- x
Siyah Cam Ocaklar
13 Cevap14701 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

439 Mesaj
24 Şubat 2012; 15:05:23 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Aklımda simfer 3501 modeli var şu an ama şikayetvar sitesinde 2 kişi camın patlamasından bahsetmis bunlar ısıya dayanıklı değil mi nasıl patlıyorlar? Kullananlar ne diyorlar, alip bunu acaba patlar mi die merak icinde olmak istemiyorum.

ICF, Termikel gibi markalarin da 300-400 bandından benzer urunleri var, onlara yonelmek daha mı mantıklı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

842 Mesaj
24 Şubat 2012; 22:01:03 

Arkadaşım kesinlikle siyah cam ocak almayın biz ankastre setimizi ICF'den beğenerek aldık ama maalesef siyah ocak temizliği ve kullanışlılığı bakımından çok bakım ve iyi bir temizlik gerektiren malzeme cam o nedenle secim imkanınız inox ocaklardan yana olsun

Arsen Lüpen (Arsène Lupin), Fransız roman karakteridir. Yazarı Maurice Leblanc, bu karakteri oluştururken ünlü Fransız anarşist ve akıllı bir hırsız olan Marius Jacob'dan esinlenmiştir. Onun için, hırsızların piri denilebilinir. Her zaman esprili ve kibardır. Kandan nefret eder, olabildiğince silah kullanmaz, Jiu Jitsu bilir, iyi rol yapar, iyi nişancıdır. Her zaman istediğini elde eder. Kadınları kendine âşık etmekte üzerine yoktur fakat her zaman onları bir şekilde kaybeder.

12189 Mesaj
25 Şubat 2012; 2:24:56 

Inox'un da temizliği çok zor oluyor.

En iyisi beyaz emaye ya da beyaz cam ocak almak bence.

Cam imalat hatasından, ısıl şoklardan veya kenardan aldığı darbelerden ötürü tuzbuz olabiliyor.

842 Mesaj
25 Şubat 2012; 18:08:31 

Candoğan bey cam ocaklarda acaba temizlik maddesi olarak ne önerebilirsiniz biz schot brite ürününü kullanıyoruz ama ondan da memnun değiliz alternatif ürün varsa seve seve tavsiye alınır :))

Arsen Lüpen (Arsène Lupin), Fransız roman karakteridir. Yazarı Maurice Leblanc, bu karakteri oluştururken ünlü Fransız anarşist ve akıllı bir hırsız olan Marius Jacob'dan esinlenmiştir. Onun için, hırsızların piri denilebilinir. Her zaman esprili ve kibardır. Kandan nefret eder, olabildiğince silah kullanmaz, Jiu Jitsu bilir, iyi rol yapar, iyi nişancıdır. Her zaman istediğini elde eder. Kadınları kendine âşık etmekte üzerine yoktur fakat her zaman onları bir şekilde kaybeder.

439 Mesaj
29 Şubat 2012; 13:39:18 

Bu markalar arasında bir fark var mı hangisini tavsie edersiniz,

simfer, dominox, termikel, icf..

1124 Mesaj
1 Mart 2012; 20:38:57 

ICF nin 5 gözlü ocağını kullanıyoruz, memnunuz üründen. Sadece montaj sırasında köşesinde çok küçük bir kırık oluşmuş ben evde yoktum sonra servise gittim gelip değiştirdiler. Dikkatli kullanmak lazım sonuçta cam. Temizlik olayı diğer ocaklardan farklı değil. Sonuçta bütün ocaklar kirleniyor ve temizlemek gerekli. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyoruz memnunuz. Daha önce innox ocakta kullandım ondaki lekelerdense camı temizlemek daha kolay.
Sadece düğmeleri biraz daha kaliteli yapabilirlermiş. Bi tanesi kırıldı japon yapıştırıcısıyla yapıştırdım.

0

2651 Mesaj
1 Mart 2012; 22:26:00 

quote:

Orijinalden alıntı: xiamen

ICF nin 5 gözlü ocağını kullanıyoruz, memnunuz üründen. Sadece montaj sırasında köşesinde çok küçük bir kırık oluşmuş ben evde yoktum sonra servise gittim gelip değiştirdiler. Dikkatli kullanmak lazım sonuçta cam. Temizlik olayı diğer ocaklardan farklı değil. Sonuçta bütün ocaklar kirleniyor ve temizlemek gerekli. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyoruz memnunuz. Daha önce innox ocakta kullandım ondaki lekelerdense camı temizlemek daha kolay.
Sadece düğmeleri biraz daha kaliteli yapabilirlermiş. Bi tanesi kırıldı japon yapıştırıcısıyla yapıştırdım.

0

gördgm kadarıyla bekler birbirine çok yakın. aynı anda orta-buyuk boy 2 ya da daha fazla tencere sığabiliyor mu?

Love is a force of nature...

439 Mesaj
2 Mart 2012; 10:08:35 

Yaptığım araştirmalarda termikel icf mekappa simfer cam ocakları patlayan ve cok sorun yasayan kisiler gordum..

Franke üretimi dominoxlar bir adım önde gibi..

4 Mesaj
6 Mart 2012; 21:18:55 

türkiyede hangi firmadan alırsanız alın bilinki bu ürünlerin üreticisi aynı o yüzden çok farkedecek birşey yok.

439 Mesaj
14 Mart 2012; 14:49:54 

quote:

Orijinalden alıntı: elcy

türkiyede hangi firmadan alırsanız alın bilinki bu ürünlerin üreticisi aynı o yüzden çok farkedecek birşey yok.

Dominox DPFI 4 4 GAV ocagindan aldim ama bu beklerin altindaki yerler hic sabit durmuyor cok oynuyorlar bunlari sabitlemenin bir yontemi var mı, sicaga dayanıklı birşey ile yapiştırasım ya da diğer pahali ocaklarda gormuştum plastik kaymaması icin seyler koymuslar oyle birsey mi yapsam ne dersiniz?

683 Mesaj
18 Mart 2012; 6:25:17 

Simfer 3514 cam ocak düşünüyorum.Bu fiyata şu daha iyi dediğiniz var mı?

[font="Arial"]

5715 Mesaj
18 Mart 2012; 10:40:20 

quote:

Orijinalden alıntı: igav

Simfer 3514 cam ocak düşünüyorum.Bu fiyata şu daha iyi dediğiniz var mı?

grundıg uygun fıyaytlı.teknosada 350 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

''Vatan savunmasında gereğinden fazla merhamet,
vatana ihanettir..." 👉👉 Mustafa Kemal ATATÜRK

35 Mesaj
19 Mart 2012; 11:35:27 

temizlemesi çok zor. su değse leke oluyor. temizliği zor

muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur

6 Mesaj
22 Mart 2012; 14:08:46 

ankastrecity.com tavsiye ederim izmirli bir firma genelde termikel satıyorlar bakmanda fayda var.

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.283