Şimdi Ara

Microsoft, iPad için Office uygulaması hakkında ileride resmi bilgilendirme yapacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft, iPad için Office uygulaması hakkında ileride resmi bilgilendirme yapacak

Apple'ın önümüzdeki aylarda tanıtacağı yeni iPad modelinin haricinde Apple kullanıcılarını heyecanlandıran önemli bir gelişme Microsoft'un iPad için hazırladığı Office uygulamasının internete sızdırılması oldu.

The Daily gazetesinin eriştiği görselde iPad üzerinde çalışan bir Office uygulaması görülüyor. Uygulama içerisinde Word, Excel ve Power Point ikonları kare şeklinde bulunuyor ve hemen altında yeni bir döküman başlatma butonu var. Arama ve Messenger simgeleri de uygulamada göze çarpıyor. Microsoft'un tüm hizmetlerine yaydığı Metro arayüzü tasarımı burada da karşımıza çıkıyor.

Microsoft ilk olarak görseldeki uygulamanın kendisine ait olmadığını açıkladı. Ancak daha sonra firmanın iletişim bölümü resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada The Daily gazetesine saygı duyulduğu ancak elde edilen bilginin yanlış olduğu belirtildi. Gerçek bilgiler ise bir kaç hafta sonra resmi olarak duyurulacak.

The Daily editörleri ise resmin montaj olmadığını ve gerçek uygulamayı gösterdiğini vurguluyor. Gazete bu konunun da takipçisi olacağını söylüyor.

Karşılıklı iddialar biraz karışık olsa da ilerleyen haftalarda iPad için Office uygulaması hakkında net bir bilgi elde edebileceğiz. Microsoft daha önce iPad için Office uygulamaları üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Ancak bu görsele ne kadar benzediği meçhul.

• Güzel bir haber. Fiyatı aşırı yüksek olmazsa çok satar.
  • Ucuz olursa güzel olur. Ne olduğunu bilmedğimiz uygulamalar yerine Office kullanırım.
  • mac icin yaptılar bunun ıcınde yapabılırler ki bu kadar dogal bırsey olamaz sanırım :)
  • Belki bilmeyenler vardır. Microsot; Office yazılımını ilk olarak Mac PC'ler için çıkarmıştır. Windows'a daha sonradan gelmiştir Office.
  • çok ii haber..artık microsoft gibi bir firmanın uygun fiyata her türlü yerde olması lazım kanatimce.. ;)
  • Yani adamlar tabletin üstüne resimmi koymuşlar?? Başka açıklama varmı Microsoft yalanladığına göre, e karşı tarafta doğru olmadığını söylüyor :) Ayrıca bu resimin kim tarafından ne zaman çekildiği bilinmiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

Belki bilmeyenler vardır. Microsot; Office yazılımını ilk olarak Mac PCler için çıkarmıştır. Windowsa daha sonradan gelmiştir Office.

Office'den de önce Excel in atası LOTUS 1 2 3 ü unutmayalım.
  • Açıkçası ilk defa tarafsız ve objektif bir Ekrem Çukurca yazısı okumanın şaşkınlığını yaşıyorum…

EDİT: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkdevil666 -- 23 Şubat 2012; 14:58:29 >
  • güzel olur bence.. gerçi iPhone için destek verilmeyecek sanıyorum.. iPad üzerinde kullanım çok daha rahat olacaktır zaten.. iPhone da acil değişiklikler ve düzenlemeler yapmak için Pages, numbers ve Keynote gayet yeterli seçenekler sunuyor hali hazırda.
  • ''Söylentilere göre'' ile başlamayan bir haber.Ekrem beyin hesabı hack lendi bence.
  • Outlook da olmalıydı...
  • dokunmatik ekran ile excel editlemek nasıl bir işkence olur acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

dokunmatik ekran ile excel editlemek nasıl bir işkence olur acaba?

valla documents adlı programı kullanıyorum. öyle sanıldığı kadar zor birşey değil.. tam bir excel uygulaması olması bence çok harika olur. sadece basit bir kaç tane formül kullanımından ibaret program. microsoftun ki çıksada biryerlerden bulup kursak :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

dokunmatik ekran ile excel editlemek nasıl bir işkence olur acaba?

Zor olucağı kesin ama hiç yoktan iyidir.
  • Apple ürünlerinde microsoft uygulamalari görmek güzel. kaleyi icerden fetetmek gibi birsey sanirim hemde :)
  • Numbers diye bir app kullanıyorum office uygulamaları ile uyumlu ve edit yapıla biliyor. Tabi orginal microsoft imzalı bir ürün cok daha iyi olur bence
  • Mevcut uygulamaların hepsinin büyük komplex dosyalarda sorun çıkardığını düsünürsek en sonunda rahatca office belgelerini acabilecek bir çözüm olabilir.
  • Adobe PS yı falan da geliştirse Pc dekingibi de
  • Ps falan bence tabi ki gelir ornegin ben final cut Pro yü cok beğeniyorum ancak bunlar tahminin pil ömrünü kitledigi icin yayınlanmıyor yoksa iPad 2 vaya 3 kalmaması mümkün değil.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.