Şimdi Ara

Samsung'dan Android cihazınız ile kontrol edilebilen fırın : Zipel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung'dan Android cihazınız ile kontrol edilebilen fırın : Zipel

Mobil cihazlar konusunda pazarda önemli bir paya sahip Güney Koreli Samsung firması beyaz eşya pazarında da başarılı ürünleriyle ön sıralarda yer alıyor. Firma Android işletim sistemli cihazlardaki tecrübesini beyaz eşyalara aktardığı son örnek olan Zipel adlı fırınını tanıttı.

Akıllı fırınlar üzerinde firmaların çalışmaları devam ediyor ancak ticari anlamda satışa sunulacak kadar henüz beklentileri karşılayamadı. Ancak Samsung'un Zipel modeli entegre WiFi yongası ile Android cihazlarınızla iletişime geçiyor ve 160'dan fazla yemek tarifine göre pişirme yöntemini ayarlıyor.

Fırının kendisi de bazı akıllı özelliklere sahip. Pişirilen yemeğin kalorisini görüntüleme, yemeğin gerektirdiği ısıyı otomatik ayarlama, sesli olarak kullanıcıyla etkileşime geçme, fırın gerekli ısıya ulaşınca yemeği içine yerleştirmek için uyarma bunlardan bazıları. Fırın kızılötesi pişirme sistemini kullanıyor.

Fırın ile iletişime geçen uygulama tabiki sadece Android platformu üzerinde çalışıyor. Ancak uygulama sadece 800 x 480 çözünürlükteki modeller için optimize edilmiş.

Fırın ilerleyen aylarda Güney Kore'de satışa sunulacak. Fiyatı hakkında bilgi yok.

• Samsung beyaz eşya + akıllı telefon teknolojilerini birleştirdiğinde büyük adım atar. Apple amca çaresiz kalabilir bu duruma karşı ;)
  • Peder beyler alsın bu fırınlardan, anında androide geçerim.. yada tam olarak geçmesemde ek bir android cihaz alırım.. bıktım fırın peşinde koşmaktan..

-fırını yak TuffkiLLe
    -fırını kapat TuffkiLLe
    -derecesini düşür TuffkiLLe
    .
    .
    .

çekilir çile değil.. yaş 22 oldu hala fırın kovalıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuffkiLLe -- 25 Şubat 2012; 11:18:31 >
  • evde çok işe yarardı bide kamera olsa fena olmazdı aslında pişip pişmediğini görürdük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 25 Şubat 2012; 11:29:39 >
  • tam s2 için bakalm frn lazım olursa alırız
  • telefonu samsung alın diye değil fırını samsung alın diye yapmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elefue

telefonu samsung alın diye değil fırını samsung alın diye yapmışlar

+1
    Oda var tabide, yine de güzel bir teknoloji teknolojinin gelişmesinin ev hanımlarınada yaraması tüm ec de çalışan insanlar için güzel..
  • kusura bakmayın hanımlar gün için poğaça börek yapamadım.Telefonun şarjı bitmişti :D
  • yok artık lebron james
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutarslan.com

kusura bakmayın hanımlar gün için poğaça börek yapamadım.Telefonun şarjı bitmişti :D

fırının yanında bir tane daha vardır illaki priz orayada telefonu şarja koysa?
  • yemek yapılacağını anlayan fırın istiyoruz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.