Şimdi Ara

EVEREST KM-811 Kablosuz Klavye & Mouse (Apple Çakması)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
8.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vatan Bilgisayar sitesinde klavyeleri incelerken aşağıda ki ürünü gördüm.Ürün aynı Apple klavye gibi.Tasarım onda hoş olduğu için buda hoşuma gitti.Mouse'de biraz andırıyor.Sizce aşağıda ki ürün parasını hakeden bir performans sağlar mı ?

http://www.vatanbilgisayar.com/Klavye/everest-km-811-beyaz-km-811-kablosuz-beyaz-klavye-mouse-set/productdetails.aspx?I_ID=59033

EVEREST KM-811 Kablosuz Klavye & Mouse (Apple Çakması)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Recharged -- 26 Şubat 2012; 13:14:18 >

• hocam harbiden güzel olmuş. . fiyatına gore konusuyorum bence iş görür.. Everest standartların ustunde bir fiyat .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hykr0

hocam harbiden güzel olmuş. . fiyatına gore konusuyorum bence iş görür.. Everest standartların ustunde bir fiyat .

Bende öyle düşünüyorum sanırım yeni bir ürün.
  • bende almayı düşünüyorum...kullananlar bilgilendirirse memnun kalırım..oyunda falan nasıldır acaba?
  • Aldığım hafta Enter Tuşu çıktı. klavye tuşları bazen işlemiyor. Muhteşem mi? Vasat bile denilebilir. Verdiğim paraya yazık. Garantisi karşılamıyor.
  • Ev kullanıcısı için üretilmiş gibi görünüyor.

Everest' in ürünlerini bulabileceğimiz kendine ait internet sitesi var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EneSerhat -- 5 Eylül 2012; 17:24:16 >
  • Bende bu klavyeyi almayı düşünüyorum. Satın alan arkadaşlar yorumlarını paylaşabilirmi?
  • Arkadaşlar everest marka ürünleri kullanmak için almayın, gümüşülükde sergilersiniz ancak. Kullanmak istiyorsanız A4 tech ürünlerinden aşağı almayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de kesinlikle everestin kablosuz ürünlerini tavsiye etmiyorum! Paranıza yazık. Everest fare kullandım, şekli hoşuma gitmişti ve yan tuşları cezbetmişti beni. Ancak aşırı pil tüketimini bir kenara bıraktım, bağlantısı sürekli kopuyordu ve hemen geri gelmiyordu. Aynı fiyata adı sanı belli olan a4 tech alabilirsiniz.
  • Bende aldım bu setten windows tanıyor fakat aletler çalışmıyor paketide açtık geri veremiyoruz üzerinde f10 dan sonra f yok haberiniz olsun F11 le işiniz varsa yandınız : )
    üzerindeki connect tuşuna basıyorum bekliyor bekliyor birşey olduğu yok çözemedim vallahi
  • ürün sadece estetik, şuanda yazı yazmak için cebelleşiyorum. Klavyedeki "Fn" tuşu normal şartlarda tuşların içinde küçük şekilde yazan ekstraları kullanmaya yarar fakat bu üründe Fn yazılımını ters yapmışlar, normal karakterleri yazabilmek için fn ye basılı tutuyorum. Sinir etti beni. Hızlı yazarken bazı harfleri algılamıyor vs. aman diyim başınıza iş almayın
  • galıba adamların biraz günahını aldım. Fn+Num Lock birlikte basınca düzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tikileaks

galıba adamların biraz günahını aldım. Fn+Num Lock birlikte basınca düzeldi

:) gunahlarını almıssın
  • alıp kullanan yokmudur oyun için nasıldır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afacan Dennis

alıp kullanan yokmudur oyun için nasıldır ?

Dostum oyun için alacaksan işini görmez.Aldım,kullandım ve sattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

quote:

Orijinalden alıntı: Afacan Dennis

alıp kullanan yokmudur oyun için nasıldır ?

Dostum oyun için alacaksan işini görmez.Aldım,kullandım ve sattım.

eyw hocam almayı düşünüyorumda boşa para vermek olacak anlaşılan başka modellere bakayım
  • gecen gun vatan bılgısayarda ınceleme sansım oldu. ürün kalıte olarak üst sevıye ancak oyun oynamak ıcın hıc de ıdeal degıl. sureklı chat yapanlar ve oyun kullanıcıları ıcın tavsıye edemem.
  • ÜRÜNÜ 3 AY AŞLINDIR KULLANIYORUM.HEMDE SUREKLI MUHASEBECI OLUDUGMDAN OTURU BIR SIKINTIM YOK KLAVYENIN PİL DURUMNDAN DA COK MEMUNUM.FAKAT FARE'dE OYLE DEGIL ARKASINDA KAPTMA TUSU VAR AMA KAPATSAM DA ISIGI YANIYOR PILI ERKEN BITIYOR MALESEF.KALITE OLARAK GAYAET GUZEL FIYATINA DEGER AMA FARE'NIN PİL DURUMU INSANIN CANINI SIKIYOR.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.