Şimdi Ara

SATILIK ORİJİNAL PARFÜM VE DEKANTLAR *** BÜYÜK İNDİRİM ***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
12
Favori
21.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 SATILIK ORİJİNAL PARFÜM VE DEKANTLAR *** BÜYÜK İNDİRİM ***
    AŞAĞIDA MARKALARI, DOLULUK MİKTARLARI VE FİYATLARI BELİRTİLEN KISMEN KULLANILMIŞ ORİJİNAL PARFÜMLER ŞİŞE VE/VEYA DEKANT HALİNDE SATIŞA SUNULMUŞTUR.
    İLANIMIZ SADECE SATIŞ AMAÇLI OLDUĞUNDAN LÜTFEN TAKAS TEKLİF ETMEYİNİZ.
    LÜTFEN PAZARLIK TEKLİFİNDE DE BULUNMAYINIZ, ZİRA FİYATLAR PİYASANIN ALTINDA BELİRLENMİŞTİR.
    GÖNDERİMLER "MNG KARGO" VEYA "PTT KARGO" ARACILIĞIYLA YAPILACAK OLUP, İSTEM HALİNDE ADRESİMİZDEN KURYEYE TESLİM EDİLMEK ŞARTIYLA DİĞER KARGO FİRMALARI İLE GÖNDERİM YAPILMASI DA İMKAN DAHİLİNDEDİR.
    ANKARA İÇİNDEKİ ALICILARA ELDEN TESLİMAT YAPILABİLMESİ MÜMKÜNDÜR.

NOT: AŞAĞIDAKİ LİSTE SON VE BÜYÜK İNDİRİMLİ FİYATLARLA 09.09.2017 TARİHİ İTİBARİYLE GÜNCELLENMİŞ LİSTEDİR.

MEVCUTLAR:

ŞİŞELİ(LER):

- BVLGARI MAN IN BLACK EDP (59/60 ML) (YENİ) (KUTULU) (89 TL)

SATILANLAR/TAKASLANANLAR:

- PRADA IRIS CEDRE EDP (95/100 ML) (YENİ) (KUTULU) (189 TL) isimli parfüm "chico9" nickli parfümsevere satılmıştır.

- JACQUES BOGART POUR HOMME (65+/100 ML) (KUTULU) (49 TL) isimli parfüm "kanbankasi" nickli parfümsevere satılmıştır.

- THIERRY MUGLER PURE HAVANE EDT (98/100 ML) (YENİ) (KUTULU) (99 TL)" ve "JACQUES BOGART POUR HOMME (25/25 ML) (15 TL)" isimli parfümler "bgunduz26" nickli parfümsevere satılmıştır.

- DOLCE & GABBANA POUR HOMME (90+/125 ML) (65 TL) + BVLGARI POUR HOMME (60/100 ML) (45 TL) şişeleri ile DIOR FAHRENHEIT (24/25 ML) (29 TL) + ROCHAS MAN (23/25 ML) (19 TL) + TED LAPIDUS POUR LUI (9/25 ML) (9 TL) dekantları (keb@nlı23 nickli parfümsevere sanalpazar üzerinden satılmıştır.)

- L'OCCITANE BAVX EDT (45/100 ML) (55 TL) ve CACHAREL POUR L'HOMME (60/100 ML) (59 TL) (Tunakem79 nickli parfümsevere elden teslim edilmek suretiyle satılmıştır.)

- GUERLAIN SHALIMAR EDT (24/30 ML) (44 TL) (BAYAN PARFUM) (forum dışına elden teslim edilmek suretiyle satılmıştır.)

- CALVIN KLEIN OBSESSION (13/15 ML) (19 TL) + CAROLİNA HERRERA HERRERA FOR MEN (13/30 ML) (19 TL) şişe, ARMAND BASI HOMME (11/25 ML) (9 TL) + TRUSSARDI UOMO FRESH (13/25 ML) (9 TL) + VERSACE L'HOMME (6/25 ML) (8 TL) dekantları (dersaadet nickli parfümsevere satılmıştır.)

- REMY LATOUR CIGAR EDT (96/100 ML) (59 TL) ve CUBA PRESTIGE (97/100 ML) (29 TL) (maxytrann nickli parfümsevere satılmıştır.)

- THIERY MUGLER PURE HAVANE (60/100 ML) (99 TL) + BOUCHERON JAIPUR HOMME EDT (75/100 ML) (79 TL) + LANVIN AVANT GARDE (99/100 ML) (65 TL) + VERSACE L'HOMME (70/100 ML) (49 TL) + ELIZABETH TAYLOR PASSION FOR MEN (110/118 ML) (44 TL) ve CUBA RED (90/100 ML) (26 ML) (ooztuncer nickli parfümsevere sanalpazar üzerinden satılmıştır.)

