Şimdi Ara

hızlıalda telefonlar indirimli

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.133
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ama taksitli alışverişlere vade farkı koymaya başlamış...
  • sanırım taksitlerde bir sorun var. dün ram aldım vade farkı var gözüküyordu ödeme yaparken vade farksız oldu.
  • 2adet nokia c3.01 aldim ama icime kusku dustu cihazlar dist garanti diyor ama yinede tedirgin oldum paralel ithalat flan olmaz demi arkadaslar hepsiburada vatan ve bimeks jelatinli kutuda dist cihazlar yolluyor hep
  • Güvenilir mi bu siteye arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: herdogan80

Güvenilir mi bu siteye arkadaşlar?

"Aynı gün kargo" dediği ürünleri geç gönderdiği oluyor, ama onun dışında güvenilir (benim görüşüm).
  • quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

quote:

Orijinalden alıntı: herdogan80

Güvenilir mi bu siteye arkadaşlar?

"Aynı gün kargo" dediği ürünleri geç gönderdiği oluyor, ama onun dışında güvenilir (benim görüşüm).

Hmm peki sağol.
  • Hızlıal, gold'un internet sitesidir ama garantiye dikkat etmek lazım. Örneğin Iphone'ları kendileri ithal ediyor, garantisi benim diyor (yazıyor özelliklerde) tahtakale usülü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carpathia

Hızlıal, gold'un internet sitesidir ama garantiye dikkat etmek lazım. Örneğin Iphone'ları kendileri ithal ediyor, garantisi benim diyor (yazıyor özelliklerde) tahtakale usülü.

hmm sağol
  • Samsunglar Türkiye garantili ama ürün sayfalarında yazan aynı gün kargo yazısına aldanmayın 1 hafta beklersiniz.
  • Ben samsung 2232 aldım türkiye garantili .. ertesi gün de gönderildi.. sorun olmadı..
  • samsung c3530 aldım, geçen hafta pazar akşam siparişi verdim, pazartesi kargolandı, salı elimdeydi. Telpa garantili geldi.
  • iPhone 4s 3300 müs(!) %38 indirimle 2050 ye gelmiş. İncelediginizde güzel indirimler var ama iPhone ister istemez göze çarpıyor. Gerçi genel olarak teknoloji marketleri bu tarz astronomik fiyatları aralara sıkıştırıyorlar.
  • Şu 50 Liralık hediye bitsin peşin fiyatına taksit başlar...
  • Ericsson Neo V 705 TL görünüyor gayet makul.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.