Güvenlik Sertifikası Sorunu [ÇÖZÜLDÜ]-CHROME
23 Cevap94173 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

7 Mesaj
25 Şubat 2012; 22:36:32 

Arkadaşlar güvenlik sertifikası sorununuz varsa yapacağınız şey şu , (chrome için) Seçenekler>Gelişmiş Seçenekler> Burada sayfası aşağı kaydırın ve -sertifikaları yönet-
düğmesini bulun ve basın. >Gelişmiş'e tıklayın>Verme biçimini Base64 le kodlanmış yapın ve tarih saat ayarlarınıda düzenleyin.Bu kadar.... ben denedim bi sorun olmadı.
NOT:ALINTI DEĞİLDİR....-givets-

184 Mesaj
26 Şubat 2012; 6:10:52 

Teşekkürler işime yaradı kullanmadığım bi bilgisayarımda vardı sorun takmamıştım geç diyip geçiyordum siteye giriyordu dediklerini yapınca sorun kalktı .

1. Sistem // AMD PHENOM II X6 1100T // ASUS M5A88-V EVO // MSI R6850 CYCLONE PE// Kingston 8 GB DDR3 1600 Mhz CL9 // Seagate 2 TB
2. Sistem // INTEL Core 2 duo E6300 // ASUS P5L-MX // ASUS EAX1600 Pro 512 // Kingston 2 GB DDR2 667 Mhz // WD 500 Gb

7 Mesaj
26 Şubat 2012; 13:11:52 

bir şey değil asdasdasda D:D

279 Mesaj
24 Haziran 2012; 12:50:04 

[font="Times New Roman"]Denedim olmadı..!

Baºke ne sorun olabilir .. ? tarih de ayarlı dediğin gibide ayarladım operada vs. exp.. falan sorun yk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bankom54 -- 24 Haziran 2012; 13:44:00 >

----> = ßéşikTaş'K ℂ⋆ =

11048 Mesaj
24 Haziran 2012; 12:54:37 

quote:

Orijinalden alıntı: bankom54

[font="Times New Roman"]Denedim olmadı mk..!

Başke ne sorun olabilir .. ? tarih de ayarlı dediğin gibide ayarladım operada vs. exp.. falan sorun yk.

Öncelikle Düzgünce yorum yapınki çözüm yolları yazalım..

279 Mesaj
24 Haziran 2012; 13:47:01 

Sabahtan beri uğraşıyorum yok bulamadım .. genelde tarih e bakın vs. diyorlar ama tarih ayarlı..

----> = ßéşikTaş'K ℂ⋆ =

279 Mesaj
24 Haziran 2012; 13:58:07 

Sorun Bu Yardımcı olursanız Sevinirim .

----> = ßéşikTaş'K ℂ⋆ =

10 Mesaj
24 Haziran 2012; 14:02:04 

Arkadaşlar windows saatini de bir kontrol edin benim ondan oluyordu bir zamanlar...

279 Mesaj
24 Haziran 2012; 17:23:14 

Neden , sadece chrome de hata veriyor.. saat ile ilgili bir sorun olsa diğer tarayıcılarda da hata vermesi gerekmez mi ?

----> = ßéşikTaş'K ℂ⋆ =

11048 Mesaj
24 Haziran 2012; 17:24:36 

quote:

Neden , sadece chrome de hata veriyor.. saat ile ilgili bir sorun olsa diğer tarayıcılarda da hata vermesi gerekmez mi ?

Google chroem sürüm güncel mi ?

279 Mesaj
24 Haziran 2012; 17:43:37 

quote:

Orijinalden alıntı: PcKolikq

quote:

Google chroem sürüm güncel mi ?

Tamam hocam sorun u çözdüm sürüm güncellemesi yoktu fakat programı komple kaldırıp tekarar kurdum sorun çözüldü..

----> = ßéşikTaş'K ℂ⋆ =

10 Mesaj
25 Haziran 2012; 9:46:24 

Messenger adresine girmeye çalış tabi ki internetten maillerine bakmaya çalış girmez ben windows saatini düzelttigimde takır takır giriyordu bunu da bios piline sebep olarak görüyorlar pek bilgim yok bu konuda

279 Mesaj
26 Haziran 2012; 10:49:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Red__

Messenger adresine girmeye çalış tabi ki internetten maillerine bakmaya çalış girmez ben windows saatini düzelttigimde takır takır giriyordu bunu da bios piline sebep olarak görüyorlar pek bilgim yok bu konuda

Bios pili bitikse sürekli tarih ve saatin değişmesi normal
ve msn e de girerken şifre yanlış diyor ben msn veya maillerime bakarken sıkıntı yaşamıyorum ..
sadece chrome da sertifika sorunum var dı onuda çözdüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bankom54 -- 26 Haziran 2012; 10:51:03 >

----> = ßéşikTaş'K ℂ⋆ =

232 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
tmetalkaya
16 Ekim 2012; 16:44:29 

Chromium tabanlı tarayıcı (google chrome, comodo dragon, chrome plus) kullanmayın olup bitsin. Kullandığınız windows kırpılmış ise o sorun çıkarabiliyor. lakin kırpılmış windows daha güvenlidir. tarayıcı olarak, güvenliğiniz için firefox, palemoon ya da opera kullanın.

