- x
Samsung Scx 3200 .V09 Reset Yazılımı (Paranızı kaptırmayın)
102 Cevap19495 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

40 Mesaj
24 Şubat 2012; 20:29:10 

Lütfen sonuna kadar okuyun konuyu 30.12.2012 tarihiyle yeniden düzenledim....yazıcım şuan çalışmıyor çünkü bu yazılım 5000 sayfaya kadarmış..... arkadaşlarla ortak bi çözüm bulursak tekrar paylaşacağım

Bu yazılımdan dolayı sıkıntı yaşayan arkadaşlar egel2458 arkadaşımızla iletişime geçsin kendisi yardımcı olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pascal2006 -- 6 Ocak 2013; 10:50:02 >

1326 Mesaj
25 Şubat 2012; 9:51:40 

quote:

Orijinalden alıntı: pascal2006

V9 İÇİNDİR

ÖNCELİKLE ADIM 1 DEN V9 OLDUĞUNU TEHİT EDİN

Arkadaşlar tam 3 haftadır bu yazılımı arıyorum ve neredeyse herkes bu işi ticarete dökmüş sonunda kendim buldum denedim ve 100 100 çalışıyor.....

şimdi gelelim yapılması gerekene Aşağıdaki linkten programı indirin (programı http://www.facebook.com/MYCKdepot diye bi site vasıtasıyla indirdim

http://hotfile.com/dl/147681375/bf48095/FIX_FIRM_SCX-3200_V09.rar.html

1) öncelikle yazıcının üstündeki Dur/Temizle tuşuna 3 saniye basılı tutarak (fazla değil) yazıcının bilgilerini alın belki lazım olabilir

içinde beni oku bölümü var ama ben yinede yapılması gerekini yazayım....

2) kartuştaki çipi çıkartın yada çipin üzerine bant çekin (ki ben öyle yaptım)

3) daha sonra yazıcıyı varsayılan yazıcı olarak ayarlayın ve Paso 1.bat dosyasını çalıştırın bir kaç dakika bekleyin (bu dosya yazıcının seri nosunu değiştiriyor)
ben yazıcının kendini bekleme konumuna almasına kadar beklledim

bunu tehit etmek için kartuşa çipi tekrar takıp adım 1 i uygulayın ki yazıcının seri numarasının değiştiğini görün

4) yazıcının seri nosu değiştiyse çipi tekrar çıkarın veya bantlayın
5) şimdi paso 2. bat dosyasını çalıştırın yazıcının mavi ekranında U yazısı çıkacak. işlem bitene kadar bekleyin yazıcı kendini baştan başlatacak ve artık ışık kırmızı değil....

Eğer adım 1i tekrar yaparsınız yazıcının versiyounun sonunda F olduğunu göreceksiniz F = fixed yani düzeltilmiş

ve sınırsız kartuş dolumu yapabilirsiniz......

bu işi parayla yapanlara da kapak olsun.....

BU ARA MUHAMMED BEYE TEŞEKKÜRLER

NEDEN SERİNO DEYİŞTİRİYOSUN Kİ YAZICININ GARANTİSİ GİDİYOR V9 FİX DOSYASI VARR BEDAVA BUKADAR UĞRAŞMAYA NE HACET SADECE 3200 DEYİL BÜTÜN YAZICILARIN FİX DOSYASI VARR SERİNO FELANDA DEYİŞTİR MİYOSUN VE BELEŞ PARASIZ

40 Mesaj
25 Şubat 2012; 21:47:07 

paylaşda görelim o zaman....

40 Mesaj
9 Mart 2012; 0:51:56 

madem bedava 15 gün oldu paylaşmadın hala..... yemedi galiba

1326 Mesaj
9 Mart 2012; 14:24:34 

msn ekleyen herkeze bütün yazılımalrı üçretsiz veriyorum

1 Mesaj
21 Mart 2012; 23:21:49 

sn paskal2006,
size çok teşekkür ederim, sırf size teşekkür ve bilgi paylaşımı için üye oldum,
yok seri no değişmiş değişmemiş, versiyon vs.
ben v08 olan cihazıma bu programı yaptım ve oldu,sorun yok,
size ve emeği olanlara teşekkür ederim..

