- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Caddy İçin En Uygun Lastikler!
3 Cevap2067 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

59 Mesaj
26 Şubat 2012; 15:58:48 

Merhabalar arkadaşlar, 2005 Caddy 1.9 kullanıyorum. Aracımdaki lastikler bir hayli eskidi. Yeni lastik almak istiyorum ama bir türlü karar veremedim. Malum kış da bitiyor kar lastiği almak mantıklı gelmiyor. Dört mevsim lastikleri ile ilgili de pekçok farklı görüş mevcut. İyi mi kötü mü bilemedim. Birer takım lastik alacak kadar da masraf yapabilecek durumda değilim. Sizlerden istirhamım;
Sizce hangi lastiği almalıyım, bu konuda gerçekten değerli görüşlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.
(Lastik ebatları 195-65-15 olacak)

59 Mesaj
27 Şubat 2012; 16:46:34 

Arkadaşlar gerçekten görüşleriniz benim için önemli! Bu konuda desteklerinizi bekliyorum.

5139 Mesaj
29 Nisan 2012; 15:29:45 

Bridgestone tavsiye edebilirim b250 yeni caddylere takılan sert lastik ve çukurlarda konforu az düşürebilir ama çok sağlam lastik...4 mevsim karda kullandım oldukca iyi yazdada oldukca iyi Bridgestone kendi ürünlerinde tek firma

212 Mesaj
30 Nisan 2012; 23:19:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Anro

Bridgestone tavsiye edebilirim b250 yeni caddylere takılan sert lastik ve çukurlarda konforu az düşürebilir ama çok sağlam lastik...4 mevsim karda kullandım oldukca iyi yazdada oldukca iyi Bridgestone kendi ürünlerinde tek firma

+1

_____ 2011 Caddy Comfortline Düz (Beyaz) _____

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Modellere Özel Forumlar » Caddy » Caddy İçin En Uygun Lastikler!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250