Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (1315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.464
Cevap
120
Favori
1.155.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13131314131513161317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynıları bende de vardı ama yaşandı bitti saygısızca çünkü garanti 2014 Nisanda bitti...

Zaten şimdi de Note 4 e geçtim ve şuan motorolaya full format / wipe mi deniyodu- ondan yapmaya calısıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: jarath

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim23

Sorunları yazmayı unutmuşum arama tuşuna basıldığında arama yapmaması 2-3 dakika sonra kendiliğinden araması, gelen aramaya cevap verememe açma kapama tusuna bastıktan sonra cevaplama, şarjının %100 dolmaması,

Şarjı için batarya kalibrasyonu yaparsan düzelir biraz araştırma yapmanı öneririm, diğer sorun bildiğim kadarıyla donanımsal değil yazılımsal tamamen baska bir rom yüklemeni/denemeni öneririm stok romun böyle bir sıkıntısı var.

Telefonu 2.3.4 orjinal romla kullanıyorum hangi romu öneririsiniz ve şimdiye kadar hiç rom yüklemeyen bir kişi bu işi becerir mi? Rom dan başka birşey yüklemek gerekli mi en güvenilir nerden bulup nasıl yüklerim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jarath

quote:

Sorunları yazmayı unutmuşum arama tuşuna basıldığında arama yapmaması 2-3 dakika sonra kendiliğinden araması, gelen aramaya cevap verememe açma kapama tusuna bastıktan sonra cevaplama, şarjının %100 dolmaması,

Şarjı için batarya kalibrasyonu yaparsan düzelir biraz araştırma yapmanı öneririm, diğer sorun bildiğim kadarıyla donanımsal değil yazılımsal tamamen baska bir rom yüklemeni/denemeni öneririm stok romun böyle bir sıkıntısı var.

Telefonu 2.3.4 orjinal romla kullanıyorum hangi romu öneririsiniz ve şimdiye kadar hiç rom yüklemeyen bir kişi bu işi becerir mi? Rom dan başka birşey yüklemek gerekli mi en güvenilir nerden bulup nasıl yüklerim.

Bende stok romdan başka kullanmadım biraz araştırma yaparsan detaylı bulabilirsin xda ya bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vibisi V kullanıcısına yanıt
    cihazını fastboot modda kalıyor ise bilgisayardan konsolu açıp erase yapmanız lazım ondan sonra roma uygun cmw veya twrp recovery flashlarsanız düzelir.
  • arkadaşlar dokunmatiğin bir kısmı algılamıyor bu durumda aşağıdakilerden hagisini alıyoruz? bu işlemi yapan arkadaslar bi yardımcı olurtmusunuz :)

http://www.n11.com/motorola-atrix-4g-mb860-orjinal-ekran-lcd-P53230222

http://www.n11.com/motorola-atrix-4g-mb860-orjinal-dokunmatik-touch-screen-P53230228

• quote:

Orijinalden alıntı: usorguncu

arkadaşlar dokunmatiğin bir kısmı algılamıyor bu durumda aşağıdakilerden hagisini alıyoruz? bu işlemi yapan arkadaslar bi yardımcı olurtmusunuz :)

http://www.n11.com/motorola-atrix-4g-mb860-orjinal-dokunmatik-touch-screen-P53230228

ikinci linkteki lazım size, digitizer denilen kısım yani. ama bana sorarsanız çalışacağını sanmam, orijinal parçayı bir kere kendim söktüm (bu konulardan anlarım) hiçbir zarar vermediğim halde taktığımda çalışmadı. bu parça orijinalde değildir bence, orijinali olsa servis bulur eder takardı zamanında zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: suicide

quote:

Orijinalden alıntı: usorguncu

arkadaşlar dokunmatiğin bir kısmı algılamıyor bu durumda aşağıdakilerden hagisini alıyoruz? bu işlemi yapan arkadaslar bi yardımcı olurtmusunuz :)

ikinci linkteki lazım size, digitizer denilen kısım yani. ama bana sorarsanız çalışacağını sanmam, orijinal parçayı bir kere kendim söktüm (bu konulardan anlarım) hiçbir zarar vermediğim halde taktığımda çalışmadı. bu parça orijinalde değildir bence, orijinali olsa servis bulur eder takardı zamanında zaten.

o zaman hiç almiyim ?