40 Mesaj
26 Mart 2012; 19:16:41 

önemli değil sayın kardeşim faydam olduysa ne mutlu

22 Mesaj
24 Nisan 2012; 20:42:19 

quote:

V9 İÇİNDİR

ÖNCELİKLE ADIM 1 DEN V9 OLDUĞUNU TEHİT EDİN

Arkadaşlar tam 3 haftadır bu yazılımı arıyorum ve neredeyse herkes bu işi ticarete dökmüş sonunda kendim buldum denedim ve 100 100 çalışıyor.....

şimdi gelelim yapılması gerekene Aşağıdaki linkten programı indirin (programı http://www.facebook.com/MYCKdepot diye bi site vasıtasıyla indirdim

http://hotfile.com/dl/147681375/bf48095/FIX_FIRM_SCX-3200_V09.rar.html

1) öncelikle yazıcının üstündeki Dur/Temizle tuşuna 3 saniye basılı tutarak (fazla değil) yazıcının bilgilerini alın belki lazım olabilir

içinde beni oku bölümü var ama ben yinede yapılması gerekini yazayım....

2) kartuştaki çipi çıkartın yada çipin üzerine bant çekin (ki ben öyle yaptım)

3) daha sonra yazıcıyı varsayılan yazıcı olarak ayarlayın ve Paso 1.bat dosyasını çalıştırın bir kaç dakika bekleyin (bu dosya yazıcının seri nosunu değiştiriyor)
ben yazıcının kendini bekleme konumuna almasına kadar beklledim

bunu tehit etmek için kartuşa çipi tekrar takıp adım 1 i uygulayın ki yazıcının seri numarasının değiştiğini görün

4) yazıcının seri nosu değiştiyse çipi tekrar çıkarın veya bantlayın
5) şimdi paso 2. bat dosyasını çalıştırın yazıcının mavi ekranında U yazısı çıkacak. işlem bitene kadar bekleyin yazıcı kendini baştan başlatacak ve artık ışık kırmızı değil....

Eğer adım 1i tekrar yaparsınız yazıcının versiyounun sonunda F olduğunu göreceksiniz F = fixed yani düzeltilmiş

ve sınırsız kartuş dolumu yapabilirsiniz......

bu işi parayla yapanlara da kapak olsun.....

BU ARA MUHAMMED BEYE TEŞEKKÜRLER

Hocam çok işe yarar birşey paylaşmışsınız elinize sağlık. Ben de uyguladım %100 uyumlu çalışdı programı üreten ve paylaşan sizden Allah razı olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 331mnbvcx -- 25 Nisan 2012; 11:43:16 >

- Bin Atlı Akınlarda Çocuklar Gibi Şendik -
Bin Atla O Gün Dev Gibi Bir Orduyu Yendik

40 Mesaj
7 Mayıs 2012; 18:01:33 

önemli değil canım kardeşim işe yaradıysa ne mutlu

5 Mesaj
11 Mayıs 2012; 16:57:08 

Abi çok sağol, Allah razı olsun, Hakanın da selamı var, teşekkür ediyor.

istemek yeter...

40 Mesaj
20 Mayıs 2012; 18:15:37 

önemli değil canım kardeşim... işinize yaradıysa ne mutlu

11 Mesaj
27 Mayıs 2012; 21:38:50 

saol usta bişey soracam benim firmware versiyon 3.00.01.09 uyarmı acaba v9 dediğin son rakammı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mygreeneagle -- 27 Mayıs 2012; 21:40:33 >

