Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (1144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.464
Cevap
120
Favori
1.155.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11421143114411451146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cm10.1'de işlemciyi 816 mhz'ye düşürdüm. Çok bir performans kaybım olmadı. Ayrıca ısınma sorununa da çözüm oldu. 34-35 dereceyi geçmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufukcoskun -- 21 Temmuz 2013; 23:55:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orijinal hdmi kablosu satmak isteyenler pm atabilirler. istanbul içi elden alışveriş...
  • Arkadaşlar bi ROM konusu vardı kaldırıldımı bulamıyorum
  • Arkadaslar bir sorum olacak stok rom kullaniyorum yeni gelen facebook ve twitter guncellemeleriyle fotograf eklerken ve skype da favorileri duzenlemek istedigimde uygulama restart oluyor yani kisaca; twitter ve facebookda fotograf ekleyemiyorum skype kafayi yedi defalarca kaldirip yeniden yukedim telefona iformat attim yine durum ayni herkeste mi boyle? bi tek bende mi? Cozumu var mi?

• jarath kullanıcısına yanıt
    uygulama hatası. yeni güncelleme ile düzeltilir. telefonda bir sorun yok.

geliştiricilere mail atılmaya başlanmıştır bile

ek: imza yine patlamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Fuego -- 22 Temmuz 2013; 1:40:12 >
  • Galeride videolara girmiyor kapatmaya zorla diyor kafayi yedim duzelmiyor bu sorunu yasayan var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

Anlamadigim sey atrix kullanicilarinin hepsinde mi var bu sorun yoksa android herkeste mi var?

• jarath kullanıcısına yanıt
    muhtemelen gingerbread sürümü yüklü olan tüm android cihazlarda.
  • quote:

Eyvallah inat ettim root vs yapmicam.

• Ana ekran tuşuna ard arda iki kere bastığımda voice command uygulaması açılıyor bunu kapatmanın bir yolu yokmu bide bu voice command proğramı ne işe yarar

• quote:

bu eprinter in yeni sürümünü yükleyince mi oldu hocam bu hata?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jarath

quote:

Ins cnm ya :)

O yavas yazilimi nasıl dayanıyorsun

• Bu general Mobile Discovery iyi midir yav elimizde patlamasın

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim23

Ana ekran tuşuna ard arda iki kere bastığımda voice command uygulaması açılıyor bunu kapatmanın bir yolu yokmu bide bu voice command proğramı ne işe yarar

Ana ekran tuşuna çift bastığında voice commad uygulaması açılıyor evet onun nereden değiştirildiğini hatırlayamadım ama voice command adı üzerinde ses ile telefonu komutlandırma yani belli komutları programın içinde söylüyor hangi komutlar olduğunu ingilizce sesle yapabilirsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutaltdag

quote:

quote:

Ins cnm ya :)

O yavas yazilimi nasıl dayanıyorsun

Senin icin yavas olabilir dostum Htc Hd2 kullandin mi hic? Bir denemeni tavsiye ederim. 1-2 gun kullan sonra atrix e gec kafani duvarlara vuracaksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: villaturk

quote:

bu eprinter in yeni sürümünü yükleyince mi oldu hocam bu hata?

Hayir sosyal medya uygulamalari ile ilgili

• Arkadaşlar şöyle bir sorunum var daha önceden de yazmıştım ama bir çözüm bulamadım. Telefonda zil sesi uyarı sesleri ve alarm gibi tüm sesler normal çalıyor ama ne zamanki navigasyon programlarından herhangi birine girsem sesli yönlendirme yapmıyor navigasyonun deneme seslerini bile çalmıyor. navigasyon açıkken telefonun ses ayarları menüsüne giriyorum ne zil sesi ne media sesi ayarlanırken ayar değiştirdikçe çıkan deneme sesi çıkmıyor yani telefon navigasyon programları ile sessizleşiyor bunu nasıl çözebilirim
    Not: ses açma tuşu ile sesi sonuna kadar açtım, ayarlardan sesi sonuna kadar açtım. stock romdayım ve sygic ve igo yüklü sorun ikisinde de var. Farklı bir uygulama da ses sorunu yok örneğin talking tom cat gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: majestica

Arkadaşlar şöyle bir sorunum var daha önceden de yazmıştım ama bir çözüm bulamadım. Telefonda zil sesi uyarı sesleri ve alarm gibi tüm sesler normal çalıyor ama ne zamanki navigasyon programlarından herhangi birine girsem sesli yönlendirme yapmıyor navigasyonun deneme seslerini bile çalmıyor. navigasyon açıkken telefonun ses ayarları menüsüne giriyorum ne zil sesi ne media sesi ayarlanırken ayar değiştirdikçe çıkan deneme sesi çıkmıyor yani telefon navigasyon programları ile sessizleşiyor bunu nasıl çözebilirim
    Not: ses açma tuşu ile sesi sonuna kadar açtım, ayarlardan sesi sonuna kadar açtım. stock romdayım ve sygic ve igo yüklü sorun ikisinde de var. Farklı bir uygulama da ses sorunu yok örneğin talking tom cat gibi.

Kullandigin navigasyon uygulamalarini kaldirip tekrar yuklemeyi denedin mi? Kullandigin uygulamalari satin alarak mi yukledin yoksa cracked uygulamalar mi?

• Telefonumu satıyorum ilgilenenler pm atabilir..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: majestica

Arkadaşlar şöyle bir sorunum var daha önceden de yazmıştım ama bir çözüm bulamadım. Telefonda zil sesi uyarı sesleri ve alarm gibi tüm sesler normal çalıyor ama ne zamanki navigasyon programlarından herhangi birine girsem sesli yönlendirme yapmıyor navigasyonun deneme seslerini bile çalmıyor. navigasyon açıkken telefonun ses ayarları menüsüne giriyorum ne zil sesi ne media sesi ayarlanırken ayar değiştirdikçe çıkan deneme sesi çıkmıyor yani telefon navigasyon programları ile sessizleşiyor bunu nasıl çözebilirim

Kullandigin navigasyon uygulamalarini kaldirip tekrar yuklemeyi denedin mi? Kullandigin uygulamalari satin alarak mi yukledin yoksa cracked uygulamalar mi?

uygulamaları satın almadım defalarca kez kaldırıp farklı veriyornlar yükledim hatta bir keresinde teli fab. ayarlarına döndürdüm yine işe yaramadı navigasyon açıkken multimedia ses açma ayarına giriyorum sesi açıyorum örnek ses çıkmıyor.

• 
Sayfa: önceki 11421143114411451146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.