- x
Anti Far Gece Sürücü Gözlüğü (Taşıma Kılıfı + Temizleme Bezi)
30 Cevap4877 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

70 Mesaj
23 Şubat 2012; 18:04:57 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

arkadaşlar dolaşırken gördüm fiyatı 9.90 sudan ucuz almak isteyenlere duyrulur. bu arada kullanan arkadaşların yorumlarınıda bekliyorum

LG 42LW5590 3D Led Tv LGHB1100RE 3D FULL HD BLURAY EV SİNEMA SİSTEMİAcer Aspire One D270---Samsung 2,5" 1Tb Hdd Weihrauch HW-35 Havalı Tüfek

70 Mesaj
23 Şubat 2012; 18:06:11 

linki unutmuşum kusura bakmayın.
http://www.bitenekadar....ilifi-+-Temizleme-Bezi-

LG 42LW5590 3D Led Tv LGHB1100RE 3D FULL HD BLURAY EV SİNEMA SİSTEMİAcer Aspire One D270---Samsung 2,5" 1Tb Hdd Weihrauch HW-35 Havalı Tüfek

964 Mesaj
23 Şubat 2012; 18:17:19 

ürünün fotoğrafları sahte bir kere çünkü karartıcı gözlük ile sadece far değil ortamda kararır.Normal kullanımda işe yarar yaramaz bilemiyorum tabi. Ortamın kararmasını saymazsak etkisinin olacağı kesin.

Karşıyaka'lı...

5034 Mesaj
23 Şubat 2012; 21:09:23 

10 liraya gözlük mü olur yav, göz bu, şakaya gelmez.

Pioneer VSX-921 / Polk Audio TSI 400 / Polk Audio TL 150 Blackstone / Polk Audio PSW110 sub / Pioneer BDP-140 / Himedia Q12-II

Benq W1070 / Specta 120" Gri Kontrast Perde / TTAF 15 Metre 1.4v (26 AWG) HDMI Kablo

Sistemin ev hali

3637 Mesaj
23 Şubat 2012; 23:36:55 

akşam üzeri aldım 2 tane dh a bakam konu varmı dedim varmış bi arkadaşma bi kendme aldım kabını vermezler o paraya fiyat çok uygun başka yerde 60 tl acaba normal gözlüğün üstüne takablecekmyz? Gelince yorumlarımı yazarm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Lumia 820 BLACK

168 Mesaj
23 Şubat 2012; 23:44:27 

eskiden antifar gözlük kullanmıştım. camlarının sarı renkli olmasından başka özelliği yoktu. ben gece kullanamamış sdece karlı havalarda güneş gözlüğü niyetine kullanmıştım.

630 Mesaj
23 Şubat 2012; 23:44:35 

bu gibi ürünler yerine keşke merceksiz far takıp trafikte herkesi tehlikeye atan "MAGANDALAR" için bir şeyler satılsa.

simurg...

3296 Mesaj
23 Şubat 2012; 23:58:19 

ben de alıyorum, gelince yorumlarımı yazarım

........ (-_-) Satılık Ürünlerim İçin Dükkanıma Tıklayınız (-_-) ........

........ (-_-) Satılık Ürünlerim İçin Dükkanıma Tıklayınız (-_-) ........

2092 Mesaj
24 Şubat 2012; 0:03:40 

Muadillerinin fiyatları ortada olunca bu fiyata bence gözler riske edilmez derim.

Biz doğrudan doğruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur
Ne Mutlu Türküm Diyene.
Mustafa Kemal`in Bursa Nutku
Ordusunu sevmeyen millet başka ülkelerin ordusunu sevmek zorunda kalır.

1323 Mesaj
24 Şubat 2012; 10:58:40 

mantık otomatik kararan dikiz aynası mantığı ile aynı diye düşünüyorum...
sonuçta bu sarılar güneş gözlüğü gibi ultraviyole bişeyleri engelleme kaygısı taşımıyor sadece ışık yoğunluğunu rengi ile kesiyor... göz riski olduğunu hiç ama hiç sanmıyorum...

2092 Mesaj
24 Şubat 2012; 11:16:08 

quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

mantık otomatik kararan dikiz aynası mantığı ile aynı diye düşünüyorum...
sonuçta bu sarılar güneş gözlüğü gibi ultraviyole bişeyleri engelleme kaygısı taşımıyor sadece ışık yoğunluğunu rengi ile kesiyor... göz riski olduğunu hiç ama hiç sanmıyorum...

Bir gözlüğün sağlıksız olup olmaması salt ultraviyole ya da benzeri ışınları filtrelemesiyle kıyas edilmez.

Biz doğrudan doğruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur
Ne Mutlu Türküm Diyene.