- JENNIFER LOPEZ DESEO FOR MEN (48/50 ML) (49 TL) + BURBERRY TOUCH FOR MEN (85/100 ML( (79 TL) + BRUT MADALYONLU EDT (70/100 ML) (29 TL) + DAVIDOFF ZINO (15/30 ML) (19 TL) + CALVIN KLEIN ONE SHOCK FOR MEN (140/200 ML) (55 TL) ve GIVENCHY PI (22/30 ML) (33 TL) (forum dışına elden teslim edilmek suretiyle satılmıştır.)

- PRADA AMBER POUR HOMME (PRADA MAN) (8/50 ML) (15 TL) ve D&G THE ONE FOR MEN (48/50 ML) (65 TL) (Jackson nickli parfümsevere satılmıştır.)

- RALPH LAUREN POLO BLUE (22/30 ML) (35 TL) (forum dışına elden teslim yoluyla satılmıştır.)

- L'OCCITANE VOYAGE CEDRE ATLAS EDP (23/75 ML) (35 TL) (forum dışına elden teslim yoluyla satılmıştır.)

- ARMANI EAU POUR HOMME (7/15 ML) (11 TL) + UNGARO POUR L'HOMME III (15/30 ML) (19 TL) + PACO RABANNE BLACK XS (10/10 ML) (9 TL) ve PACO RABANNE ONE MILLION (8/15 ML) (11 TL) (okanberkeren nickli parfümsevere satılmıştır.)

- CDG 2 MAN (9/9 ML) (18 TL) + ROMEO GIGLI GIGLI MAN (7/15 ML) (12 TL) ve CARTIER DECLARATION (20/25 ML) (20 TL) DEKANTLARI (sarbar nickli parfümsevere satılmıştır.)

- FUJIYAMA GENTLEMAN (50/100 ML) (25 TL) (forum dışına elden teslim edilmek suretiyle satılmıştır.)

- PIERRE CARDIN IRIS SAUVAGE (60/75 ML) (45 TL) (AARONLEVIN nickli parfümsevere satılmıştır.)

- CDG 2 MAN (90/100 ML) (175 TL) (akino nickli parfümsevere satılmıştır.)

- JIL SANDER SANDER FOR MEN (40/125 ML) (30 TL) ve YVES SAINT LAURENT JAZZ (30/100 ML) (35 TL) (AARONLEVIN nickli parfümsevere satılmıştır.)

- JPG LE MALE TERRIBLE (30/40 ML) (39 TL) (Generation Y nickli parfümsevere satılmıştır.)

- GUERLAIN L'INSTANT De GUERLAIN EXTREME EDP (11/15 ML) (22 TL) + TOM FORD NOIR (8/9 ML) (15 TL) + BOUCHERON JAİPUR EDT (22/25 ML) (20 TL) DEKANTLARI (bgunduz26 nickli parfümsevere sanalpazar üzerinden satılmıştır.)

- TRUSSARDI UOMO FRESH (47/100 ML) (39 TL) ve BVLGARI MAN (13/15 ML) (11 TL) (akino nickli parfümsevere satılmıştır.)

- RALPH LAUREN SAFARI (30/125 ML) + SALVADOR DALI POUR HOMME (27/50 ML) + PACO RABANNE POUR HOMME (25/50 ML) (rasta82 nickli parfümsevere satılmıştır.)

- DAVIDOFF SILVER SHADOW (95/100 ML) (59 TL) ve TED LAPIDUS ALTAMIR (11/125 ML) (49 TL) (forum dışına elden teslim edilmek suretiyle satılmıştır.)

- BVLGARI POUR HOMME EXTREME (90/100 ML) (69 TL) ve TED LAPIDUS POUR LUI (75/100 ML) (49 TL) (kakuza nickli parfümsevere satılmıştır.)

- VAN CLEEF & ARPELS BOIS D'IRIS (35+/75 ML) (59 TL) (samy_88 nickli parfümsevere satılmıştır.)

- GUESS SEDUCTIVE HOMME (98/100 ML) (50 TL) (napoleon07 nickli parfümsevere satılmıştır.)

- PACO RABANNE ULTRARED MAN EDT (45+/50 ML) (65 TL) (imaginary nickli parfümsevere satılmıştır.)

- VERSACE MAN EAU FRAICHE (150+/200 ML) (90 TL) ve VERSACE MAN EDT (97/100 ML) (90 TL) (rasta82 nickli parfümsevere satılmıştır.)

- YSL BODY KOUROS (95/100 ML) (89 TL) ve JOOP HOMME WILD (100/125 ML) (69 TL) (forum dışına elden teslim yoluyla satılmıştır.)

- CARTIER DECLARATION (70/100 ML) (79 TL) (forum dışına elden teslim suretiyle satılmıştır.)

