Şimdi Ara

AXESS İNTERNET BANKACILIĞI %10 CHIP PARA (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
508
Cevap
3
Favori
31.423
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hulusi

@rueta

Hayırdır birader evleniyormusun altın falan

çok mu belli oluyo
  • Müşteri himettlerinden Meryem hanım ile görüştüm 24.02.2012 11:44
    İki kampanya birleşiyor ve internetten 500 lira alışveriş yaparsanız 100 tl chip para yüklenecek dedi.

* 23-29 Şubat arası akaryakıt-market harici herhangi bir sektörden, pos bağımsız, toplamda 500 TL harcamaya 50 TL chip para
    * 22 Şubat-15 Mart arası 100 TL ve üzeri internet harcamalarında %10 chip-para
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingcobra33

İyi akşamlar arkadaşlar.

Onay mesajı hemen geliyor mu?Bir kaç kez "NET" yazarak gönderdim ama cevap gelmedi.Az önce 100 tl üzeri harcadım fakat internet şubesinden baktığımda bekleyen provizyonlardan düşmediğinden bir şey belli olmuyor.Ayrıca cep telefonuna da herhangi bir mesaj gelmedi %10 indirim kazandınız falan diye.

Cevap verebilecek var mı arkadaşlar.Kampanyaya kayıt oldunuz diye onay mesajı hemen geliyor mu?İşlemler hala provizyonda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

valla moralim çok bozuk

burda 5 0 -100 diye kovalamaya çalışıyoz öbür taraftan 4000 lira gitti

avod vardı sabah sattık 3 ten şimdi 3.34

1250 lira karla çıktık satmasaydık 4000 lira kar edecektik

yarında çıkarsa kafayı duvarlara vuracam

borsa tüyolarını sıcak fırsata koymak lazım valla

bu ne yaw 30 lira puan 10 lira çek uğraşıyoruz

offf offfffffff

sen de bendensin desene.Burada 20-30 puan kovala alt-tab yapınca 10 mislini ver öbür tarafta.
    Ama ben buna teşhisi 10 yıl önce koydum,borsadaki para sanal paradır,senin değildir;tabii çekene kadar.Çekmek de öyle kolay değildir o parayı:)
    bir gün Sevinirsin birgün üzülürsün ama cebindeki para farketmez. İnsan bünyeyi de ona göre ayarlar ister istemez.
    ilk seansta 1-2 teklik verip öğlen masraf olmasın diye yemek yemeyen yada simit yiyen çok müşterim oldu:)

• quote:

quote:

İyi akşamlar arkadaşlar.

Onay mesajı hemen geliyor mu?Bir kaç kez "NET" yazarak gönderdim ama cevap gelmedi.Az önce 100 tl üzeri harcadım fakat internet şubesinden baktığımda bekleyen provizyonlardan düşmediğinden bir şey belli olmuyor.Ayrıca cep telefonuna da herhangi bir mesaj gelmedi %10 indirim kazandınız falan diye.

Cevap verebilecek var mı arkadaşlar.Kampanyaya kayıt oldunuz diye onay mesajı hemen geliyor mu?İşlemler hala provizyonda.

Benzer indirim geçen haftalarda da olmuştu. O zaman puan değil, indirim yapılıyordu. İşlem bekleyen provizyonlardan çıkıp, dönem içi işlemlerde görününce indirim yansımıştı. Bu da aynı şekilde olur, olmadı müşteri hizmetleri yardımcı olur. Benim de aynı durumda şu an...

• musteri hizmetlerini aradim yatmis 50 tl chip para. donemicine dusunce kartta gorulecekmis. bu arada 500 tllik alisveris 4 taksit yaptimm alisverisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan_15

quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

valla moralim çok bozuk

burda 5 0 -100 diye kovalamaya çalışıyoz öbür taraftan 4000 lira gitti

avod vardı sabah sattık 3 ten şimdi 3.34

1250 lira karla çıktık satmasaydık 4000 lira kar edecektik

yarında çıkarsa kafayı duvarlara vuracam

borsa tüyolarını sıcak fırsata koymak lazım valla

bu ne yaw 30 lira puan 10 lira çek uğraşıyoruz

offf offfffffff

sen de bendensin desene.Burada 20-30 puan kovala alt-tab yapınca 10 mislini ver öbür tarafta.
    Ama ben buna teşhisi 10 yıl önce koydum,borsadaki para sanal paradır,senin değildir;tabii çekene kadar.Çekmek de öyle kolay değildir o parayı:)
    bir gün Sevinirsin birgün üzülürsün ama cebindeki para farketmez. İnsan bünyeyi de ona göre ayarlar ister istemez.
    ilk seansta 1-2 teklik verip öğlen masraf olmasın diye yemek yemeyen yada simit yiyen çok müşterim oldu:)

valla şükür girdiğimizden artıdayız

ama eskilerde yediğim kazıklar zararı kurtarmak için 3 sene beklemeler sebebiyle al sat yapıyorum

ve bu yüzden çok kardan zararım oldu

misal ihlas 20den alıp bekleseydim 2 liralardan döndü

1e 10

kim veriyor bu paraları

• arkadaşlar bu kampanya ile 500 TL'ye 50 TL chip para kampanyası birleşiyor mu acaba? Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

Müşteri himettlerinden Meryem hanım ile görüştüm 24.02.2012 11:44
    İki kampanya birleşiyor ve internetten 500 lira alışveriş yaparsanız 100 tl chip para yüklenecek dedi.

