını yaptım öluyodum benım anlamadıgım hangısını yapcaz ve ya hepsını bır sıra ıle mı yapcaz ? sanırım fıt test 1 ,2 ve 3 var.

Alıntıları Göster
    insanity workout'un bu izlediğiniz youtube videolarıyla pek ilgisi yoktur. 13-14 adet 30-60 dk arası videodan oluşur ve belirli bir programı takip ederek 60 gün boyunca devam eder. eğer ilgileniyorsanız insanity workout veya insanity workout deluxe setlerini aramanızı ve takvimine uyarak uygulamanızı tavsiye ederim.

fit testler sadece başlangıçta ve hafta aralarında performans durumunu gözlemek ve gaza gelmek için vardır. bu videolar da kullanıcı videosu zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: nincakurba

insanity workout'un bu izlediğiniz youtube videolarıyla pek ilgisi yoktur. 13-14 adet 30-60 dk arası videodan oluşur ve belirli bir programı takip ederek 60 gün boyunca devam eder. eğer ilgileniyorsanız insanity workout veya insanity workout deluxe setlerini aramanızı ve takvimine uyarak uygulamanızı tavsiye ederim.

fit testler sadece başlangıçta ve hafta aralarında performans durumunu gözlemek ve gaza gelmek için vardır. bu videolar da kullanıcı videosu zaten.

Alıntıları Göster
    rica etsem insanity i indirebileceğimiz bir link verebilirmisiniz acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tutenchamon

rica etsem insanity i indirebileceğimiz bir link verebilirmisiniz acaba ?

Alıntıları Göster
    bunun pdf şeklinde kitabını nereden bulabiliriz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiwi21

bunun pdf şeklinde kitabını nereden bulabiliriz acaba?

Alıntıları Göster
    185 TL???
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-kondisyon-aletleri-insanity-workout-dvds-60-day-total-body-conditioning-workout-dvd-78780521/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pronefroz -- 7 Nisan 2012; 13:39:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pronefroz

185 TL???
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-kondisyon-aletleri-insanity-workout-dvds-60-day-total-body-conditioning-workout-dvd-78780521/detay/

Alıntıları Göster
    Kondisyon program yazıyor. Ne demek? Ben zayıflamak için kullanmak istiyorum. Uygun programmı, yoksa p90x'mi uygulamalıyım?

• quote:

Merhaba bende Insanity ' i araştırıyorum ama çalışma programı hakkında bir bilgi bulamadım videoları sıraylamı yapıcaz bitince tekrarlıcakmıyız biraz çalışma programı hakkında bilgi verirseniz sevinirm.

• quote:

Orijinalden alıntı: blade035

quote:

Merhaba bende Insanity ' i araştırıyorum ama çalışma programı hakkında bir bilgi bulamadım videoları sıraylamı yapıcaz bitince tekrarlıcakmıyız biraz çalışma programı hakkında bilgi verirseniz sevinirm.

Alıntıları Göster
    içinden program takvimi çıkmadı mı? pdf dosyası şeklindedir. Çıkmadıysa özelden ulaşın.

• quote:

Orijinalden alıntı: NefretZm

içinden program takvimi çıkmadı mı? pdf dosyası şeklindedir. Çıkmadıysa özelden ulaşın.

Alıntıları Göster
    Pdf de çıkmadı ama bu linkde buldum. Yinede sizde paylaşırsanız sevinirim.

www.docstoc.com/docs/26255919/Insanity-Workout-Calendar

• quote:

Orijinalden alıntı: blade035

Pdf de çıkmadı ama bu linkde buldum. Yinede sizde paylaşırsanız sevinirim.

www.docstoc.com/docs/26255919/Insanity-Workout-Calendar

Alıntıları Göster
    Doğru bulmuşsunuz. fit testden başlayın. Fit test hangi haraketi kaç tane yapabildiğinizi ölçer. pazar günleride dinlenmeyi sakın unutmayın. Ben dinlenmedim 3. haftada başladı yorgunluk.vucudum kaldırmaz oldu artık 40 dk'lık çalışmayı

• quote:

Orijinalden alıntı: NefretZm

Doğru bulmuşsunuz. fit testden başlayın. Fit test hangi haraketi kaç tane yapabildiğinizi ölçer. pazar günleride dinlenmeyi sakın unutmayın. Ben dinlenmedim 3. haftada başladı yorgunluk.vucudum kaldırmaz oldu artık 40 dk'lık çalışmayı

Alıntıları Göster
    bunu pdf olarak bulabilirmiyiz ? Var mı sizde.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.