Şimdi Ara

AXESS İNTERNET BANKACILIĞI %10 CHIP PARA (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
508
Cevap
3
Favori
31.423
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternet üzerinden KOSKI (Su sağlayıcı şirket) faturasını ödemiştim. Onun için chip para yatmamış.

Bir arayıp şikayet kaydı oluşturalım bakalım ne diyecekler.

Ödemeyi 3D ile yapmıştım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirimr -- 25 Şubat 2012; 10:51:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okunmaz

Axess'e yabancıyım. Bir arkadaş için bugün alışveriş yapacağız. Alışveriş şöyle olacak:
    1) Bir internet sitesinde 1000 TL harcanacak
    2) Sanal kartla yapılacak

Bu durumda tam olarak hangi kampanyalardan neler kazanabileceğiz?

("SON" Sanal Kart'ın da kampanya kasamında olup olmadığını bilmemek kaydıyla, çünkü şartlarda belirtilmemiş), eaglemania'nın birkaç mesaj önce yazdığı kampanyalardan faydalanabilirsiniz. "SON" kampanyasında da sanal kart geçerliyse toplam 100 TL Chip-Para yüklenir. Bir de 1000 TL üzerine 12 GB'lık Vınn veriyorlardı, ama onun şartlarını ve bu kampanyalarla birleşip birleşmediğine emin değilim.
  • son dakika kampanyalarına daha önce 2 defa yapıldı bildiğim kadarıyla ama sanal kartlar şartnamede yazılmamasına rağmen kabul edilmememişti bilginize.
  • Arkadaşlar kafanızda soru işareti kalmasın hızlı aldan sanal kart ile 5 gr altın almıştım 541 TL dönem içi işlemlere düşmüş ve 50 tl chip para kazanılmış ayrıca 5,41 de chip para toplamda 541 tl altına 55 Tl chip para.1 martda da 50 tl daha geldimi tamamdır.Bu chip para ne zamana kadar kullanılacak bilen varmı.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloves

Arkadaşlar kafanızda soru işareti kalmasın hızlı aldan sanal kart ile 5 gr altın almıştım 541 TL dönem içi işlemlere düşmüş ve 50 tl chip para kazanılmış ayrıca 5,41 de chip para toplamda 541 tl altına 55 Tl chip para.1 martda da 50 tl daha geldimi tamamdır.Bu chip para ne zamana kadar kullanılacak bilen varmı.?

%10 internet kampanyasında sorun yok zaten, sorun "SON DAKİKA" kampanyasında...

SON DAKİKA kampanyası:

quote:

Kampanyadan Axess, Fish, Wings, Carrefour Axess ve Axess exi-26 kart sahipleri faydalanabilir.

(Sanal karttan bahsedilmiyor.)

İnternetten &10 Chip-Para kampanyası:

quote:

Kampanyadan Axess, Fish, Wings ve Carrefour Axess asıl kart, ek kart ve sanal kart sahipleri faydalanabilir.
    Bir müşterinin kampanyaya dahil tüm kartları ile kazanabileceği indirim tutarı en fazla 50 TL ile sınırlıdır.

• quote:

Arkadaşlar kafanızda soru işareti kalmasın hızlı aldan sanal kart ile 5 gr altın almıştım 541 TL dönem içi işlemlere düşmüş ve 50 tl chip para kazanılmış ayrıca 5,41 de chip para toplamda 541 tl altına 55 Tl chip para.1 martda da 50 tl daha geldimi tamamdır.Bu chip para ne zamana kadar kullanılacak bilen varmı.?

Teşekkürler, bende 3 çeyrek alıcam fakat sanal kullanmıcam çünkü %10 kampanyasında sanalkart belirtilmişken son dakika kampanyası şartlarında sanalkartın bahsi geçmiyor. Umarım yatar ama ben hiç zannetmiyorum o yüzden riske girmicem.
  • http://www.teknosa.com/kategori/telekom/cep_bilgisayari_pda_/722/125070783/samsung_s5360_galaxy_y_white_akilli_telefon