40 Mesaj
28 Mayıs 2012; 15:05:53 

aynısı zaten kardeşim.... v9 dediğim son rakamı

11 Mesaj
28 Mayıs 2012; 16:45:36 

Allah razı olsun kartuş bitince deneyecem

40 Mesaj
28 Mayıs 2012; 23:33:16 

sende sağol kardeş

133 Mesaj
29 Mayıs 2012; 1:33:49 

Bu tür paylaşımlara bayılıyorum ben :)

2 Mesaj
15 Haziran 2012; 22:37:23 

sağol birader bu yazıcıdan aldım teknosadan ve tonerim bitti 25 liraya doldurttum toneri (aynen dediğiniz gibi çipi resetlersek 20 lira daha isteriz diyorlar) ve resetini kendim yaptım ikinci aşama kaliteli toner tozu bulup kendim dolduracağım paylaşım için teşekkürler :))

asdfgh

40 Mesaj
17 Haziran 2012; 19:13:06 

kardeşim toner dolumuna 25 lira bile vermeye değmezdi aslında... ben de ilk aldığımda hiçbirşey bilmiyordum ama biraz cesaret birazda araştırma ile başardım...artık tonerimi kendim dolduruyorum... "hizli kartuş" diye bi site var oradan bu yazıcıya ait boş toner ve toner tozu sipariş ettim yani artık 2 tane tonerim var..hatta gönderdikleri toner yazıcının orjilaninde çıkan tonerden daha kaliteli idi... gerçekten gönderdikleri ürünler çok kaliteli çıktı ve bir okadar da ilgili bir site tavsiye ederim... bide nasıl doldurulacağı hjakkında bi sürü video var... bence denemeden hiçbirşey başarılmaz... saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pascal2006 -- 17 Haziran 2012; 19:15:06 >

81 Mesaj
19 Haziran 2012; 15:56:48 

"""""bu işi parayla yapanlara da kapak olsun....."""
saygısız. ben sana öyle bir kapak hazırlarımki şişemisin kapakmısın karışırsın. evet ben parayla yapıyorum. senle benim aramızdaki fark bende tüm yazılımlar mevcut sende ne mevcut. hadi bi 2165 v08 yazılım koyda göreyim.
az terbiyeli olun. bu işe emek giriyo bak güzel kardeşim. önce emeğe saygınız olsun. parayla alırsın almazsın o senin tercihin. adamsan şimdi çıkar bakkala gider suyu bedava alırsın. nede olsa dağdan iniyo. sor bakalım bakkal amcaya neden parayla satıyor. biz zaten senin paylaştığın dosyayı kim isterse istesin tüm modellere bedava veriyoruz. bizim para ile sattığımız yazıcının kendi seri numarası için hazırlanan yazılımlar. daha 2165 3400 3405 serisi cihazların chipi , muadil toneri yokken biz yazılımını veriyoruz. alsana benden bi kapak. o modelleri verde hakkaten hayıra gir bakalım. bizim bakkala verdiğimiz o yazıcının değil.

40 Mesaj
19 Haziran 2012; 23:21:03 

sesin çıktığına göre senin kapağın gevşemiş...
madem bu yazıcının yazılımını bedava dağıtıyon neden afra tafra yapıyon... sanki yazılımı kendin yazdında adamsı adamsı para kazanmaya çalışıyon emek işiymiş kimi kandırıyon... moderatorler senin gibilere nasıl izin veriyorlar şaşırıyorum...burası insanların sorunlarına çözüm bulunan bir forum senin gibiler için pazar yeri değil..git ekmeğini başka yerde kazan... umarım her teşekkür eden sana bi kapak takar...

