Şimdi Ara

Şanslı Oyuncu Gerçek Bir Mario Kart Kazandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •   Amerikanın büyük oyun perakendecilerinden GameStop tarafından düzenlenen yarışma sonucu, yarışmaya özel tasarlanan gerçek boyutlarda Mario Kart arabası sahibine kavuştu. Nintendo Amerika tarafından duyurulan sonuçta ödül Nate Stehley adındaki bir oyuncuya gitti. İşte şanslı arkadaşımızın kazandığı kart arabası.

• araba gidiyo mu :) gitmiyosa alan adam napsın onu.
  • Garibim seviniyo hediyeyi kazandığı için baksanıza adam ilk defa hediye kazanmış gibi çok heyecanlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamer284

Garibim seviniyo hediyeyi kazandığı için baksanıza adam ilk defa hediye kazanmış gibi çok heyecanlı

Garibim değil o Shigeru Miyamoto :)
  • quote:

Garibim seviniyo hediyeyi kazandığı için baksanıza adam ilk defa hediye kazanmış gibi çok heyecanlı

Ay garibim daha Miyamotoyu tanımıyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamer284

Garibim dediğin Miyamoto :D
  • Varya nopreblem miyamoto yazmasa şu üsttekilerin 2side tanımıyodu adamı ( bende tanımıyodum) Yalandan mesajlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXelanc3

Varya nopreblem miyamoto yazmasa şu üsttekilerin 2side tanımıyodu adamı ( bende tanımıyodum) Yalandan mesajlar...

ne güldüm ya :)
  • Vay be, buraya gelip yorum yazan ama Miyamoto'u tanımayanlar var aramızda.
  • Sesli güldüm.
  • Miyamoto yu tanımıyorlar nan aha ahahaaa ha (çaktırmaaa bende yeni öğrendiiiiim suss!!)
  • Güzel bi dekorasyon ürünü olabilirdi odam için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.