Şimdi Ara

QWERTY klavyeli Nokia Asha 302'nin fotoğrafları ve bazı özellikleri internete sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
19.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Finlandiya'nın mobil iletişim devi Nokia'nın, dört satır QWERTY klavyeli ve Series 40 arayüzlü cep telefonu Asha 302'ye ait fotoğraflar ve bazı teknik özellikler ITProPortal aracılığıyla internete sızdırıldı.

Sızdırılan bilgilere göre 115.2 mm x 58.9 mm x 13.5 mm ebatlarında ve 106 gram ağırlığında sade tasarıma sahip Asha 302, dört band GSM (850, 900, 1800, 1900 MHz) şebekesini destekliyor ve 262.144 renk görüntüleyebilen ekranla (ekran boyutu ve çözünürlüğü belli değil) geliyor.

Wi-Fi ve Bluetooth bağlantılarıyla donatılan cep telefonu, 3.2 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar çekebiliyor. Nokia tarafından henüz lansmanı yapılmayan Asha 302'nin kırmızı, beyaz ve siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle satışa sunulması bekleniyor. 

• Bu Asha serisi ne anlama geliyor ?
  • Bu telefonu görünce aklıma E71 im geldi ya aslında doğruyu söylemek gerekirse sağlam telefondu neler geçti başından ama yine iyiydi,aslında nokia bu tür telefonlar ile satış grafiğini arttırabilir yine bu tür telefon çıkarmayı unutmasın diyorum..(Tabi duyarlarsa) :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: createemir

Bu Asha serisi ne anlama geliyor ?

Emin olun bunun cevabını Nokia da bilmiyordur. Ürün portföyü isimlendirme açısından çorba haline geldi. Bundan bir önceki modeller C ile başlayan benzer seri telefonlardı, şimdi aynı tip cihazları Asha ön ekiyle piyasaya sunuyor. Basit bir pazarlama taktiği diye düşünüyorum, herşey aynı ama ismini değiştirelim yeniymiş gibi gözüksün düşüncesi.

"Asha" hope(umut, ümit) demekmiş bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al PaC

quote:

Orijinalden alıntı: createemir

Bu Asha serisi ne anlama geliyor ?

Emin olun bunun cevabını Nokia da bilmiyordur. Ürün portföyü isimlendirme açısından çorba haline geldi. Bundan bir önceki modeller C ile başlayan benzer seri telefonlardı, şimdi aynı tip cihazları Asha ön ekiyle piyasaya sunuyor. Basit bir pazarlama taktiği diye düşünüyorum, herşey aynı ama ismini değiştirelim yeniymiş gibi gözüksün düşüncesi.

"Asha" hope(umut, ümit) demekmiş bu arada.

Cevabınız için teşekkür ederim. Yani Nokia kendi kendini kandırıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @createemir

Daha çok tüketici kandırmaya çalışıyor ama tüketici eskisi kadar bilinçsiz olmadığı ve karşılaştırma imkanı, verilere ulaşmak çok kolay olduğu için yaptığı işleri çözmek 2dk sürmüyor. En basit örneği;

2010 haziranda çıkan Nokia C3;http://www.gsmarena.com/nokia_c3-3269.php
    2012 şubatta çıkan Asha 201;http://www.gsmarena.com/nokia_asha_201-4280.php

Neredeyse birebir aynı, sadece seçim tuşları Asha da dikey konumlandırılmış. Fiyat olarak aynı gruptalar, aradan neredeyse 2 sene geçiyor, ama üstüne konan hiçbir şey yok.

• El gider Mersin e, Nokia gider tersine..
  • bu pek bişeye benzemiyor... e72 bundan kat kat daha iyi duruyor yanında...
  • e6 terk
  • nokıa asha 302 fiyatını öğrenmek istiyorum bulan varsa söyleyebilr mi lütfen
  • internet girmiyorr yaa bu telefonun üretim yeri neresi?

• 419 tl arkadaşım

• nokia asha 302 fiyatları ve teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz
    http://www.fiyatlari.tv.tr/nokia-asha-302-fiyatlari.html

• ben yaklasık 3-4 hafta önce aldım. Şuanda memnunum. 379 TLye aldım. İnternete giriyor. WLAN ile giriyorum ben, telefonu kapatıp açınca düzeliyor. Kamerası da fena değil bence.

• telefon iyi hoş çok güzelde bu facebooka girince yerini bildir yok veya varda ben mi bulamadım kaç gündür onu arıyorum bilen varsaa yazmasını rica ediyorum

• c3-00 gibi bir halta benzemeyen bir telefon
  • yaa arkadaşlar yardımcı olur musunuz acill ya bu telefonun kapağı değiştiriliyor mu pembe aldırdım ama beyaz yapmak istiyorm kapaığı değştirme imkanı var mıı...

• bizdeuygun.com dan aldım asha 302 orijinal genpa kvk garantili diye...ancak

made in china yazıyor arka iç kısmında... tlf açtım.. bunların orijinal olduğunu ve çin de üretildiğini söylüyorlar... ne dersiniz...

• Arkadaşlar telefon piyasaya ne zaman girdi ? Daha yeni galiba.
  • Asha 302 nin qwerty klavyesi, wi-fi, push email ve whatsapp performansı için ürünün kullanıcısı bir arkadaş yorum yazabilir mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.