Şimdi Ara

LG'nin 4 çekirdekli modeli LG Optimus 4X HD resmi olarak duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
9.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG'nin 4 çekirdekli modeli LG Optimus 4X HD resmi olarak duyuruldu

LG'nin dün tanıttığı gözlüksüz 3D uyumlu modeli LG Optimus 3D Cube/Max'den sonra firma yine uzun süredir merakla beklenen 4 çekirdekli diğer telefonunu da MWC 2012'yi beklemeden görücüye çıkardı.

LG Optimus 4X HD adını alacak model yılın ikinci yarısında Avrupa pazarına giriş yapacak. 4.7 inç büyüklüğünde 1280 x 720 piksel çözünürlüğünde True HD IPS LCD ekran, 1.5GHz hızında çalışan 4+1 çekirdekli NVIDIA Tegra 3 yongada sistemi ve 1GB RAM telefona eşlik ediyor.

8.9mm inceliğe sahip modelde 2150mAh batarya gerekli gücü karşılıyor. 8MP otomatik odaklamalı LED flaşlı arka kamera, 1.3MP ön kamera, DLNA, MHL, 16GB depolama kapasitesi, Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi konfigürasyonu tamamlıyor.

Diğer detaylar ve fiyatlandırma politikası için LG, MWC 2012 fuarındaki standına meraklılarını bekliyor.

Daha önce internete sızan Optimus 3X modeli ile özellikler aynı. Ancak NFC ve HSPA+ desteğine yer verilmemiş. Bazı kaynaklar Optimus 3X modelinin ayrıca fuarda karşımıza çıkabileceğini belirtiyor. Optimus Vu, Optimus L-Style, Optimus 3D Cube/Max ve Optimus 4X HD modelleri ile LG firması bu yıl oldukça ses getireceğe benziyor.

• bu telofon alinir
  • Samsung u merak ediyorum,
  • Endevor u bekliyordum ama bu telefonda 2150mah batarya ile çok albenili duruyo. Tabi bide ips ekran var.
  • Hem 2150mAh batarya hem de 8.9mm kalınlık üstelik 1.5Gh 4+1 çekirdek LG'e bravo, buna telefon demek yanlış olur, benim laptop ile aynı özelliklerde :)
  • Zamaninda cep telefonu deyince en kucugu hangisi ise o degerli idi simdi olay cok farkli yonlere gitmis.
  • Epey büyük,güzel özelliklere sahip.Samsung'da tanıtım yapsaydı bu fuarda keşke
  • Sağdakini istiyorum :(
  • Benim için Note'a bir alternatif denilebilir...
  • Ekranlara bak kızların kafası kadar.Nerede taşıyacalar o telefonları?
  • Ekranlara bak kızların kafası kadar.Nerede taşıyacaklar o telefonları?
  • Acaba bu tegra 3 islemciler suan htc nin kullandigi cift cekirdek 1.5lere yada s2deki islemciye gore ne kadar fark yaratiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dendrometri

Ekranlara bak kızların kafası kadar.Nerede taşıyacaklar o telefonları?

Kızlar minyon tipli ondan öyle gözüküyo
  • Bu telefonu alan kişi cebine koyamaz her halde.Neden bu kadar büyük ekranlı cihazlar üretiyorlar anlamak güç.Günlük yaşatıda kullanılabilecek bir cihaz olduğunu sanmıyorum boyutları itibariyle.
  • çok büyük ya 4' yapsınlar ekran köşeden köşeye olsun tam alınır olur
  • Hatunlara bakmaktan telefonu inceleyemedim :D
  • aldıktan sonra taşıması kolay
  • 4+1 işlemci ne demek oluyor bu durumda 4 çekirdek 1 istepnemi?...
  • Telefon değil de sanki mini pad. Özellikle sağdaki model aşırı büyük.
  • ceptelefonlarının küçülmesini istiyoruz ne bunlar yav takoz başka bişey değiller
    4 cekirdekmiş prüffffffff....
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.