Şimdi Ara

Avea Jet Mobil Modem + 5 GB internet paketi hk? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
18.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gündüz jeti aldım. 5GB kotalı 19 TL. Sorunsuz.
  • Arkadaşlar mrblar yardımcı olabilirmisiniz bir kaç sorum var ben 5 gb jet paketini aldım fakat aldığım günden beri kullanıorum henüz ilk aydayım ve bazıları kullanmadan önce müşteri hizmetlerine bildirmen gerekiodu falan dediler ben yapmadım öle bişey bi sorun yok değilmi?

birde ben jet başlattıktan sonra kullanıma bakıorum mb lar hızla ilerlio antivirüz ve diğer programlarımı kontrol ettim güncellemeleri kapattım ama sanki çok hızlı tükeniyo sizce bu neden kaynaklanıyo?

son sorum pc jeti geç tanıyo hızlı bir erişime ket vuruyo maalesef

şimdiden teşekkür ederim yardımcı olursanız çok sewinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: beyzaecmel

Arkadaşlar mrblar yardımcı olabilirmisiniz bir kaç sorum var ben 5 gb jet paketini aldım fakat aldığım günden beri kullanıorum henüz ilk aydayım ve bazıları kullanmadan önce müşteri hizmetlerine bildirmen gerekiodu falan dediler ben yapmadım öle bişey bi sorun yok değilmi?

birde ben jet başlattıktan sonra kullanıma bakıorum mb lar hızla ilerlio antivirüz ve diğer programlarımı kontrol ettim güncellemeleri kapattım ama sanki çok hızlı tükeniyo sizce bu neden kaynaklanıyo?

son sorum pc jeti geç tanıyo hızlı bir erişime ket vuruyo maalesef

şimdiden teşekkür ederim yardımcı olursanız çok sewinirim

Kablolu (TTNet vb) gibi bir internet bağlantısı almaya imkanınız yok muydu Mobil Modem aldınız?. Keşke almadan önce araştırsaydınız.
    1. O 5GB dedikleri şey asılında 5 gb değil siz bunun sadece 3.5 - 4gb nı kullanırsınız geri kalan Upload gider yani gönderdiklerinize.
    İnternetde sayfa açıkken gördüğünüz herşey sizin kotanızdan düşer.
    2. Opera tarayıcı kullanın ve Turboyu etkinleştirin kısmende olsa daha kota harcarsınız.
    Youtube vb video oynatan siteleri ziyaret etmeyin, msn görüntülü konuşma yapmayın.
    Kısaca onu yapmayın bunu yapmayın ama böyle.
    3. Çok lazım değilse resimleri gösterimlerini tarayıcınızdan kapatın ve tarayıcınıza reklam engelleme kurun bu ekletiler bütün tarayıcılarda mevcut.
    4. Mobil Modem pc yi yoruyor (kendi tecrübem 1 yıl kullandım)

aklıma gelenler bunlar, umarım yardımcı olmuştur.

• http://www.speedtest.net/iphone/538421795.png
    GECE HIZ TESTİ 3G

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.