Şimdi Ara

Samsung Scx 3200 .V09 Reset Yazılımı (Paranızı kaptırmayın)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
3
Favori
35.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lütfen sonuna kadar okuyun konuyu 30.12.2012 tarihiyle yeniden düzenledim....yazıcım şuan çalışmıyor çünkü bu yazılım 5000 sayfaya kadarmış..... arkadaşlarla ortak bi çözüm bulursak tekrar paylaşacağım

Bu yazılımdan dolayı sıkıntı yaşayan arkadaşlar egel2458 arkadaşımızla iletişime geçsin kendisi yardımcı olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pascal2006 -- 6 Ocak 2013; 10:50:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pascal2006

V9 İÇİNDİR

ÖNCELİKLE ADIM 1 DEN V9 OLDUĞUNU TEHİT EDİN

Arkadaşlar tam 3 haftadır bu yazılımı arıyorum ve neredeyse herkes bu işi ticarete dökmüş sonunda kendim buldum denedim ve 100 100 çalışıyor.....

şimdi gelelim yapılması gerekene Aşağıdaki linkten programı indirin (programıhttp://www.facebook.com/MYCKdepot diye bi site vasıtasıyla indirdim

http://hotfile.com/dl/147681375/bf48095/FIX_FIRM_SCX-3200_V09.rar.html

1) öncelikle yazıcının üstündeki Dur/Temizle tuşuna 3 saniye basılı tutarak (fazla değil) yazıcının bilgilerini alın belki lazım olabilir

içinde beni oku bölümü var ama ben yinede yapılması gerekini yazayım....

2) kartuştaki çipi çıkartın yada çipin üzerine bant çekin (ki ben öyle yaptım)

3) daha sonra yazıcıyı varsayılan yazıcı olarak ayarlayın ve Paso 1.bat dosyasını çalıştırın bir kaç dakika bekleyin (bu dosya yazıcının seri nosunu değiştiriyor)
    ben yazıcının kendini bekleme konumuna almasına kadar beklledim

bunu tehit etmek için kartuşa çipi tekrar takıp adım 1 i uygulayın ki yazıcının seri numarasının değiştiğini görün

4) yazıcının seri nosu değiştiyse çipi tekrar çıkarın veya bantlayın
    5) şimdi paso 2. bat dosyasını çalıştırın yazıcının mavi ekranında U yazısı çıkacak. işlem bitene kadar bekleyin yazıcı kendini baştan başlatacak ve artık ışık kırmızı değil....

Eğer adım 1i tekrar yaparsınız yazıcının versiyounun sonunda F olduğunu göreceksiniz F = fixed yani düzeltilmiş

ve sınırsız kartuş dolumu yapabilirsiniz......

bu işi parayla yapanlara da kapak olsun.....

BU ARA MUHAMMED BEYE TEŞEKKÜRLER

NEDEN SERİNO DEYİŞTİRİYOSUN Kİ YAZICININ GARANTİSİ GİDİYOR V9 FİX DOSYASI VARR BEDAVA BUKADAR UĞRAŞMAYA NE HACET SADECE 3200 DEYİL BÜTÜN YAZICILARIN FİX DOSYASI VARR SERİNO FELANDA DEYİŞTİR MİYOSUN VE BELEŞ PARASIZ

• quote:

V9 İÇİNDİR

ÖNCELİKLE ADIM 1 DEN V9 OLDUĞUNU TEHİT EDİN

Arkadaşlar tam 3 haftadır bu yazılımı arıyorum ve neredeyse herkes bu işi ticarete dökmüş sonunda kendim buldum denedim ve 100 100 çalışıyor.....

şimdi gelelim yapılması gerekene Aşağıdaki linkten programı indirin (programıhttp://www.facebook.com/MYCKdepot diye bi site vasıtasıyla indirdim

http://hotfile.com/dl/147681375/bf48095/FIX_FIRM_SCX-3200_V09.rar.html

1) öncelikle yazıcının üstündeki Dur/Temizle tuşuna 3 saniye basılı tutarak (fazla değil) yazıcının bilgilerini alın belki lazım olabilir

içinde beni oku bölümü var ama ben yinede yapılması gerekini yazayım....

2) kartuştaki çipi çıkartın yada çipin üzerine bant çekin (ki ben öyle yaptım)

3) daha sonra yazıcıyı varsayılan yazıcı olarak ayarlayın ve Paso 1.bat dosyasını çalıştırın bir kaç dakika bekleyin (bu dosya yazıcının seri nosunu değiştiriyor)
    ben yazıcının kendini bekleme konumuna almasına kadar beklledim

bunu tehit etmek için kartuşa çipi tekrar takıp adım 1 i uygulayın ki yazıcının seri numarasının değiştiğini görün

4) yazıcının seri nosu değiştiyse çipi tekrar çıkarın veya bantlayın
    5) şimdi paso 2. bat dosyasını çalıştırın yazıcının mavi ekranında U yazısı çıkacak. işlem bitene kadar bekleyin yazıcı kendini baştan başlatacak ve artık ışık kırmızı değil....