* 23-29 Şubat arası akaryakıt-market harici herhangi bir sektörden, pos bağımsız, toplamda 500 TL harcamaya 50 TL chip para

23-29 şubattaki alışverişide internetten alsak geçerlimidir acaba pos bağımsız diyor ama sanırım geçerli olurda insan tam emin olmak istiyor. Kampanya şartlarına internet harcamalarını tam eklemiyorlar insanlar hep aynı soruyu soruyorlar. Ama kadının dediğine göre geçerli oluyor internetten 500 lira alırsanız 100 lira yüklenecek demiş.
  • 100 tl kazanmak için 500 mü yoksa 1000 tl mi alısverıs yapmak gerek anlamadım... musteri hızmetlerını aradım... ıkı kampanya bırlesiyor dediler ancak bu konuda net cevap veremedi kız bilgisi olan arkadaslar bi cevap yazar mı lütfen....
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

Müşteri himettlerinden Meryem hanım ile görüştüm 24.02.2012 11:44

Süper! Ben PS3 alıyorum o halde
  • hızlıalda S.E neo v 705 TL 600 gelicek telefon güzel alıcam heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tifosi41

hızlıalda S.E neo v 705 TL 600 gelicek telefon güzel alıcam heralde.

Hızlıal'ın hediye çekini kullanmayı unutmayın. Ayrıca bir sonraki 250 TL'lik alışveriş için 50 TL hediye çeki de veriyor. Ayrıntılara Sıcak Fırsatlar'da arama yaparsanız ulaşırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

quote:

Orijinalden alıntı: tifosi41

hızlıalda S.E neo v 705 TL 600 gelicek telefon güzel alıcam heralde.

Hızlıal'ın hediye çekini kullanmayı unutmayın. Ayrıca bir sonraki 250 TL'lik alışveriş için 50 TL hediye çeki de veriyor. Ayrıntılara Sıcak Fırsatlar'da arama yaparsanız ulaşırsınız.

evet onuda gördümde 250 tl ne alabileceğimi kara kara düşünüyorum :)
  • HızlıAl'dan farklı müşterilere ait 2 Axess kart ile alışveriş yapsak nasıl olur ? Parçalı ödeme vardı sanırım. Mesela 1000 TL'ye bi telefon alsak, 500 TL bi karttan 500 TL bi karttan ödesek. Kart başı 100 TL Chip-Para kazanırız. Hediye çeki falanda cabası. Ama taksitlere vade farkı almaya başlamışlar. Alınabilirliği kalmamış.
    Hepsiburada tercih edilebilir ama parçalı ödeme yok diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

HızlıAl'dan farklı müşterilere ait 2 Axess kart ile alışveriş yapsak nasıl olur ? Parçalı ödeme vardı sanırım. Mesela 1000 TL'ye bi telefon alsak, 500 TL bi karttan 500 TL bi karttan ödesek. Kart başı 100 TL Chip-Para kazanırız. Hediye çeki falanda cabası. Ama taksitlere vade farkı almaya başlamışlar. Alınabilirliği kalmamış.

Aslında çok mantıklı. Bu şekilde alışveriş yapmanın bir engeli yoktur herhalde puanlar açısından. Yalnız HB'de de benim bildiğim kadarıyla parça ödeme var.
  • Sonuçta ayrı ayrı aşağıdaki 4 adet SMS gönderdiğimizde;

NET (%10 chip para)
    SON (1 martta toplam 50 TL)
    SANALKART
    MAYIS

Sanal Kart il toplam 1000TL'lik elektronik alışverişi yaptığımızda;
    Elimize toplam 100TL chip para ve ek olarak 12GB'lık 1 yıl kullanımlı internet'li Turkcell VINN adaptörü mü geçecek?
    Ayrıca ödemeye de mayıs ayından itibaren başlayacağız galiba.
  • quote:

quote:

HızlıAl'dan farklı müşterilere ait 2 Axess kart ile alışveriş yapsak nasıl olur ? Parçalı ödeme vardı sanırım. Mesela 1000 TL'ye bi telefon alsak, 500 TL bi karttan 500 TL bi karttan ödesek. Kart başı 100 TL Chip-Para kazanırız. Hediye çeki falanda cabası. Ama taksitlere vade farkı almaya başlamışlar. Alınabilirliği kalmamış.

Aslında çok mantıklı. Bu şekilde alışveriş yapmanın bir engeli yoktur herhalde puanlar açısından. Yalnız HB'de de benim bildiğim kadarıyla parça ödeme var.

Evet varmış. "Can Limiti" olarak geçiyor. Öteleme ve 12 taksit imkanıda var. Tek seferde ödeyip az chip-para kazanacağımıza başkasının kartından yararlanıp chip-para kazandıralım daha iyi.
    Ayrıca bitmediyse VINN kampanyasıda vardı.
    Yine bunlara ek olarak Hepsiburada'da milli piyango kampanyasıda var ama can limiti ile ödemelerde geçerli değilmiş.

http://www.hepsiburada.com/canlimiti.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 24 Şubat 2012; 18:37:54 >

• normal kartla internet üzerinden öğlen sipariş geçtim 566 tl şimdide 1 martı bekliyorum sanalkartı kullanmadım umarım problem çıkarmazlar
  • quote:

quote:

quote:

Evet varmış. "Can Limiti" olarak geçiyor. Öteleme ve 12 taksit imkanıda var. Tek seferde ödeyip az chip-para kazanacağımıza başkasının kartından yararlanıp chip-para kazandıralım daha iyi.
    Ayrıca bitmediyse VINN kampanyasıda vardı.
    Yine bunlara ek olarak Hepsiburada'da milli piyango kampanyasıda var ama can limiti ile ödemelerde geçerli değilmiş.

http://www.hepsiburada.com/canlimiti.aspx

Hızlıal'da vade farkı olmasına rağmen bazı telefonlar indirimde (Sıcak Fırsatlar'da konusu da var). Zaten kıyaslamadan alacağınıza ihtimal vermiyorum. Ama yine de hatırlatayım....

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.