Şimdi Ara

Eurogamer: Bir Oyun Duyurusu İnterneti Sallayacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
3.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•       Bazı büyük ve ünlü oyun otoriteleri yeni oyunların duyuruları yapılmadan önce bu oyunlarla ilgili bilgilere erkenden ulaşabiliyor. Çoğu zaman geliştirici ve yayıncılarının izin vermemesinden dolayı doğrudan açıklama yapamayan oyun otoriteleri heyecan yaratmak için bazı açıklamalar yapabiliyorlar.

Eurogamer editörlerinden  Johnny Minkley de ilginç açıklaması ile ortalığı biraz karıştırdı. Çok gizli bir projeyi görme şansı yakaladığını söyleyen editör daha sonra şu sözleri ile herkesin ilgisini çekmeyi başardı:

"Journey ve Vita ile harika bir oyun haftası geçirdik. Ama bunun ötesinde, çok gizli bir projeyi görme şansı yakaladım. Bu proje gösterildiğinde internet dünyası sallanacak."

Bu oyundan çok etkilenen editör hangi oyundan bahsediyor acaba? God of War 4 olabilir mi? Half Life 3 de olabilir  gibi bir tahmin yapıp kimsenin duyguları ile oynamak istemiyorum, ne de olsa bu konuda hepimiz duygusallaştık.

• ben de cok merak ettim simdi gow 4 olsa iyi olur
  • half life gel artık :(
  • Resimdeki Adamımızın gözünde dikiş olması gerekirken neden yarabandı var

Ayrıca Yeni oyunu sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • kesin süper mario :D
  • Half-Life olmaz bence,Valve'ın elinde daha 2 proje var.Onları yayınladıktan sonra duyurur diye tahmin ediyorum.Belki de Mirror's Edge 2'dir.
  • gow 4 dışında bu aralar gündemde interneti sallayacak oyun yok gibi çok fazlada söylenti ve haber var artık duyurulsa daha iyi olur
  • GoW 4 olmaz insallah kes bic nereye kadar hic sevmem su seriyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pinky kesin ps3 ün yok ya da hiç gow oynamadın:D
  • GTA V'den sonra hiç bir oyun duyurusu sallayamaz beni
  • gow 4 geliyor
  • GOW 4 bide pc ye çıksa keşke ama çıkarmazlar işte :S bi konsolumuz yokki oynuyalım :(
  • Ben Half-Life 3'ten umutluyum. Duyuru olmasa bile gündemden düşmüyor. Zaten yapılan açıklamalar da proje yapılıyor olsa bile gizli tutulacağı yönündeydi. Bekleyip görücez artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: CWaRRioR

Ben Half-Life 3'ten umutluyum. Duyuru olmasa bile gündemden düşmüyor. Zaten yapılan açıklamalar da proje yapılıyor olsa bile gizli tutulacağı yönündeydi. Bekleyip görücez artık

beni umutlandırdığın için sağol
  • Gow 4 olasılığı çok yüksek.
  • umarım dead space 3 tür....
  • Half-life 3'dür umarım.
  • bence simcity olacak
  • kalbim Half-life 3'ten yana ama God of war 4 olacagindan eminim Valve'den umudu kestim artik...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Catimen

GTA V'den sonra hiç bir oyun duyurusu sallayamaz beni

bu nası bi zekanın ürünüdr yahu :D

şaka flan yapıyorsunuz galiba! her yıl çıkan oyunlar fifa cod vs gibi oyunlar en fazla 2-3 senede bir yenisi çıkan oyunlar hakkında böyle bir yorum duymak insanı forumdan soğutuyor yeminlen. gta5 den sonra hiç bişi sallamazmış. gta ne yahu :D kaldıki gow 4 için söylenmişse bile bildiğin abartıdır oyun dünyasını sallamak deyimi. şuan çıktığı an demiyorum sadece hakkında 2-3 cümlelik bilgi yayınlansa half life ın en az 1 ay ortalığı yıkacak kadar kapasitesi var. siz hangi evrende yaşıyorsunuz onu anlayamıyorum gerçekten.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.