Şimdi Ara

Samsung, dokunmatik ekranlı Star 3 modelini satışa sunmaya hazırlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
    Samsung, dünya çapında 30 milyondan fazla satarak önemli bir başarının altına imza atan S5230 / S5233 Star'ın yeni varisi Star 3'ü Almanya'da satışa sunmaya hazırlanıyor.

159 Euro fiyat etiketiyle teknoloji mağazalarındaki yerini alması beklenen Star 3, 102 mm uzunluğunda, 58 mm genişliğinde, 11.5 mm ebatlarında ve 95 gram ağırlığında tasarlanmış durumda. Yeni cep telefonunun göze çarpan teknik özellikleri arasında, dört band GSM (850, 900, 1800, 1900 MHz) şebekesi ve EDGE desteği, Wi-Fi 802.11 b/g/n bağlantısı, Bluetooth 3.0, 3.0-inç boyutunda ve 320 x 240 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran, TouchWiz Lite arayüzü, microSD kart desteği, 3.5 mm kulaklık girişi, 3 megapiksel kamera, RDS'li FM radyo ve 1000 mAh batarya bulunuyor.

• ne yazcağımı bilemedim
  • 3G/3GS kopyası tasarım (diyen olmazsa ne olayım)...
  • 3g tasarım kopyası değil aynı 3310'a benziyor
  • mecburum: samsung da çat çat çat model çıkartıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kımyasal -- 23 Şubat 2012; 1:03:51 >
  • 3 demeleri SALAKÇA olmuş... Çünkü sadece ufak tasarım farkı var, hiç bir yenilik yok. Ekran çözünürlüğü star2den daha düşük, hafıza 30mB'tan 20mB'a düşürülmüş. NERESİ 3 ki. Star2de en azından wifi eklemişlerdi, yenilik vardı. Samsungtan beklemezdim, en küçük yenilik yok 3 demişler. Bunu nokia yapıyordu, şimdi samsung başlamış.

Siz bakın STAR3 ve STAR2
    http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4448&idPhone2=3718

3 demesi için en azından aynı özelliklerde bataryayı 1800mAh gibi yapabilirdi, hakederdi o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 23 Şubat 2012; 1:06:28 >

• isletim sistemi dandik java tabanli bir sey olacak herhalde.
  • 159€ luk cihazdan ne bekliyorsunuz merak ettim..Giriş seviyesi dokunmatik olsun yeter diyenlere göre bir cihaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

159€ luk cihazdan ne bekliyorsunuz merak ettim..Giriş seviyesi dokunmatik olsun yeter diyenlere göre bir cihaz...

O fiyat aralığında Samsung Galaxy Gio var ve Star 3 ile karşılaştırılamayacak kadar iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tora

quote:

159€ luk cihazdan ne bekliyorsunuz merak ettim..Giriş seviyesi dokunmatik olsun yeter diyenlere göre bir cihaz...

O fiyat aralığında Samsung Galaxy Gio var ve Star 3 ile karşılaştırılamayacak kadar iyi.

Zorla al diyen mi var? İstediğini istediğin zaman alırsın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 320 x 240 piksel ekrandan bıkmadınmı yaa ? Ayrıca flash yok.
  • Bence tam ele oturur güzel bir alet fiyatına göre gayet normal..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tora

quote:

Zorla al diyen mi var? İstediğini istediğin zaman alırsın..

Üslübunuz en başından beri aksi olduğundan ötürü kötü bir cevap vermiyorum.
    159€'luk telefondan ne bekliyorsunuz demişsiniz ve buna cevaben o fiyat aralığındaki yine Samsung marka bir telefonun daha yüksek özelliklere sahip olabildiğini belirtmek istedim.
    159€'lık başka bir telefonda daha yüksek özellikler olabiliyorsa, Star 3'ten de bu veya buna benzer özellikler beklenebilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.