Galaxy ACE çok fazla model denemesi (YARDIM)
6 Cevap12716 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

169 Mesaj
24 Şubat 2012; 19:06:55 

Arkadaşlar kardeşim telefonu kurcalarken ne yaptıysa telefonda Çok fazla model denemesi google hesabi ile giriş yap yazıyo ne yapmam lazım.

1457 Mesaj
24 Şubat 2012; 19:31:58 

model dediği tuş kilidi sanıyorum. sizde bayağı bir yanlış denemede bulunmuşsunuz anlaşılan. Telefona kayıtlı google hesabını girerek açabilirisiniz. yada telefonu kapatıp tekrar açın.

Bugünler kötü olsa bile hep yarınlar güzel olacak derler peki bugünler dünlerin yarınları değil mi?

Büyük randevu bilsem nerede saat kaçta,Tabutumun tahtası bilsem hangi ağaçta.. ((( Necip Fazıl Kısakürek )))

169 Mesaj
24 Şubat 2012; 19:48:15 

4 yasında kardeşim var onun halt etmesi

kayıtlı google hası bıını hatırlamıyorum ilk arkadaşta denemıstık oda hatırlamıyo telefonu kapayıp açtım olmadı hatta pili çıkarıp 1 saat sonra denedim tık yok.

Kayıtlı google hesabını nasıl bulabilirim ?

169 Mesaj
24 Şubat 2012; 20:05:41 

Biraz önce samsung çagrı merkezını aradım. Android telefonlarda böyle birşey varmıs 4-5 defa yanlıs girdiginde telefon kendini kilitliyomuş. Tek çözümüde SERVİS e götürmekmiş.

3469 Mesaj
24 Şubat 2012; 20:19:48 

quote:

Orijinalden alıntı: gunrunners

Biraz önce samsung çagrı merkezını aradım. Android telefonlarda böyle birşey varmıs 4-5 defa yanlıs girdiginde telefon kendini kilitliyomuş. Tek çözümüde SERVİS e götürmekmiş.

ne alaka ya bende defalarca yanlış girdim hiç bişi olmadı googlede hesap almıssındır giriş yap şifre sıfırlama yap tamamdır

Ayrıca konu yerı yanlıs.. androıd bolumune acmalıydın...

2 Mesaj
10 Aralık 2012; 10:36:25 

quote:

Orijinalden alıntı: yhackup

quote:

Orijinalden alıntı: gunrunners

ne alaka ya bende defalarca yanlış girdim hiç bişi olmadı googlede hesap almıssındır giriş yap şifre sıfırlama yap tamamdır

Ayrıca konu yerı yanlıs.. androıd bolumune acmalıydın...

şifre sıfırlama yapınca telefon kabül etmiyor illaki ilk şifreyi gireceksin diyor saçma bir şey..

başka alternatifi olan var mı ?

112 Mesaj
21 Mart 2013; 9:07:42 

Samsung çok fazla model denemesi, çok fazla model denemesi çözüm bu adresten yaptım belki faydası olur
http://www.patronforum....howthread.php?tid=19248

paylaşım adına patronforum
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Galaxy ACE çok fazla model denemesi (YARDIM)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.234