1273 Mesaj
20 Haziran 2012; 8:35:06 

bende yazıcı yok ama guzel paylasım sırf kendını dusunmemıssın. takdır ettım

1881 - 193∞
Aerocool X Predator Full Tower/ASUS P8Z68-V PRO LGA 1155/Intel® Core™ i7-2600K 3.4Ghz(4.5Ghz 1.3v Günlük)/MSI R6950 Twin Frozr III Power Edition/OC/12 GB DDR3 1600 Mhz (4x2 Corsair VENGEANGE +2x2 G.skill RIPJAWS )/Thermalright Ultra 120 eXtreme Rev.C + Akasa APACHİ/Samsung 1TB + Western Digital 500 GB + Seageate 200 GB/AeroCool 730W Aktif PFC/Nar-800 UPS/ASUS VE247H Black

81 Mesaj
20 Haziran 2012; 11:14:16 

quote:

sesin çıktığına göre senin kapağın gevşemiş...
madem bu yazıcının yazılımını bedava dağıtıyon neden afra tafra yapıyon... sanki yazılımı kendin yazdında adamsı adamsı para kazanmaya çalışıyon emek işiymiş kimi kandırıyon... moderatorler senin gibilere nasıl izin veriyorlar şaşırıyorum...burası insanların sorunlarına çözüm bulunan bir forum senin gibiler için pazar yeri değil..git ekmeğini başka yerde kazan... umarım her teşekkür eden sana bi kapak takar...

aslında size cevap vermeye değmezde. ben hiçbir yerde kendim yazdım falan demedim. ben satıyorum dedim. benim senin paylaştığın konuyla sorunumda yok. diğer kişilerin paylaştığıylada sorunum yok. sorunum neden parayla satıyoruz diye bu kadar hakarete varan cevaplar yazdığınızla.

40 Mesaj
20 Haziran 2012; 19:53:19 

quote:

Orijinalden alıntı: egel2458

aslında size cevap vermeye değmezde. ben hiçbir yerde kendim yazdım falan demedim. ben satıyorum dedim. benim senin paylaştığın konuyla sorunumda yok. diğer kişilerin paylaştığıylada sorunum yok. sorunum neden parayla satıyoruz diye bu kadar hakarete varan cevaplar yazdığınızla.

kimsenin kimseye hakaret ettiği yok..ben söylediklerimden sorumluyum senin anladığından değil..... durup dururken saygısız diyen sensin... acaba merak ediyorum sen sattığın fiyata alırmıydın bu programı. emek veriyormuş sen ya emeğin ne olduğu bilmiyorsun yada kolay para kazanmaya alışmışsın... bak delikanlı ben öğretmen adamım aldığım tek kuruşda bile haram yoktur... o yüzden bana emekten felan bahsetme emin ol senden daha iyi biliyorum... kime satıyorsan sat ama burda kendini haklı çıkarmaya çalışma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pascal2006 -- 20 Haziran 2012; 19:56:53 >

40 Mesaj
20 Haziran 2012; 19:56:56 

quote:

Orijinalden alıntı: wolleskaan

bende yazıcı yok ama guzel paylasım sırf kendını dusunmemıssın. takdır ettım

rica ederim canım kardeşim

16 Mesaj
27 Haziran 2012; 21:35:57 

paylaşım icin çok sagol peki yazı vermiyen yazıcıdan versiyon yazıyı nasıl çıkaracagız????....şimdikten teşekkürler.

40 Mesaj
30 Haziran 2012; 17:10:43 

keşke toner tam bitmeden doldurma çaresine baksaydınız dicem ama iş işten geçmiş artık... versiyon numarası bi şekilde bulunabilir ben hiç araştırmadım... fakat aynı yazıcıdan tanıdığınız biri varsa o toner takılarak versiyon öğrenilebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pascal2006 -- 30 Haziran 2012; 17:12:04 >

8 Mesaj
1 Ağustos 2012; 9:55:49 

merhaba pascal2006 yazılım güzel çalışıyor fakat sanki resetlememiş gibi durum ışıgı hala kırmızı yanıyor .bir sorunda yazıcının scanner bölümü çalışmıyor kardeş bunu nasıl düzeltiriz.en kısa zamanda cevap yazarsanız seviinirim saygılarımla. aktifsistembilgisayar@hotmail.com