DIKKAT>> Google Chrome siz farkında olmadan kisisel bilgisayar verilerinizi calmaktadır. Isteyen 'Application Data' klasorunde depoladığı data boyutuna bakabilir. Comodo Dragon, Opera ve Yandex Browser da aynı tabanlı (Chromium) tarayıcılar olduğundan ve HIZ-ARAYUZ olarak benzerdirler. Google Chrome yerine, Comodo Dragon ya da Opera'yı taşınabilir sürüm olarak kurup kullanabilirsiniz. Kendi klasorü icinde calısır. Simgeyi masaüstüne kısayol yapmak yeterlidir. Tasınabilir hdd ortamında her yerde kendi siteleriniz ve ayarlarınız ile internette dolasabilirsiniz. Ayrıca Comodo Dragon Portable'da çıkışta tarama verileri kendiliğinden silinecek sekilde ayarlanabilir ve bu özellik yalnızca Dragon Portable'da mevcuttur. Google Chrome kişisel verilerinizi çalıyor: Google kötülüğü, tıpkı Android (sözde işletim sistemi) yazılımlı telefonlarda kameradan yüz takibi, ses kaydı gibi yöntemler, rehber, mesajlar vb. kişisel verileri çalıp kötü amaçlar için kullanmasından anlaşılabilir.

25 Mesaj
21 Mart 2013; 18:16:36 

Arkadaşlar, sorun sadece tarayıcıdan kaynaklı olmayabilir. Bunun bir çok nedeni var. Detaylı bir şekilde anlatıldı. buyrun

2196 Mesaj
26 Mayıs 2013; 17:27:27 

teşekkürler yaptım oldu

ALINIK İPOD CLASSİC 160 GB MC297LL
Windows 8 (14 Eylül 2011 - 28 Haziran 2013) | Windows 8.1 (28 Haziran 2013 - )
İletinize Cevap Verebilmem için Alıntı Yapın | Alınık - Samsung HD200HJ 200GB HDD ACİL
Üniversiteyi 5 yılda bitiren 1 sene , 4 yılda bitiren 4 sene kaybetmiştir. | Bu hayatta ya ölürsün ya öldürürsün yada öldükten sonra öldürürsün..
Prison Break | The Walking Dead | Revolution | Arrow | Fringe | 24 | Monk | How I Met Your Mother | Dexter | Chuck | Breaking Bad | Hannibal | Galip Derviş | Kanıt

60 Mesaj
30 Haziran 2013; 16:11:40 

Seçenekler nerede

5075 Mesaj
8 Temmuz 2013; 16:30:22 

Arkadaşlar durum bende de aynı. Format atmak istemiyorum. Kaldırıp tekrar kurdum yine aynı. Saat tarih doğru. ne yapmam gerekiyor??

20699 Mesaj
8 Temmuz 2013; 16:39:54 

quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Arkadaşlar durum bende de aynı. Format atmak istemiyorum. Kaldırıp tekrar kurdum yine aynı. Saat tarih doğru. ne yapmam gerekiyor??

denetim masasından kullanıcı denetimini en aşağıya çek güvenlik duvarını kapat tarihi saati internet saatnden time a nist gov dan güncelle chrome u sil tekrar yükle

Windows 7 ANA KONU(Format Atmak : Resimli Anlatım)|Windows 7 TEMALAR ANA KONU|Splash PRO FULL HD Film İzlemek
Windows 8 ANA KONU|Windows 8 TEMALAR ANA KONU|Samsung Telefonlara Yazılım Yükleme Rehberi|Logitech Klavyeleri Makrolama
~~(TIKLA&GİT)★ BİLGİSAYAR VE TEKNİK DESTEK REFERANS KONUM★ Bilgisayara dair sorularınıza 8 yıllık bir tecrübe dahilinde cevap verilir. ★(TIKLA&GİT)~~
MSI Z77A-GD55/Intel Core İ5 - 2500K/2X4GB GskiLL RipjawsX 1600MHZ/ASUS DCU2 GTX770 4GB 256BIT/1TB SEAGATE HDD/OCZ FATAL1TY 550W(80+)
Logitech G103 Keyboard/Logitech M705 Mouse/SAMSUNG Galaxy S3/AOC 23.6" E2461FWH LED/CM HAF912 Advanced/ASUS DSL - N55U/Creative SBS A320 2+1

5075 Mesaj
8 Temmuz 2013; 19:00:11 

quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

denetim masasından kullanıcı denetimini en aşağıya çek güvenlik duvarını kapat tarihi saati internet saatnden time a nist gov dan güncelle chrome u sil tekrar yükle

yapıcam da hdd göçtü. partition error falan diyo. düzeltirsem deniyeceğim. teşekkürler

38 Mesaj
31 Aralık 2013; 17:32:44 

İşe yarıyor teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

GT-N7100 Note 2
OTOKAR M-2010

81 Mesaj
20 Ocak 2014; 23:32:07 

Bilgisayarı yeni kurdum. İnternet Explorer kullanıyorum. Bende de sertifika sorunu oluştu. Yukarıda tarih / saat uyarısı yapılınca windows'un tarih saatine baktım, bir de ne göreyim, tarih 2 senenin gerisine gelmiş :) Tarihi düzeltince sorun da düzeldi. Teşekkürler.

beni bir sen anladın ama onu da yanlış anladın ....

7 Mesaj
7 Şubat 2014; 15:07:43 

İşime yaradı müdürüm tenksss

[color=

3 Mesaj
15 Şubat 2014; 22:47:39 

SERTİFİKA Sorununu gidermek için sadace 1 dakikanızı ayıracaksınız

Bilgisayarın tarihini bu güne ayarlayın...

CHOREME'yi veya İNTERNET EXPLORER'i kapatıp tekrar açın Mutlaka oluyor (DENENDİ)

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Güvenlik Sertifikası Sorunu [ÇÖZÜLDÜ]-CHROME
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.156

DonanımHaber’i Takip Et X
Facebook Gözat
Twitter Gözat