Eğer adım 1i tekrar yaparsınız yazıcının versiyounun sonunda F olduğunu göreceksiniz F = fixed yani düzeltilmiş

ve sınırsız kartuş dolumu yapabilirsiniz......

bu işi parayla yapanlara da kapak olsun.....

BU ARA MUHAMMED BEYE TEŞEKKÜRLER

Hocam çok işe yarar birşey paylaşmışsınız elinize sağlık. Ben de uyguladım %100 uyumlu çalışdı programı üreten ve paylaşan sizden Allah razı olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redjunglefowl -- 25 Nisan 2012; 11:43:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: egel2458

"""""bu işi parayla yapanlara da kapak olsun....."""
    saygısız. ben sana öyle bir kapak hazırlarımki şişemisin kapakmısın karışırsın. evet ben parayla yapıyorum. senle benim aramızdaki fark bende tüm yazılımlar mevcut sende ne mevcut. hadi bi 2165 v08 yazılım koyda göreyim.
    az terbiyeli olun. bu işe emek giriyo bak güzel kardeşim. önce emeğe saygınız olsun. parayla alırsın almazsın o senin tercihin. adamsan şimdi çıkar bakkala gider suyu bedava alırsın. nede olsa dağdan iniyo. sor bakalım bakkal amcaya neden parayla satıyor. biz zaten senin paylaştığın dosyayı kim isterse istesin tüm modellere bedava veriyoruz. bizim para ile sattığımız yazıcının kendi seri numarası için hazırlanan yazılımlar. daha 2165 3400 3405 serisi cihazların chipi , muadil toneri yokken biz yazılımını veriyoruz. alsana benden bi kapak. o modelleri verde hakkaten hayıra gir bakalım. bizim bakkala verdiğimiz o yazıcının değil.

Samsung ML-2165'in Firmware Fix'i mevcut olup, ihtiyacı olanlara duyurulur. Kontrol edildi, denendi, serial no vs. istemez.
    Yüklemeden önce yazılım versiyonunuzu kontrol ediniz. Yükledikten sonra yazıcı kendini yeniden açıncaya kadar bekleyin ve enerjiyi tamamen kesip tonerin üzerindeki chipin üzerini bantlayın yada chipi çıkartın. Tercih sizin sağlam iş yapın yeter.

Samsung ML-2165 Firmware Fix'i indirmek için tıklayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skynet478 -- 7 Kasım 2012; 0:15:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: skynet478

quote:

saygısız. ben sana öyle bir kapak hazırlarımki şişemisin kapakmısın karışırsın. evet ben parayla yapıyorum. senle benim aramızdaki fark bende tüm yazılımlar mevcut sende ne mevcut. hadi bi 2165 v08 yazılım koyda göreyim.
    az terbiyeli olun. bu işe emek giriyo bak güzel kardeşim. önce emeğe saygınız olsun. parayla alırsın almazsın o senin tercihin. adamsan şimdi çıkar bakkala gider suyu bedava alırsın. nede olsa dağdan iniyo. sor bakalım bakkal amcaya neden parayla satıyor. biz zaten senin paylaştığın dosyayı kim isterse istesin tüm modellere bedava veriyoruz. bizim para ile sattığımız yazıcının kendi seri numarası için hazırlanan yazılımlar. daha 2165 3400 3405 serisi cihazların chipi , muadil toneri yokken biz yazılımını veriyoruz. alsana benden bi kapak. o modelleri verde hakkaten hayıra gir bakalım. bizim bakkala verdiğimiz o yazıcının değil.

Samsung ML-2165'in Firmware Fix'i mevcut olup, ihtiyacı olanlara duyurulur. Kontrol edildi, denendi, serial no vs. istemez.
    Yüklemeden önce yazılım versiyonunuzu kontrol ediniz. Yükledikten sonra yazıcı kendini yeniden açıncaya kadar bekleyin ve enerjiyi tamamen kesip tonerin üzerindeki chipin üzerini bantlayın yada chipi çıkartın. Tercih sizin sağlam iş yapın yeter.

bunu yayınlama bu dosya 5000 sayfasonra ne olacağı belideyil ben yarın 3400 ile bunu sağlam olanını vericem

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1987

quote:

Orijinalden alıntı: skynet478

quote:

bunu yayınlama bu dosya 5000 sayfasonra ne olacağı belideyil ben yarın 3400 ile bunu sağlam olanını vericem

Tamam Bekleyelim.

