Şimdi Ara

Sniper Elite V2 (2012) [ANA KONU] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
403
Cevap
2
Favori
32.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3. bölümde bilmemne bilmemne Museum diye bölüm var. Az ilerliyorum, tam açık hedef olmayıp diz çökmüş vaziyette beklediğm halde bile taramaya başlıyorlar.

Bu oyunlar çıkmadan Oyunculara oynatılmıyor mu? Geri dönüş falan alınmıyor mu ? Sırf yapımcılar mı deniyor bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 4 Mayıs 2012; 11:44:35 >
  • ya arkadaslar oyunu kurdum direct x ni diğer seylerinide yaptım oyunu normal kurdu fakat oyuna girince yani exe bastiğım zaman oyuna girer gibi yapıyor sonra beyaz ekran geliyo oyuna girmiyo ölece kalıyo ne yapmam lazım bir çözümü varsa rica ediyorm saygılarımla

• Zamanında bunu az oynamadık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaydanlık06

ya arkadaslar oyunu kurdum direct x ni diğer seylerinide yaptım oyunu normal kurdu fakat oyuna girince yani exe bastiğım zaman oyuna girer gibi yapıyor sonra beyaz ekran geliyo oyuna girmiyo ölece kalıyo ne yapmam lazım bir çözümü varsa rica ediyorm saygılarımla

Oyuna yem attın mı? Anladın sen :9

Yemini verdiysen Ekran Kartı Driver'i güncellemesi yap.

• Biraz daha multiplayer oynadım. İnsanı paranoyaklaştırıyor resmen. Deathmatch daha fena. Her köşeden bir sniper.
  • quote:

Orijinalden alıntı: topalsolucan1905

quote:

Orijinalden alıntı: sezka44

oyun fena değil biraz oynadım hoşuma gitti benimde fakat kapatıp actığımda kaldığım yerden başlamadı baştan başladı save yokmu bu oyunda

Save sarı noktalar gittigin zaman otomatik yapıyor .

ikinci bölüme gectim oyundan cıktım geri girdim devam yok vew game yazıyor benmi beceremiyorum anlamadım save yokmu doğru dürüst
  • Oyunu orjinal almadan MP modunu denemek isterdim açıkcası.Hoşuma gidip gitmeyeceğine emin değilim, hoşuma gitmeyecek bir oyunu orjinal almayada bütçem yetmiyor.Akşama ilaçlarla filan biraz bakayım.
  • Multiplayera biraz daha map lazım. Bu maplerde anladığım kadarıyla Singleplayerda olan bölümlerin daha girdili çıktılı halleri. Çünkü oynadığım 2 mapte taa çatılara kadar çıkıyor, bir sürü girilicek bina var. Multi oynamaktan zaten campaigne bakamadım henüz. Multiden destek çekmezler ise oyun sarar.

Merak edenler olursa yüklediğim sslere bakabilir
     Sniper Elite V2 (2012) [ANA KONU] Sniper Elite V2 (2012) [ANA KONU]
    http://imgur.com/a/7Bnkt#0

Birde oyunda her 5-10 dakikada bir adam vuruluyor desem doğru olur heralde.

• İllegal olarak denedim ve tam not verdim. Şu an sildim oyunu bir hafta içerisinde orjinal alacağım. Tam benim tarzım çıktı oyun.
  • Tekli oyuncu kısmı ilk oyuna göre biraz yavan ama çoklu oyuncu kısmı ilki kadar sarıyor.

Hele o mercekten yasıma yokmu pusanları belli ediyor...

Sniper Elite V2 (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jrking -- 4 Mayıs 2012; 18:05:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: venomtrk

Yapılan eleştirilere katılmakla birlikte oyunda sniper yeteneğinizi arttırıyorsunuz aslında. Bu oyun taktiksel anlamda bir şeyler yapabilmemizi vaad etse de bir süre sonra aynı monotonluğa dönüşebiliyor. Oyunda hikaye namına hiçbir şey yok.

Multiplayer oynanışı "Kapıdaki Düşman" havasında olabilir, denemek lazım. Ama bence 3rd person yerine 1st person olmalıydı bu oyun. Atmosferi ve yapay zekası da daha iyi yapılabilirdi. Gene de fena değil, deneyebilirsiniz. Oyunu oynayacaksanız Sniper Elite zorluğunda denemeniz.

Oyundan bir video çektim.

mp de silahımızı nasıl değiştirebiliyoruz?

• Şu müzeli bölümde almanları öldürüp binanın en üst katına çıkıyoruz ya cephaneler filn var ,orada takılıyorum ruslar seni gördü gibi birşey diyordu galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çöl Tilkisi -- 5 Mayıs 2012; 14:24:20 >
  • çok reklamını yaptılar ama nedense review puanları çok düşük geliyor
  • Multipalyerına key falan gerekiyormu ?
  • 1 taşla 5 kuş vurdum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mactotherack

çok reklamını yaptılar ama nedense review puanları çok düşük geliyor

Geçen seneki Homefront da böyleydi. Ama Sniper Elite v2, Homefront'tan daha iyi bence. En azından kendine özgü bir sniper konsepti var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucankurbaga

1 taşla 5 kuş vurdum.

Bende peş peşe vurdun 5 kişiyi sanıp izledim. Meğer el bombasındanmış en basit şeylerden biri o. Asıl olay peş peşe vurabilmek denk getirip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

quote:

Orijinalden alıntı: ucankurbaga

1 taşla 5 kuş vurdum.

Bende peş peşe vurdun 5 kişiyi sanıp izledim. Meğer el bombasındanmış en basit şeylerden biri o. Asıl olay peş peşe vurabilmek denk getirip.

Onun üstündede çalışıyoruz Şu an en fazla 2 kişi denk getirebildim arka arkaya.

Ama teknik olarak 1 taşla 5 kuş doğru

• Olur olur oda olur. Bende 3 kişiyi vurabildim peş peşe ama denk getirmek zor baya. Şans meselesi daha çok birde zamanlama.

Bu arada 7 saat oynamışım. Daha müzeli bölümü yeni geçtim. Multi ve CoOp'tan bakmadım hiç senaryoya oyunun olayı çoklu oyuncu modlarıymış asıl. Burada eleştiren arkadaşlar multi ve coop denemedikten sonra pek eleştirmeyin bence.

Edit: Birde belirtmeden edemeyeceğim yapımcı firma sanırım birazcık Splinter Cell Conviction'dan özenmiş oyunu yaparken.

Alta Edit: Oynanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 5 Mayıs 2012; 16:32:55 >

• oyuna daha başlamadım ama menüler harika.
    ayrıca orjinal olmadan Co*op oynabiliyor muyuz?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.