40 Mesaj
3 Ağustos 2012; 21:00:22 

değerli kardeşim eğer adımları eksiksiz yaptıysan yazılımın çalışması gerek... ben bu yazılımı 1 kere attım ve hala çalışıyor... scanner da da bi problem yok... eğer yazılanları okursan birçok kişi çalıştığını söylüyor... yazılımı atmadan önce versiyon kontrolü yaptınmı bide çip üstündeyse çıkarman gerekiyor

350 Mesaj
7 Ağustos 2012; 10:02:42 

quote:

Orijinalden alıntı: madres

merhaba pascal2006 yazılım güzel çalışıyor fakat sanki resetlememiş gibi durum ışıgı hala kırmızı yanıyor .bir sorunda yazıcının scanner bölümü çalışmıyor kardeş bunu nasıl düzeltiriz.en kısa zamanda cevap yazarsanız seviinirim saygılarımla. aktifsistembilgisayar@hotmail.com

Versiyonu yanlışsa tarayıcı iptale geçer

81 Mesaj
7 Ağustos 2012; 11:23:17 

sallamayın ya. bilen bilmeyen konuşuyor meydanı boş bulunca. ne alakası var 3200 diyo 4300 değil.tarayıcı bozuksa ya kablo ya lambası bozulmuştur. yazılım hatalı olsa toner kartuşu uyumlu değil der.

8 Mesaj
25 Ağustos 2012; 12:36:22 

ben v3 yazılımı diye attım ama v3 de 7 olanıymış bunların 8 - 9 olanları hatta 10 ları var o yüzden yazıcım pert şuan kırmızı ışık hala. başka yazılımda almıyor. biz 7 yerine 9 atınca tarayıcıda pert oldu işte. kurtarma yazılımı olan arkadslar varsa paylaşırlarsa sevinirim saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madres -- 25 Ağustos 2012; 12:38:17 >

40 Mesaj
4 Eylül 2012; 0:38:40 

keşke adımlara harfiyen uysaydın

2 Mesaj
13 Ekim 2012; 2:10:32 

arkadaşlar yazıcım daha toner bitmeden toner bitti diyor yaklaşık her 300 400 sayfa çıktıdan sonra aynısı oluyor diğer arkadaşlardada durum aynımı. sonra tonerin içini açıyorum bakıyorum toner hala var. daha sonra reset atıyorum tekrar düzeliyor. ben şimdi her toner bitişinde tekrardan resetmi atıcam. birde her resetten sonra tekrar driver yüklüyor. bir geri bildirim yaparsanız memnun kalırım. herkese hayırlı ve bereketli ömürler. arkadaşlar.

asdfgh

40 Mesaj
18 Ekim 2012; 23:38:41 

bu işlemden sonra mı oldu bunlar... çünkü ben 1 defa yaptım bir daha da yapmadım ve hala çalışıyor

1 Mesaj
6 Kasım 2012; 17:47:12 

selam arkadaşlar, ben burdaki gibi resetledim şuan yaıcını seri nosu değişti sonunda F olacak şekilde her şey tama.
sorum şu ki: bu işlemden sonra çip kartuşta takılı mı kalacak (ya da bantlı mı)? yoksa çipin üstündeki bantı çıkaralımmı.
kısaca çipli mi kullanacağız.

40 Mesaj
6 Kasım 2012; 21:02:26 

yazıcıyı çipsiz kullanacaksın....üzerindeki bantın amacı sadece yazıcı çipi görmesin diye.... yani ister bant çek öyle kullan ister çipi çıkart...ben bantlı kullanıyorum çünkü çipi çıkardığın zaman o yer boş kalıyor ve yazıcıya toneri çıkartıp takarken toneri çıkartması zor oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pascal2006 -- 6 Kasım 2012; 21:03:13 >

31 Mesaj
7 Kasım 2012; 0:11:21 

quote:

Orijinalden alıntı: egel2458

"""""bu işi parayla yapanlara da kapak olsun....."""
saygısız. ben sana öyle bir kapak hazırlarımki şişemisin kapakmısın karışırsın. evet ben parayla yapıyorum. senle benim aramızdaki fark bende tüm yazılımlar mevcut sende ne mevcut. hadi bi 2165 v08 yazılım koyda göreyim.
az terbiyeli olun. bu işe emek giriyo bak güzel kardeşim. önce emeğe saygınız olsun. parayla alırsın almazsın o senin tercihin. adamsan şimdi çıkar bakkala gider suyu bedava alırsın. nede olsa dağdan iniyo. sor bakalım bakkal amcaya neden parayla satıyor. biz zaten senin paylaştığın dosyayı kim isterse istesin tüm modellere bedava veriyoruz. bizim para ile sattığımız yazıcının kendi seri numarası için hazırlanan yazılımlar. daha 2165 3400 3405 serisi cihazların chipi , muadil toneri yokken biz yazılımını veriyoruz. alsana benden bi kapak. o modelleri verde hakkaten hayıra gir bakalım. bizim bakkala verdiğimiz o yazıcının değil.

Samsung ML-2165'in Firmware Fix'i mevcut olup, ihtiyacı olanlara duyurulur. Kontrol edildi, denendi, serial no vs. istemez.
Yüklemeden önce yazılım versiyonunuzu kontrol ediniz. Yükledikten sonra yazıcı kendini yeniden açıncaya kadar bekleyin ve enerjiyi tamamen kesip tonerin üzerindeki chipin üzerini bantlayın yada chipi çıkartın. Tercih sizin sağlam iş yapın yeter.

Samsung ML-2165 Firmware Fix'i indirmek için tıklayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skynet478 -- 7 Kasım 2012; 0:15:06 >

Yumuşak huylu isem kim demiş uysal koyunum; kesilir belki ama çekmeye gelmez boynum.
M. Akif ERSOY

1326 Mesaj
7 Kasım 2012; 8:30:25 

quote:

Orijinalden alıntı: skynet478

Samsung ML-2165'in Firmware Fix'i mevcut olup, ihtiyacı olanlara duyurulur. Kontrol edildi, denendi, serial no vs. istemez.
Yüklemeden önce yazılım versiyonunuzu kontrol ediniz. Yükledikten sonra yazıcı kendini yeniden açıncaya kadar bekleyin ve enerjiyi tamamen kesip tonerin üzerindeki chipin üzerini bantlayın yada chipi çıkartın. Tercih sizin sağlam iş yapın yeter.

Samsung ML-2165 Firmware Fix'i indirmek için tıklayınız

bunu yayınlama bu dosya 5000 sayfasonra ne olacağı belideyil ben yarın 3400 ile bunu sağlam olanını vericem

31 Mesaj
7 Kasım 2012; 16:50:43 

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1987

bunu yayınlama bu dosya 5000 sayfasonra ne olacağı belideyil ben yarın 3400 ile bunu sağlam olanını vericem

Tamam Bekleyelim.

Yumuşak huylu isem kim demiş uysal koyunum; kesilir belki ama çekmeye gelmez boynum.
M. Akif ERSOY

322 Mesaj
9 Kasım 2012; 17:25:24 

quote:

http://www.dosya.tc/ser.../YeniKlas_r_2_.rar.html

buyrun 3 dosya 1arada 2165 v02 3405 v10 3405 v11 hepsşi denedi test edildi

Öncelikle beni kenar mahalle okulunda öğretmenlik yapan birisi olarak çocuklardan para dilenmek zorunda bırakmadığınız için çok ama çok teşekkür ederim. Bizim buradaki toner dolduran amcalar yazılım için 50 TL, toner dolumu için 30 TL istediler. Şimdi ben bu klasörü indirdim. Benim yazıcım samsung 3405 benimle ilgili olan dosyaya tıklıyorum hiçbirşey olmuyor. Rica etsem o dosyadaki programın ya da her neyse nasıl kullanıldığını anlatırmısınız? Tıklıyorum eklediğim sayfa çıkıyor. İsterseniz size yazıcıyla ilgili gerekli bilgileri verebilirim. Yardımcı olursanız size minnettar kalırım. Teşekkür ederim.
Mail adresim : suatin@mynet.com

local://upfiles/1421384/98C511662DC84B3596E1EC039C958E40.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatin -- 9 Kasım 2012; 17:30:22 >