3637 Mesaj
24 Şubat 2012; 12:54:02 

siprarişimi 3 taneye çıkardım aslında alıpta stok yapıpta satsakmı? gelsin bakalım bari

Lumia 820 BLACK

4257 Mesaj
24 Şubat 2012; 13:15:50 

quote:

Orijinalden alıntı: ckul

bu gibi ürünler yerine keşke merceksiz far takıp trafikte herkesi tehlikeye atan "MAGANDALAR" için bir şeyler satılsa.

çok haklısınız,en büyük sorun cahillik,21 yüzyıldayız halen nüfusun büyük çoğunluğu cahil,dün akşam görmüşsünüzdür tv'lerde,havaalanı yolundaki asker uğurlayan apaçilerin yollardaki tehlikeli rezilliklerini..plakaları mevcut kayıtlarda,fakat ortada işlem yapan,ne devlet var ne trafik..ama vur vergiyi,benzine zammı sürekli halkın sırtına,nasıl olsa alışmışlar gıkları çıkmaz nasılsa

Imzamdan önce su çalismayan imza sistemini bir yenileseniz...

3637 Mesaj
24 Şubat 2012; 13:17:24 

saat 12 itibariyle 9.90 dan 11.90 a çekilmiş fiyat demekki istek baya olmuş

Lumia 820 BLACK

Uzaklaştırılmış
5 gün cezanın,
4 gün 18 sa. 43 dk. kadarı kaldı.
24 Şubat 2012; 19:15:41 

Gözlük işi ciddi iştir bana ,böyle gözlüklerin 9 liralık olanıda 60 liralık olanınında kullanılması doğru gelmiyor.Gözümüzün kıymetini gözümüz bozulmadan önce bilmeliyiz.

1323 Mesaj
24 Şubat 2012; 19:31:37 

quote:

Orijinalden alıntı: abdülcanbaz

Bir gözlüğün sağlıksız olup olmaması salt ultraviyole ya da benzeri ışınları filtrelemesiyle kıyas edilmez.

Pek anlamadığım için bana göre ultraviyole ile ilgisi var dedim siz nelerle alakası olduğunu paylaşabilir misiniz?
boşuna bu tip ürünlere bakmayalım...

ayrıca 60 lira lanın bundan farklı olduğu ne malum?
bi standardı ayırt edebileceğimiz sertifikaları filan mevcut mu buna da ayrıca dikkat edelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekksl6 -- 24 Şubat 2012; 19:32:44 >

2092 Mesaj
24 Şubat 2012; 21:39:46 

quote:

10 liralık üründe sarı mikadan bir parça koyup ondan sonra satıyorlar sürüş gözlüğü diye. 10-20 liraya kakalanan pazar gözlüklerinin zararı bolca anlatılıyor, uv ışınlarını kessin diye kullanılmadığından zararsız olduğunu düşünemiz mantıklı mı? Uzun uzun yazarım zamanım olursa tabi de biraz mantık silsilesinde bakıp araştırırsanız siz de bilirsiniz neyin ne olduğunu. En kötü doktorunuza danışın. Retina yırtılması, odak problemleri, göz lobunda oluşabilecek anomalileri anlatırlar.

Ha gerçekten tavsiye istiyorsanız;
http://www.eagleeyes.com/index.lasso
http://www.uvex-sports.de/en/ (Uvex ler gayet ucuza bulunabiliyor bu arada.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdülcanbaz -- 24 Şubat 2012; 21:42:26 >

Ne Mutlu Türküm Diyene.

43 Mesaj
25 Şubat 2012; 0:26:59 

quote:

Orijinalden alıntı: ckul

şu zenon farlar mıdır nedir yasak değil mi?

Aşağılık insanlara iyilik etmek, denize su taşımaya benzer Cervantes

1175 Mesaj
25 Şubat 2012; 1:21:01 

Arkadaşlar, bu ürünlerin bazılarının zararları ile ilgili uyarılar için teşekkürler ama demek ki belli bir bilgi birikiminiz var, zararlı olmayanlarına örnek verebilir misiniz? Benim kesinlikle böyle bir şey almam lazım.

685 Mesaj
25 Şubat 2012; 1:31:25 

quote:

Orijinalden alıntı: nusret35

şu zenon farlar mıdır nedir yasak değil mi?

Oo ona bakarsaniz normal zamanlarda sis farı yakmakta yasak ama millet sırf artistlik olsun diye sis farini acıyorlar. Aklı kıt bu insanciklar kendilerinin görmediği başkasınıda rahatsız eden sis farini bir maharet sanıyorlar. Herhangi bir şeyi amacı dısında kullanmakta üstümüze yok maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

§indi©

http://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=93070559&p=1#93070766

283 Mesaj
25 Şubat 2012; 11:18:46 

quote:

Pek anlamadığım için bana göre ultraviyole ile ilgisi var dedim siz nelerle alakası olduğunu paylaşabilir misiniz?
boşuna bu tip ürünlere bakmayalım...

ayrıca 60 lira lanın bundan farklı olduğu ne malum?
bi standardı ayırt edebileceğimiz sertifikaları filan mevcut mu buna da ayrıca dikkat edelim

araba farı ultraviyole ışıkmı saçıyor allah aşkına ultraviyole korumasını niye arıyosunuz bu gözlükte. dandikse gözü kandırır göz bebeği ortam karanlık diye büyür ışıkta göz dibini yakar.bu kadar basit. dandik gözlüğün kullanım zararı bundan ibarettir..