• quote:

http://www.dosya.tc/server23/0B1hnt/YeniKlas_r_2_.rar.html

buyrun 3 dosya 1arada 2165 v02 3405 v10 3405 v11 hepsşi denedi test edildi

Öncelikle beni kenar mahalle okulunda öğretmenlik yapan birisi olarak çocuklardan para dilenmek zorunda bırakmadığınız için çok ama çok teşekkür ederim. Bizim buradaki toner dolduran amcalar yazılım için 50 TL, toner dolumu için 30 TL istediler. Şimdi ben bu klasörü indirdim. Benim yazıcım samsung 3405 benimle ilgili olan dosyaya tıklıyorum hiçbirşey olmuyor. Rica etsem o dosyadaki programın ya da her neyse nasıl kullanıldığını anlatırmısınız? Tıklıyorum eklediğim sayfa çıkıyor. İsterseniz size yazıcıyla ilgili gerekli bilgileri verebilirim. Yardımcı olursanız size minnettar kalırım. Teşekkür ederim.
    Mail adresim : suatin@mynet.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatin -- 9 Kasım 2012; 17:30:22 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: suatin

quote:

http://www.dosya.tc/server23/0B1hnt/YeniKlas_r_2_.rar.html

buyrun 3 dosya 1arada 2165 v02 3405 v10 3405 v11 hepsşi denedi test edildi

Öncelikle beni kenar mahalle okulunda öğretmenlik yapan birisi olarak çocuklardan para dilenmek zorunda bırakmadığınız için çok ama çok teşekkür ederim. Bizim buradaki toner dolduran amcalar yazılım için 50 TL, toner dolumu için 30 TL istediler. Şimdi ben bu klasörü indirdim. Benim yazıcım samsung 3405 benimle ilgili olan dosyaya tıklıyorum hiçbirşey olmuyor. Rica etsem o dosyadaki programın ya da her neyse nasıl kullanıldığını anlatırmısınız? Tıklıyorum eklediğim sayfa çıkıyor. İsterseniz size yazıcıyla ilgili gerekli bilgileri verebilirim. Yardımcı olursanız size minnettar kalırım. Teşekkür ederim.
    Mail adresim : suatin@mynet.com

onu tıklayarak zaten atamasınız ben artık herkezde var diye o dosyanın içine usbprn2 koymadım normade 2 dosya olur fiz yazanı diyerini içine sürükleyip bırakır sınız işlem biter ben yarın size tam olarak atarım

Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Ben daha önce bu işlerle hiç uğraşmadım. Okuluma yeni atandım. Velilerden 1 kuruş katkı yok. Mecburen herşeyi cebimizden karşılımaya çalışıyoruz. Makinayı cebimden yeni aldım. Çaresizlik insana neler öğretiyor. Merak saldım yabancı videolar izledim. Toner nasıl doldurulur reset yazılımı nedir nasıl atılır öğrenmeye çalışırken bu mesaj googledan karşıma çıktı. İnsanın niyeti müspet olunca Allah karşısına nice kapılar açıyor. İnşallah sizin yardımlarınızla bu işin üstesinden geleceğim. İnanın ki toner dolduranlar normal rakamlar istese hiç uğraşmaz onlar ekmeğini kazansın diye düşünürdüm. 17 TLlik yazılıma 50 TL, 5 TLlik toner tozuna 30 Tl istemeleri ve benim çaresiz oluşum bu işe beni itti. Hiçbir maddi kazanç kaygım yok. Sadece sınıftaki yazıcıya çözüm bulayım bana yeter. Siz hiç bilmeyen birisine anlatır gibi bana anlatırsanız sevinirim. Yarın sizden haber bekleyeceğim. Bu saatte su içmeye diye kalktım baktım PC açık kalmış dayanamadım baktım ve yazdım. Hayırlı geceler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

quote:

msn ekleyen herkeze bütün yazılımalrı üçretsiz veriyorum

clp-360/365 için yollar mısınız?

http://www.resetbr.com/
  • quote:

quote:

yazıcıyı çipsiz kullanacaksın....üzerindeki bantın amacı sadece yazıcı çipi görmesin diye.... yani ister bant çek öyle kullan ister çipi çıkart...ben bantlı kullanıyorum çünkü çipi çıkardığın zaman o yer boş kalıyor ve yazıcıya toneri çıkartıp takarken toneri çıkartması zor oluyor

üstad samsung clp-360/365 için yardım eder misiniz? veya kaynak siteler verirmisiniz, kendimde araştırabilirim. ancak siz bulursanız şükela olur. şimdiden teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

yazıcıyı çipsiz kullanacaksın....üzerindeki bantın amacı sadece yazıcı çipi görmesin diye.... yani ister bant çek öyle kullan ister çipi çıkart...ben bantlı kullanıyorum çünkü çipi çıkardığın zaman o yer boş kalıyor ve yazıcıya toneri çıkartıp takarken toneri çıkartması zor oluyor

üstad samsung clp-360/365 için yardım eder misiniz? veya kaynak siteler verirmisiniz, kendimde araştırabilirim. ancak siz bulursanız şükela olur. şimdiden teşekkürler.

malesef sitede yok.

• http://www.myckdepot.com/RESETPRIVX/FIX_FIRM_SCX-3200_V08.rar

istediğin yazılım burda bu arada v3 hepsinde yazar sen son rakamına bakacaksın....yani seninkinin versiyonu V8

yalnız ben v9 yükledim yani bu firmware i bizzat denemedim....fakat verdiğm yazılımla kendi kurduğum yazılım aynı siteden olduğu için sorun teşkil edeceğini zannetmiyorum

yardımımız olursa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pascal2006 -- 24 Aralık 2012; 23:06:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.