- DIOR FAHRENHEIT (45+/100 ML) (50 TL) (rasta82 nickli parfümsevere satılmıştır.)

- JOHN VARVATOS VINTAGE (15/75 ML) (19 TL) (mkashgari nickli parfümsevere satılmıştır.)

- PACO RABANNE BLACK XS (27/30 ML) (35 TL) (mkashgari nickli parfümsevere satılmıştır.)

- YSL RIVE GAUCHE (50/75 ML) (40 TL) (rasta82 nickli parfümsevere satılmıştır.)

- AZZARO POUR HOMME (40/100 ML) (29 TL) (rasta82 nickli parfümsevere satılmıştır.)

- JPG LE MALE (27/125 ML) (29 TL) (Jackson nickli parfümsevere satılmıştır.)

- LANCOME HYPNOSE MAN (40/75 ML) (39 TL) (imaginary nickli parfümsevere satılmıştır.)

- ARAMIS EDT (47/110 ML) (39 TL) (imaginary nickli parfümsevere satılmıştır.)

- ROCHAS MAN (40/100 ML) (50 TL) (Hurd@cı nickli parfümsevere satılmıştır.)

- AZZARO VISIT FOR MEN (65/100 ML) (45 TL) (başka bir forum üzerinden takaslanmıştır.)

- DAVIDOFF HOT WATER (25/40 ML) (30 TL) (mühyet76 nickli parfümsevere satılmıştır.)

- ANTONIO BANDERAS SPIRIT (60/100 ML) (25 TL) (mühyet76 nickli parfümsevere satılmıştır.)

- GEOFFREY BEENE GREY FLANNEL (80/120 ML) (45 TL) (başka bir forum üzerinden takaslanmıştır.)

- CHANEL EGOISTE PLATINUM (45/50 ML) (85 TL) (denondj nickli parfümseverle takaslanmıştır)

- CAROLINA HERRERA CH MEN (65/100 ML) (75 TL) (fatrader nickli parfümsevere satılmıştır.)

- ESTEE LAUDER INTUITION FOR MEN (70/100 ML) (75 TL) (eediz nickli parfümsevere satılmıştır.)

- AZZARO CHROME SPORT (65/100 ML) (75 TL) (forum dışına satılmıştır.)

- BURBERRY TOUCH (90/100 ML) (85 TL) (blackkedi nickli parfümsevere satılmıştır.)

- ISSEY MIYAKE L'EAU D'ISSEY POUR HOMME (30/40 ML) (40 TL) (akyol85 nickli parfümsevere satılmıştır.)

- ROBERTO CAVALLI BLACK (40/50 ML) (40 TL) (akyol85 nickli parfümsevere satılmıştır.)

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Halil abi dükkanınız hayırlı olsun. Parfüm stoğum benim de fazla olmasa idi bir ya da birkaçını almayı düşünürdüm.

Alacak olan arkadaşlar güvenle alışveriş yapabilir kendisi ile de tanışmış olur. Dürüst güvenilir bir insandır sattığı parfümlere sonuna kadar kefilim.
  • Sağol Gökhanım

Elinde 40 civarı koku birikirse kullanamayıp satmak zorunda kalırsın böyle.

Neyse hayırlısı bakalım.
  • pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: esereser

pm

PM'iniz cevaplandı
  • Issey Miyake L'eau D'Issey Pour Homme ve Roberto Cavalli Black "akyol85" nickli arkadaşa satılmıştır

İyi günlerde kullanması dileğiyle...
  • "akyol85" nickli arkadaşa satılan "Issey Miyake L'eau D'Issey Pour Homme" ve "Roberto Cavalli Black" isimli parfümlerin gönderimi sağlanmış, gönderi kodu PM ve SMS aracılığıyla tarafına iletilmiştir.

Tekrar hayırlı olması dileğiyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAKGÜN68

"akyol85" nickli arkadaşa satılan "Issey Miyake L'eau D'Issey Pour Homme" ve "Roberto Cavalli Black" isimli parfümlerin gönderimi sağlanmış, gönderi kodu PM ve SMS aracılığıyla tarafına iletilmiştir.

Tekrar hayırlı olması dileğiyle.

Daha listeye hangi kokular girecek onu merak ediyorum şahsen ben takip ediyorum. Tester adı altında almaktansa kullanılmış orijinal parfüm almayı tercih ederim.
  • halil ağabeyden isseymiyake ve roberto cavalli tarafımca alınmıştır.kendisi süper bir insan,özenle paketlemiş,parfümler orjinal,resimlerdeki ne ise o.almaya niyetli arkadaşlar çekinmeden alabilir.teş ettim abicim tekrar görüşmek dileğiyle
  • Ben teşekkür ederim akyol85 kardeşim.