32 Mesaj
25 Şubat 2012; 16:09:34 

10 LİRAYA far ışığı kesen gözlük bedava- hemen sipariş verdim haber verene teşekkürler

1396 Mesaj
25 Şubat 2012; 16:19:46 

orjinal zenon taktırsalar yine razıyım. şu fakirlere beyaz ışığın xenon olmadığını biri anlatabilir mi? 20-30 TL'ye alıp takıyorlar, kimse hava attıklarını sanıyor? herkes analarına bacılarına sövüyor halbuki...

70 Mesaj
26 Şubat 2012; 14:32:09 

quote:

Orijinalden alıntı: KAPTANEFE

10 LİRAYA far ışığı kesen gözlük bedava- hemen sipariş verdim haber verene teşekkürler

hayırlı olsun dostum

1175 Mesaj
27 Şubat 2012; 20:10:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Alpgg

araba farı ultraviyole ışıkmı saçıyor allah aşkına ultraviyole korumasını niye arıyosunuz bu gözlükte. dandikse gözü kandırır göz bebeği ortam karanlık diye büyür ışıkta göz dibini yakar.bu kadar basit. dandik gözlüğün kullanım zararı bundan ibarettir..

Bu nedenle bu ürünlerden uzak durmamız lazım. Doğru mu anlamışım?
Bugün gözlükçülere gittim. Şimdi 2 olay var.
1)Boyama cam; çoğu gözlükçü önermedi
2)Gerçek ışığı kıran cam bir tane cam 194 TL . İki tane gerekiyo doğal olarak, bir de çerçeve ki 90 dan başlıyo. Dolayısı ile araştırmaya devam. ben bir de gözcülere sorayım.

283 Mesaj
27 Şubat 2012; 22:20:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Doritoch

Bu nedenle bu ürünlerden uzak durmamız lazım. Doğru mu anlamışım?
Bugün gözlükçülere gittim. Şimdi 2 olay var.
1)Boyama cam; çoğu gözlükçü önermedi
2)Gerçek ışığı kıran cam bir tane cam 194 TL . İki tane gerekiyo doğal olarak, bir de çerçeve ki 90 dan başlıyo. Dolayısı ile araştırmaya devam. ben bir de gözcülere sorayım.

dediğiniz doğru.benim gözler açık renkli olduğu için ben paraya kıyıp rayban almıştım güneş gözlüğü olarakta.dandik gözlük sadece gözü kandırıp zarar verir. onları kullanmaktansa kullanmamak daha iyi bence..

Uzaklaştırılmış
5 gün cezanın,
4 gün 18 sa. 44 dk. kadarı kaldı.
27 Şubat 2012; 23:31:02 

bana pek güvenilir gelmedi

685 Mesaj
29 Nisan 2012; 10:21:17 

quote:

Orijinalden alıntı: KAPTANEFE

Geldimi ürününüz. Nasıl kullanabildinizmi?

3637 Mesaj
29 Nisan 2012; 10:26:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

Geldimi ürününüz. Nasıl kullanabildinizmi?

toplamda 10 tane civarnda aldim harika far etrafindski huzmeleri vs kaldirikyor.
yalniz normal gozlugun ustune takilmiyor onu dusunmeyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Lumia 820 BLACK

1699 Mesaj
29 Nisan 2012; 13:00:25 

Kredi Kartı Gerektiren Bütün İşlemlerinizi Komisyonsuz Yapıyorum (Steam , Paypal Dahil) (buyincoins.com, dealextreme.com vb ödemeleri yapılır)
STEAM'den oyun almak isteyen ama kredi kartı olmayanlar buraya! Perfect Money (PM) - WebMoney - Paypal Satılır! Link yasak olduğu için dükkanıma bakabilirsiniz.

7 Mesaj
29 Nisan 2012; 13:26:33 

daha önce hem bu üründen hemde yine nternette 100tl ye satılan diğer gözlükten alıp denemiş birisi olarak söyleyeceğim pek işe yaramadıkları bu nedenlede her ikisinide iade etmiştim. malup yukarıda de değinmiş arkadaşar acayip farlar ve açık sis farları açık dolaşan kendini bilmezler yüzünden akşamları doğru dürüst araç kullanamıyoruz. işe yarar ümidiyle alsamda en azından benim için bir faydası olmadı. daha işe yarar ürünler aramaya devam ediyorum.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sıcak Fırsatlar] » Biten Sıcak Fırsatlar » Anti Far Gece Sürücü Gözlüğü (Taşıma Kılıfı + Temizleme Bezi)
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.426