Renault Clio IV 0.9 Tce - 2013

322 Mesaj
10 Kasım 2012; 2:47:34 

quote:

onu tıklayarak zaten atamasınız ben artık herkezde var diye o dosyanın içine usbprn2 koymadım normade 2 dosya olur fiz yazanı diyerini içine sürükleyip bırakır sınız işlem biter ben yarın size tam olarak atarım

Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Ben daha önce bu işlerle hiç uğraşmadım. Okuluma yeni atandım. Velilerden 1 kuruş katkı yok. Mecburen herşeyi cebimizden karşılımaya çalışıyoruz. Makinayı cebimden yeni aldım. Çaresizlik insana neler öğretiyor. Merak saldım yabancı videolar izledim. Toner nasıl doldurulur reset yazılımı nedir nasıl atılır öğrenmeye çalışırken bu mesaj googledan karşıma çıktı. İnsanın niyeti müspet olunca Allah karşısına nice kapılar açıyor. İnşallah sizin yardımlarınızla bu işin üstesinden geleceğim. İnanın ki toner dolduranlar normal rakamlar istese hiç uğraşmaz onlar ekmeğini kazansın diye düşünürdüm. 17 TLlik yazılıma 50 TL, 5 TLlik toner tozuna 30 Tl istemeleri ve benim çaresiz oluşum bu işe beni itti. Hiçbir maddi kazanç kaygım yok. Sadece sınıftaki yazıcıya çözüm bulayım bana yeter. Siz hiç bilmeyen birisine anlatır gibi bana anlatırsanız sevinirim. Yarın sizden haber bekleyeceğim. Bu saatte su içmeye diye kalktım baktım PC açık kalmış dayanamadım baktım ve yazdım. Hayırlı geceler.

Renault Clio IV 0.9 Tce - 2013

1105 Mesaj
11 Kasım 2012; 22:55:18 

quote:

msn ekleyen herkeze bütün yazılımalrı üçretsiz veriyorum

clp-360/365 için yollar mısınız?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1105 Mesaj
11 Kasım 2012; 22:59:23 

quote:

yazıcıyı çipsiz kullanacaksın....üzerindeki bantın amacı sadece yazıcı çipi görmesin diye.... yani ister bant çek öyle kullan ister çipi çıkart...ben bantlı kullanıyorum çünkü çipi çıkardığın zaman o yer boş kalıyor ve yazıcıya toneri çıkartıp takarken toneri çıkartması zor oluyor

üstad samsung clp-360/365 için yardım eder misiniz? veya kaynak siteler verirmisiniz, kendimde araştırabilirim. ancak siz bulursanız şükela olur. şimdiden teşekkürler.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1326 Mesaj
12 Kasım 2012; 8:34:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

clp-360/365 için yollar mısınız?

http://www.resetbr.com/

1326 Mesaj
12 Kasım 2012; 8:35:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

üstad samsung clp-360/365 için yardım eder misiniz? veya kaynak siteler verirmisiniz, kendimde araştırabilirim. ancak siz bulursanız şükela olur. şimdiden teşekkürler.

1105 Mesaj
12 Kasım 2012; 20:07:53 

quote:

malesef sitede yok.

62 Mesaj
27 Kasım 2012; 12:53:19 

quote:

kimsenin kimseye hakaret ettiği yok..ben söylediklerimden sorumluyum senin anladığından değil..... durup dururken saygısız diyen sensin... acaba merak ediyorum sen sattığın fiyata alırmıydın bu programı. emek veriyormuş sen ya emeğin ne olduğu bilmiyorsun yada kolay para kazanmaya alışmışsın... bak delikanlı ben öğretmen adamım aldığım tek kuruşda bile haram yoktur... o yüzden bana emekten felan bahsetme emin ol senden daha iyi biliyorum... kime satıyorsan sat ama burda kendini haklı çıkarmaya çalışma

Paskal %100 haklı beyler. Helal olsun kardeşim. İyi söylemişsin; bilmeyen insanları kandırmazlar böylece

BENİM BAŞKANIM DEĞİL!!