Bana axess'i olan bir vatandaş bu ürünü alabilir mi? 400 TL ürün fiyatı, %10 internet alışverişinden kazanacak, kredi kartıyla 100 TL'lik herhangi bir alışveriş yaptığında 50 TL daha kazanacak. Ben hemen EFT yapacağım. Teklifler PM ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgi@sayar -- 25 Şubat 2012; 11:38:29 >
  • şansımıza artık normalde kuyumcu alışverişlerinde bu kampanya geçersiz iken hızlıaldan alınan altında geçerli oluyor.Sanal kart ile yapmamın amacı belki 2.bir vınn daha gelir.Zaten SON kampanyasında şartlarda sanal kart belirtilmiyorsa o chip para yüklenir merak etmeyin.
  • arkadaşlar bu chip para tam olarak nasıl kazanılıyor ben 1 tane kredi kartı kullanıyorum world card geçen iş yerime citi banktan bir görevli geldi axess citi bank ortaklığı olan Citi Axess Platinum kart önerdi yakıt , gıda, sektörlerinden birini seçersem 3 kat chip para kazanabiliyormusuz uye iş yeri olmasada bu geçerliymiş. Citi Globeshopper gibi bir hizmetleride var gerci 75 euro ve gümrük olayı engel ama ileride işe yarar belki. 1 yıl kart aidatı yok. 2. kredi kartı hiç kullanmadım finansbank , denizbank, ing, garanti bankalarından adıma gelen kartları teslim almadım. 8 yıldır ykb worlddeyim word kart akaryakıt kampanyalarını beğenmiyorum iptal ettirip Citi Axess Platinum kardamı geçsem kararsız kaldım ayda 300 tl ortalama akaryakıt alıyorum axess ne kadar chip para verir 300 tl yakıta.
  • bu kampayalardan yararlanmak için hızlı al sitesinden altın alacam nasıl güvenilirmi ve altın olarak ne almamı öneririsiniz?
  • DÜN 2 ayrı kartla 574 ve 240 tl lik alışveriş yaptım. toplam 50 tl birinden 24 tl birinden çip para yatmış hemen.Vatan bilgisayardan almıştım. acaba 240 tl lik kartımla 260 tl daha yapıp 500'e tamamlasam yine kalan puanı verir mi?
  • Bilgisayars, bu tele android diye falan para verme bence sorunsuz temiz 2.el x5 al. Neden dersende sana zahmet 2 urununde tüm özelliklerini ki kıyasla benden söylemesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oaston

quote:

Teşekkürler, bende 3 çeyrek alıcam fakat sanal kullanmıcam çünkü %10 kampanyasında sanalkart belirtilmişken son dakika kampanyası şartlarında sanalkartın bahsi geçmiyor. Umarım yatar ama ben hiç zannetmiyorum o yüzden riske girmicem.

ben de böyle düşünüyorum, zaten sanalkartla ne fark var ki güvenlik olarak 3d şifre ile yapmıyor muyuz ödemeyi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Revenge®

Bilgisayars, bu tele android diye falan para verme bence sorunsuz temiz 2.el x5 al. Neden dersende sana zahmet 2 urununde tüm özelliklerini ki kıyasla benden söylemesi.

Bu telefonu hiç kullandınız mı peki?
  • quote:

şansımıza artık normalde kuyumcu alışverişlerinde bu kampanya geçersiz iken hızlıaldan alınan altında geçerli oluyor.Sanal kart ile yapmamın amacı belki 2.bir vınn daha gelir.Zaten SON kampanyasında şartlarda sanal kart belirtilmiyorsa o chip para yüklenir merak etmeyin.

Sanal için bence telefonda mhden teyit almak gerekli, akbank ykb değil neyazıkki.. Akşam vaktim olursa arıcam, ok alırsam görüşme zamanını da kaydedip sanaldan patlatırım alışverişi, 2.vınn güzel olur tabii
  • http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonlari/samsung-s5830-galaxy-ace-2-gb-hafiza-karti-hediye-_02.044.1271.0531.htm#tabs

ben bu telefonu alsam 588 liraya 50+50 mi kazanacam
    yanlız bana axessten mesaj gelmedi kampanyaya katılmam için ne yapmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cikrikli

http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonlari/samsung-s5830-galaxy-ace-2-gb-hafiza-karti-hediye-_02.044.1271.0531.htm#tabs

Diğer başlıkları incelersen önce bir 20 TL kazanacaksın. 568 olacak. Diğer axess kampayalarına katıldıysan 50+56 kazanacaksın. Bunun yanında hızlıaldan 50 TL de çek kazanacaksın. Diye umuyorum.

• Galaxy y'yi kullanmadım x5 de bir tanıdıkta var. Açıkçası bu 2teli karsılaştırmak için de zaten kullanmak gerekir mi bir de orası var sonuçta yazan özelliklerden farklı bir cihaz gelmeyecek. Sizin için 3inc ekran, 2mp ve o çözünürlük az değilse düsunun tabi ama x5i de 400tl civarına yabana atmayın. Neyse konu dağılmasın benden bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revenge® -- 26 Şubat 2012; 13:06:01 >
  • Limit doldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

quote:

Orijinalden alıntı: cikrikli

http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonlari/samsung-s5830-galaxy-ace-2-gb-hafiza-karti-hediye-_02.044.1271.0531.htm#tabs

Diğer başlıkları incelersen önce bir 20 TL kazanacaksın. 568 olacak. Diğer axess kampayalarına katıldıysan 50+56 kazanacaksın. Bunun yanında hızlıaldan 50 TL de çek kazanacaksın. Diye umuyorum.

net yazıp yolladım onaylandı. ayrıca 20 lira indirimli hızlı al üyeliğinide yaptım. şimdi alışveriş yapıp 1 marttamı msj atacam son yazıp sonra 100 tl cepte öyle mi?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.