• usorguncu kullanıcısına yanıt
    düşününce, uzaktan satışlarda 15 gün geri iade garantisi var aslında, zarar vermeden veya iz bırakmadan takıp deneyebilecekseniz alın deneyin. olmadı geri gönderirsiniz. sanırım en mantıklısı bu olur
  • suicide kullanıcısına yanıt
    parasıda az değil bide olmaz çalışmaz geri iadeside sıkıntı olur 60 70 lira ayak üstü yalan olur :D
  • Ben ikinci linktekinden Çin'den aldım. Takarken flex kablosu yırtıldı. Allah'a şükür bir tane daha sipariş vermiştim. Onu takabildim, çalıştı. Fakat bu ikincisi çerçeveli olan model. Sizin linkteki benim ilk ekranla aynı. Kısaca almayın. Ben 7 $ a almıştım. Çöpe attım. Üstelik dokunmatik kalitesi orjinali gibi değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 10-15 gün önce telefonumu dokunmatik sorunundan dolayı mediamarkdan garantiye vermiştim bugün gidip aldım dokunmatik sorunun düzeltmişler önkameradaki tozlarda gitmiş eve gittim telefona gizlilikten fabrika ayarlarınca çevirdim (daha önce wi-fiye girmedim) şimdi wifiye dokunduğumda hata yazıyor v e ekranın sağ kısmında siyah çizgiler oluştu küçük birşey.nasıl çözebilirim?
  • oyalanmadan iade et bana sorarsan.
  • AhmetYOL kullanıcısına yanıt
    hocam gittim stockrom yüklemeye çalıştım olmadı failed yazdı fastboota da giremiyorum bi zaman sonra failed to boot 4 rsd opening felan yazıyor ardından takıyorum yüzde %71de hata veriyor...Halen kabul ederlermi?
  • Arkadaslar cm10.1 kullaniyorum batarya konusunda sikintim buyuk %63 e kadar doluyor ve misal internette abartisiz 2 dk.da %1 sarj yiyo kurcalamazsam yarim gun kullanabiliyorum

Kernel degistirsem cozum olur mu/hangisi?

Ek olarak orjinal atrix sarj aleti ariyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: xenox

Ben ikinci linktekinden Çin'den aldım. Takarken flex kablosu yırtıldı. Allah'a şükür bir tane daha sipariş vermiştim. Onu takabildim, çalıştı. Fakat bu ikincisi çerçeveli olan model. Sizin linkteki benim ilk ekranla aynı. Kısaca almayın. Ben 7 $ a almıştım. Çöpe attım. Üstelik dokunmatik kalitesi orjinali gibi değil.

sizin tavsiye ettiğiniz var mı? link falan varsa çok iyi olur
  • Tavsiye edeceğim kadar iyi değil. Hepsi aynı bence. İdare etsin diye aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nitrocay

Benim atrix serüvenim ise şu şekilde:

24 Temmuzda teleservise firmasına gönderdiğim telefon yedek parça bekliyor görünüyordu.

9 Eylülde hakem heyetine başvuruda bulundum ücret iadesi için.

5 Ocakta hakem heyeti kararını teslim aldım, tesadüf!!! aynı gün teleservise telefonu tamir etti ve gönderdi, kabul etmedim, iade ettim.

Durum 8 ocak itibarı ile budur. Hakem heyeti kararının ereyon a ulaşmasını bekliyoruz. Akabinde ücret iadesi ne kadar sürede gerçekleşir şu an için meçhul bir durum.

8 ocak tarihinde atrix ile ilgili süreci özetlemiştim. Bugün 3 nisan itibarı ile ücret iadesi hesabıma yapılmıştır. Yaklaşık 9 ay süren bu yavaş süreçte emeği geçen herkese teessüflerimi bildiririm.

• Ekim 2014 tarihinde başlayan teleservice maceram dun itibariyle paranın hesaba yatmasıyla sona erdi. Emeği gecen herkese teşekkürler.

• Telefonu 2012 Kasım ayından beri sorunsuz olarak kullanıyorum, hala da memnunum performansından. CM11 (Kitkat) kurulu şu anda hızı falan gayet iyi işimi görüyor zaten. Teknoloji Ankara'dan almıştım bana nadir bulunan bi parti denk gelmiş herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heisenberg-

Telefonu 2012 Kasım ayından beri sorunsuz olarak kullanıyorum, hala da memnunum performansından. CM11 (Kitkat) kurulu şu anda hızı falan gayet iyi işimi görüyor zaten. Teknoloji Ankara'dan almıştım bana nadir bulunan bi parti denk gelmiş herhalde.

hb den iki tane almıştım bende, biri rahmetli oldu (benim hatam aslında) diğeri nazar değmesin çalışıyor hala.
  • 
Sayfa: önceki 13131314131513161317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.