İyi günlerde kullan
  • Hayırlı satışlar Halil Abi.
    Kendisinden ben de daha önce Givenchy Xeryus Rouge almıştım.Gayet güvenilir ve dürüst bir abimizdir.Tavsiye ederim
  • Sağol Metinciğim
  • bu ilan takibimde... hayırlı satışlar..
  • Önümüzdeki günlerde satış ilan sayfamıza yeni parfümler eklenecek, halen satışta olan mevcut parfümlerin fiyatlarında bir miktar indirim yapılacak olup, nedenini anlayamadığım bir şekilde kaybolan ürün (parfüm) fotoları da yeniden yüklenecektir.

Bilgilerinize sunulur.
  • Teşekkür ederim Sevgili "serkanertekin"
  • ZORUNLU AÇIKLAMA:

İlan sayfasında gezinip de kullanıcı adımın hemen altında sıfır (0) olarak görünen "Referans" olayına kafası takılıp hakkımımda şüpheye düşenler varsa, bu arkadaşlara şunları söylemeliyim.

Ben 44 yaşına adım atmış, kamuda 17 yıldır Müfettiş olarak görev yapan bir parfüm aşığıyım. Bu satış ilan sayfasını açmaktaki temel nedenim, elimde biriken ve tamamı üst düzey marka olan çok sayıdaki orijinal parfümden kullanma imkanı bulamadıklarımı satarak bu satışlardan elde edeceğim para ile 1970 ve 1980'li yıllara ait henüz deneyemediğim bazı kokuları satın almaktır. Zira parfüm benim için pahalı ama çok keyif aldığım bir hobi. Şu ana kadar alıp kullandığım üst düzey parfüm adedi 100'e yaklaşmak üzere.

Forumda satış ilanına ürün fotosu yükleme, satışı yapılan ürün için referans isteminde bulunma gibi teknik detaylara malesef genç arkadaşlar kadar hakim değilim. Dolayısıyla yukarıda adı geçen parfüm satışı yaptığım arkadaşları bile teknik manada referans listeme ekleyemedim, bu nedenle hepsinden satış ilan sayfama yorum bırakmalarını talep ettim, sağolsun onlar da kırmadı.

Hakkımdaki varsa olası tereddütleri gidermek ve dileyenle yüzyüze de iletişim kurmak adına işyeri adresim ile iş ve cep telefonu bilgilerimi aşağıda yayınlıyorum.

Halil AKGÜN (T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müfettişi)

İş Adresi : T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı
    (Denetim Hizmetleri Başkanlığı)
    Hakkı Turayliç Cad. No:5 Kat:6 Oda No:616
    EMEK-ÇANKAYA-ANKARA

İş Tel : (312) 203 21 23

Cep Tel : (505) 347 05 41

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAKGÜN68 -- 26 Mart 2015; 11:07:24 >

• yeni parfumleri bekliyorum....
  • serkanertekin kardeşim; yukarıda da bahsettiğim gibi resim yükleme gibi teknik detaylardan yoksun olduğumdan bu konuda bana yardımcı olacak bir parfümsever kardeşimizin zamanının uygun olmasını bekliyorum, ayrıca decant şeklinde satmayı düşündüğüm kokular için de boş şişeye ihtiyacım var, bunları temin etmek de biraz zaman alacak.

Öte yandan, sağlık konusunda da bazı tetkikler yaptırmakta olduğumdan yeni parfümler ve resimlerini yükleme işi önümüzdeki hafta ortalarına sarkacak gibi.

İlgin için tekrar teşekkürler
  • decant parfum lıstesını dort gozle beklıyorum.
  • hayırlı ısler gunaydınlar resım konusunda buraya yayınlama konusunda bilgimi sizinle paylasmak ısterim siz bana msn yoluyla resimleri yollarsınız ben size forumda gözükücek sekılde. linkleriyle beraber geri gonderırım sizin sadece yapıcagınız.. linki ilana kopyalamak olucaktır. msn adresınız varsa eger pm yoluyla size yolluyorum.. ilan acmak ıstedıgınızde size yardıma hazırım..
    -----------
    @ diger bir konu boş şişe konusu hakkında.. türkiyede 2 3 site buldum ımalatcı fakat adetli alımda cok uygun fıyatlara alınabiliyor. e bay gibi sitelerden uyguna alınabılır.. sahibindende. 2 ılan buldum bir mesajlar atttım. duruma göre fiyatlarınıda size bildiricem. uyarsa alırsınız bende arıyorum cunku.. eger parfum olayını cok seviyorsanız.. sevdiginiz parfum büyükse yanınızda tasımakta istemıyorsanız. .travalo denılen 4ml yaklasık 60 fıslama denk gelır.. kucuk sıselerden var.. bu travalo nun ozellıgı dolumu cok kolay yapmanız... cakmak doldurur gibi .. buda lazımsa bende bugun yarın onu alıcam lınk gonderırım size..
    saygılar serkan ertekin

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.