Şimdi Ara

MWC 2012 öncesi Samsung 4 farklı akıllı telefon ismini tescil ettirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MWC 2012 öncesi Samsung 4 farklı akıllı telefon ismini tescil ettirdi

Geri sayımın devam ettiği MWC 2012 fuarında yüksek çözünürlüklü ekrana sahip olacağı iddia edilen bir tablet modeli dışında Samsung'un hangi modelleri tanıtacağı bilinmiyor. Ancak ABD Patent ve Marka Ofisi'ne yapılan tescil başvurusu 4 farklı model ismini ortaya çıkardı.

Galaxy ailesine ait yeni üyelerde kullanılacağı tahmin edilen isimler Galaxy Axiom, Galaxy Awaken, Galaxy Heir ve Galaxy Rite şeklinde. İsimler Mobil Telefon/Akıllı Telefon kategorisi altında listelenmiş.

Samsung'un bu isimleri önümüzdeki haftalarda tanıtacağı modellerinde kullanacağı tahmin ediliyor. Ancak hangisi MWC 2012'de tanıtılacak modellere ait bu şimdilik bilinmiyor.

Telefon üreticileri genelde lansman öncesi isim tescili yaparken bu isimleri lansmandan bir gün önce veya lansman günü kamuoyu ile paylaşıyor. Samsung'un başvurusu biraz erken ortaya çıktı.

Gelecek hafta bu isimlerin hangisinin yeni modellerde kullanılacağını kesin olarak öğreneceğiz.

• S 3 isteriz !
  • İlla böyle tuhaf isimler koymak zorundalar mı,sıradan devam etsinler.
  • galaxy ace galaxy mini galaxy fit galaxys ? ee neyden devam etsinler galaxy ömer galaxy fatih galaxy aslan galaxy hasanmı :P pehh
  • Sende haklısın.
  • Samsungtan S II seviyesinde Windows Phone'lu telefon denemek isteriz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lnfoman

Samsungtan S II seviyesinde Windows Phonelu telefon denemek isteriz :)
    Ona microsoft karar verir.Android gibi bilinçsizce gelişmiyor o platform..
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaruK_26

quote:

Orijinalden alıntı: lnfomanSamsungtan S II seviyesinde Windows Phonelu telefon denemek isteriz :)

bilgisayarını toplarken microsoftmu karar veriyor? ancak o sisteme destek verir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lnfoman

Samsungtan S II seviyesinde Windows Phonelu telefon denemek isteriz :)

Bir ara microsoft ureticilere bize de boyleodeller cikarin diye serzeniste bulunuyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhurkey

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lnfomanSamsungtan S II seviyesinde Windows Phonelu telefon denemek isteriz :)

bilgisayarını toplarken microsoftmu karar veriyor? ancak o sisteme destek verir.

Sen bilgisayarında windows phone mu kullanıyorsun.Windows phone kullanan telefonlara bak hepsi birbirinin aynısı gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhurkey

quote:

quote:

windows phone da microsoftun sınırlamalarına uymak zorundasın kafana göre donanım koyamazsın
  • Sabırsızlıkla Galaxy S3 ü bekliyorum.
    S2 kullanıyorum hayatımda ilk kez bir telefonu 6 aydan fazla kullandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

Sabırsızlıkla Galaxy S3 ü bekliyorum. S2 kullanıyorum hayatımda ilk kez bir telefonu 6 aydan fazla kullandım

s3 ün cıkıp cıkmayacagı ipad 3 cıkınca belli olacak .Neden dersen yeni ipad A6 işlemcisi ile gelirse s3 yolda demektir yok A5x ile gelirse o zaman s3 cıkmaz sgs2 x cıkar vede cıktı t-mobile için 1,5 Ghz de calısıyor.Cunku Apple işlemciyi samsungla ortak yapıyor.Samsung da kopyasını cekiyor birazda kendi bişey katıyor appledan once cıkarıyor.
    http://www.youtube.com/watch?v=LOGOJETBzlo

• ve sunuda soyleyebiliriz s3 un cıkmaması yeni ipadin a5x ile cıkma ihtimalini güçlendiriyor
  • Çok sağlam telefonları sürücektir elbette yeni yapacağı yada son anda vereceği kararlar ile yeni telefonlar yapabilir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.