40 Mesaj
27 Kasım 2012; 22:14:30 

teşekkür ederim sweetlyboy01 kardeşim

14 Mesaj
8 Aralık 2012; 22:48:37 

Çok çok teşekkürler..
Bende biraz önce bedava chip derdinden kurtuldum...
paylaşımı yapan arkadaştan ALLAH razı olsun....

Bütün Hücreler Bölünerek Çoğalır....

40 Mesaj
14 Aralık 2012; 23:07:51 

quote:

Orijinalden alıntı: canavar264

Çok çok teşekkürler..
Bende biraz önce bedava chip derdinden kurtuldum...
paylaşımı yapan arkadaştan ALLAH razı olsun....

yardımcı olabildiysek ne mutlu canım kardeşim

3 Mesaj
20 Aralık 2012; 22:17:58 

Selamün aleyküm. Hocam katkılarınızdan dolayı sonsuz teşekkürler. Benimde Scx 3200 yazıcım var Fimware Version V3.00.01.08 yazıyor sanırım Benimkisinin Versiyonu V3 bana V3 Versiyonunun linkini verebilir misiniz acaba?

www.Beklentiler.com

10 Mesaj
22 Aralık 2012; 14:44:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Beklentiler

Selamün aleyküm. Hocam katkılarınızdan dolayı sonsuz teşekkürler. Benimde Scx 3200 yazıcım var Fimware Version V3.00.01.08 yazıyor sanırım Benimkisinin Versiyonu V3 bana V3 Versiyonunun linkini verebilir misiniz acaba?

İstediğin yazılımı ben verebilirim yazıcının seri numarasını yazmalısın
elimdeki Samsung SCX3200 V3.00.01.08 OCT-18-2010 eğer versiyon uyuşuyorsa seri numarasını yaz

40 Mesaj
24 Aralık 2012; 23:03:12 

http://www.myckdepot.co...X_FIRM_SCX-3200_V08.rar

istediğin yazılım burda bu arada v3 hepsinde yazar sen son rakamına bakacaksın....yani seninkinin versiyonu V8

yalnız ben v9 yükledim yani bu firmware i bizzat denemedim....fakat verdiğm yazılımla kendi kurduğum yazılım aynı siteden olduğu için sorun teşkil edeceğini zannetmiyorum

yardımımız olursa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pascal2006 -- 24 Aralık 2012; 23:06:18 >

13 Mesaj
26 Aralık 2012; 22:23:00 

kardeş ben denileni yaptım toneri doldurdum fotokopi alıyorum ama bilgisayardan çıktı alamıyorum bu sefer yazıcıda varsayılan olarak ayarlı

9 Mesaj
30 Aralık 2012; 10:44:27 

MERHABALAR
elimde scx 3200 var
daha önce yazılım atılmış
verisyon
V.3.00.01.09F (DİKKKAT BÜYÜK F OLMUŞ)
Sn: Z50DBFBB800264Y

yazılım yemiyor artık yardım edebilecek varmı

40 Mesaj
30 Aralık 2012; 17:51:25 

değerli arkadaşlar ister kızın ister sövün ama araştırmalarıma göre bu yazılım 5000 sayfaya kadar çalışıyormuş.... şuan yazıcı çalışmıyor bende uğraşmaktayım.....konuyu paylaştığıma çok üzüldüm umarım arkadaşlar yardımcı olurda ortaklaşa bi çözüm buluruz.... o yüzden konuyu kaldırmayı düşünüyorum ama kaldıramadım.... ama başlığı değiştireceğim en azından bari bundan sonrakiler düşmesin

81 Mesaj
30 Aralık 2012; 19:25:31