Şimdi Ara

TTNET, Fiber internet paketlerini 81 ilde kullanıma sunacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
627
Cevap
1
Favori
53.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TTNET, Fiber internet paketlerini 81 ilde kullanıma sunacak

TTNET, internet hizmetine yeni bir boyut getirecek olan FİBERNET paketini 81 ilde kullanıma sunacak. Mevcut altyapı ağı ve kullanım paketleri uygun olan kullanıcıların herhangi bir kampanya, kota ve aylık faturalarında herhangi bir değişiklik olmadan, otomatik olarak fiber hızında internete geçiş yapacağını belirten TTNET, FİBERNET  kullanıcılarının TTNET WiFi gibi hizmetlerden de ücretsiz olarak yararlanabileceğini belirtmekte.

1 Mpbs hızında yaklaşık13 saatte indirilen 5 GB'lık bir verinin TTNET FİBERNET paketinin en hızlı tarifesi olan 100 Mbps ile yaklaşık 8 dakikada indirilebildiğini vurguluyor.

TTNET'in TTNET FİBERNET paketlerinin fiyatları şu şekilde belirtilmiş durumda;
    • TTNET FİBERNET 4 - 20 Mbps'ye kadar - 4 GB Kota - 34 TL
    • TTNET FİBERNET 6 - 20 Mbps'ye kadar - 6 GB Kota - 37 TL
    • TTNET FİBERNET 12 - 20 Mbps'ye kadar - 12 GB Kota - 45 TL
    • TTNET FİBERNET LİMİTSİZ -  20 Mbps'ye kadar - 65 TL
    • TTNET FİBERNET LiMİTSİZ   - 50 Mbps'ye kadar - 95 TL
    • TTNET FİBERNET LİMİTSİZ - 100 Mbps'ye kadar - 115 TL

• Ben şuan 8mbps NETlimitsiz deyim. Beni otomatik olarak fibere mi geçircekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: taxofgod

Ben şuan 8mbps NETlimitsiz deyim. Beni otomatik olarak fibere mi geçircekler

eğer altyapı yeterliyse geçirecekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ivanndivandelen -- 22 Şubat 2012; 16:11:37 >
  • Çok ucuzmuş ttnet kardeş
  • upload hızı ne kadar acaba...
  • ttnetse asla paket değerini göremezsin, noldu vicdanları mı sızladı, 8mbps kadar paketinden 75tl alıyorlardı, şimdi adı 20 mbps olucak fiber(aslında vdsl), 65tl alıcak, göreceğimiz hız 10 olur en fazla... Dünyanın en yavaş ama en pahalı neti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugacomtr

upload hızı ne kadar acaba...

tabiki 1. başka oluru var mı ? internet 20 mbps'ye kadar olunca upload 1 mbps'ye kadar olur.
  • Yalan dolansın ttnet.
    baska ımkanım olsa 1 lıra kazandırmam sıze ama el mahkum.en buyuk yalanınızda su 8 mbps ye kadar demenız nerde ora ttnet ana hattının uzerındemı oluyo 5 yıldır kullanıyorm daha ole bıseyn yanından gecemedım...:)))))
  • bir dakika bir dakika... Burada TTnetten bahsediyoruz fiber olacaksa neden X'e kadar ibaresi var? Bir.iş.var bana kalırsa. Ee şey fiber ama çok kullanan.var biz de az yatırımla çok iş yapacağız dedik şimdi tüyü dikiyoruz buyruunnn...(!) Fiber olup pakette belirtilen hızı tam alamayacaksak o fiber ne işe yarar ki? SüperOnline'a geçeceğim bıktım.TTnetten. Her sene fiyat artıyor ama hizmet kalitesi azalıyor. Hızım düştü bugün ayın 5'i diyorum nispeten yavaş olan hızımı 1MBps'e sabitliyorlar... Sadece para almasını biliyorlar bundan sonra en küçük şeyi başlarına kakacağım yoksa en pahallı interneti kullanıp sorun olunca verdiğim paranın karşılığını da en iyisini isterim... Ama işler çok farklı çok...
  • bu fiber olayı yi hoş ama adil kullanım kotası diye 50 GB bişi koyucaklar , sonra işin yoksa 1 mb'a düşen internetle boğuşucaz ...

adil kullanım kotası fikrini bulan insana burdan küfürlerimi yollamak istiyorum ..

saygılar :D
  • Dolandırıcılıkta bir numara olan ttnet yine neler planlıyor bakalım yakında çıkar bunun da altından binbir türlü cambazlıklar...
  • Sanirim omurga fiber olucak daha sonra adsl alt yapisinda dagiticak yoksa fiberde kadar ibaresi yanlis.
  • fiberoptik kablo ne ara bu kadar yaygınlaştı ki? ben evimin önüne 3000 senesinden önce beklemiyorum mesela.
  • 2 sene sonra 1gbit e kadar kampanyalar çıkar biz ttnet her yerde övünür 1gbit bağlantımız var diye biz gene 8mbit zor görürüz(yıl 2012 hala 4mbit zor alıyorum)
  • adil kullanım kotası ve X e kadar ibareleri anlaşmada yer aldığı sürece, elimiz mahkum ttnet kullandığımız sürece, ulaştırma bakanımız "bide yeni bulut diye bişey çıkartmışlar...." gibi ne kadar işinin ehli olduğunu beyan ettikçe biz mahkumuz ttnete

yasla gelsin ttnet biz alıştık o x e kadar limitsiz ama kotalı tarifeler YASLA GELSİN !!!

:ban üstüne ban:
  • Fiber mi döşeyecekler yoksa bize mi bilemeyeceğim.
  • şu ''''kadar'''' ifadesinin olduğu yerde ben hiç bir zaman olmayacağım
  • Vdsl olarak çıkarttıkları olayın sıvanmış hali olsa gerek. 100 mbit e kadar alırsın evinnin telekom binasına uzaklıgı 50 metredir ve sen yarı hızı bile alamazsın. işte TTnet işte Türkiye
  • 2 mit için hala 69 TL ödüyorum niye? sınırsız diye.. yani "adil kullanım" geyikleri lie uğraşmamak adına he ray bile bile kazıklanıyorum.
    .. e kadar ibaresi bence şu anlama geliyor;
    "bizim kapasitemiz yok, bulunduğunuz bölgedeki interneti paylaştırıyoruz. artık ne çıkarsa bahtınıza.."
    yuh olsun diyorum bu devirde hala TTnet e mebcbur olduğumuz için.
    Öteki Iss lere söyleyecek lafım çok ama şimdi yeri değil...
  • 16 mbıte kadar olan baglantıyı kullanıyorum
    sanslıyımkı en azından 14-15 mbıt ıle kullanıyorum
    20 mbıt e gecsem demekkı 18-19 arası olucak hız
    ttnetı sevmıyorum hıc bır tarıfesının adıl ucretlendırıldıgını dusunmuyorum ama bızı mahkum eden devletımıze burdan selam gonderıyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.