Şimdi Ara

Sniper Elite V2 (2012) [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
404
Cevap
2
Favori
32.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wolkytolky

quote:

Orijinalden alıntı: FaRaKaN

Çok dandik bir oyun olmuş. Bu gün forumda başlığı görünce indireyim bi oynayayım dedim hiç zevk alamadım...

Adamı neden klasik FPS oyunlarda ki gibi yönetemiyoruz da görüyoruz anlamadım... Efektler 4-5 yıl öncesinden kalma... COD I tadı bile alamadım oyundan. Sniper değil sanki normal COD BF gibi oyunlara benzetmeye çalışmışlar içine etmişler...

crosshairi normale çevirmenin bir yolu var mı ? yoksa böyle devam mı ? 180 derecelik açıyla hem adamı hem etrafı görmek saçma ötesi ...

Hislerime Tercüman Olmuşun Valla...Sonuna Kadar Katılıyorum

Çod bratzalara bu tarz oyunlar önerilmez. Siz gidin çodunuza devam edin.

• Orta seviyede oynuyorum oyunu fakat çok zorlanıyorum nedense,gizlenebilme pek olmamıs yapamamıslar sanırım,abartılıcak kadar beğenmedim ki o kadar bekliyordum bu oyunu konu sahibi olarak Ama genel olarak bakarsak,güzel demek zorunda hissediyorum kendimi yoksa bu yaptığımız buldu da bunmak olur bana göre Piyasadaki en iyi Sniper oyunu

8-9 saat normal seviyede bitirdim oyunu,Hitleri öldürmekte çok uğraştım fena kaçıyor adam ayrıca Hitler'in varda neden Stalinin yok suikast görevi anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ComradeMakarov -- 3 Mayıs 2012; 7:44:30 >

• Arkadaşlar ben oyunu yükledim fakat controllerle ilgili bi problemim var menüde klavye ve mause çalışıyor ama oyuna girince çalışmıyor adamımızı bi türlü hareket ettiremiyorum ne ateş edebiliyorum nede yürüyebiliyorum sadece sadece sağa sola dönüyor bide klavyede b ye basınca dürbün alıyor diyer hiç bir tuş çalışmıyor bilmediğim bi ayarı falanmı var bi yardımcı olursanız çok sevinirim

bu arada klavye mause controllerinde her şey normal
  • Oyun fena sayılmaz, zaten fazla alternatif de yok. Gizlilik öğeleri daha iyi olabilirmiş. Sniper ile ateş eder etmez aksiyon başlıyor müzik giriyor normal çatışmaya dönüyor oyun.

Hele Makinalı Tüfek ile adam vurmak gerçekten zor biraz. Kapalı mekanlarda bile Sniper kullanıyorum o derece

Daha Sniper Ghost Warrior u oynamadım, oynayınca hangsii daha iyi belirlemiş olacağım. Başka firmalar da Sniper oyunu yapsa fena olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geralt the Witcher

Grafikleri saymazsak, genel olarak iyi bir oyun. Sniper havasını iyi vermiş (kurşunlar için realistic modu seçerseniz). Öyle ramboluk yapmaya çalışırsanız direk alıyorlar aşağıya, genellikle gizli gitmelisiniz. Sniper atışını gürültü anlarda yaparsanız farkedilmiyorsunuz. Arkadaşların dediği gibi biraz daha puslu bir atmosfer olsaymış daha iyi olurmuş tabi. Bence 75-80 arası bir oyun.

quote:

kurşunlar için realistic modu seçerseniz

Nerede bunun ayarı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Furious*

quote:

Orijinalden alıntı: Geralt the Witcher

Grafikleri saymazsak, genel olarak iyi bir oyun. Sniper havasını iyi vermiş (kurşunlar için realistic modu seçerseniz). Öyle ramboluk yapmaya çalışırsanız direk alıyorlar aşağıya, genellikle gizli gitmelisiniz. Sniper atışını gürültü anlarda yaparsanız farkedilmiyorsunuz. Arkadaşların dediği gibi biraz daha puslu bir atmosfer olsaymış daha iyi olurmuş tabi. Bence 75-80 arası bir oyun.

quote:

kurşunlar için realistic modu seçerseniz

Nerede bunun ayarı ?

Zorluk seviyesini ayarlarken advanced diye bi seçenek var orda hacım...

• bende yarın oynarım bunu merak ettim doğrusu.. x-ray cam i var sanırım
  • quote:

Oyun fena sayılmaz, zaten fazla alternatif de yok. Gizlilik öğeleri daha iyi olabilirmiş. Sniper ile ateş eder etmez aksiyon başlıyor müzik giriyor normal çatışmaya dönüyor oyun.

Hele Makinalı Tüfek ile adam vurmak gerçekten zor biraz. Kapalı mekanlarda bile Sniper kullanıyorum o derece

Daha Sniper Ghost Warrior u oynamadım, oynayınca hangsii daha iyi belirlemiş olacağım. Başka firmalar da Sniper oyunu yapsa fena olmaz.

Sniper Ghost Warrior çıktı mı ki hocam ya.?
  • @qermaNazi

İlk çıkan Ghost Warrior'u henüz oynamadım o'ndan bahsediyorum :)
  • quote:

@qermaNazi

İlk çıkan Ghost Warrior'u henüz oynamadım o'ndan bahsediyorum :)

Hocam ya gözünü seviyim Ghost Warrior 1 ile Sniper Elite 2'yi karşılaştırma,Sniper Elite 1'i karşılaştır,Ghost Warrior 2 çıkınca bununla karşılaştırırsın Ghost Warrior 1 vasat ötesiydi 2. oyun CryEngine ile geliyor görüntüler çok sağlam ondan ümitliyim bu sefer Acaba 2. oyunu da City İnteractive mi yapıyor Eğer öyleyse o da yalan olur CryEngine bile kurtaramaz,motoru ağlatırlar

• Şuan zaten kıyaslamıyorum, o'nu da oynayınca kıyas yapacağım. İkisinden biri elbet daha fazla eğlendirecektir beni.
  • Eğer oynamadıysan vaktin olursa Sniper Elite 1'i de oyna grafikler pek sarmayabilir ama çok zevkliydi zamanında,önemli olan oynanıs zaten grafik değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: qermaNazi

Eğer oynamadıysan vaktin olursa Sniper Elite 1'i de oyna grafikler pek sarmayabilir ama çok zevkliydi zamanında,önemli olan oynanıs zaten grafik değil

Sniper Elite 1'i ilk çıktığı zaman bitirdim :)

Çoğu kişinin Ghost Warrior u beğenmediğini görüyorum. Sebebi nedir bunun ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qermaNazi

Eğer oynamadıysan vaktin olursa Sniper Elite 1'i de oyna grafikler pek sarmayabilir ama çok zevkliydi zamanında,önemli olan oynanıs zaten grafik değil

Sniper Elite 1'i ilk çıktığı zaman bitirdim :)

Çoğu kişinin Ghost Warrior u beğenmediğini görüyorum. Sebebi nedir bunun ?

Hocam grafikler güzel fakat vurma hissi yok ve sniper dediğin uzaktan kapışır 50 tane adamın arasından sürünmez,otların arasında saklanma özelliği hoşuma gitmişti sadece Bide City İnteractivein oyunları çok kötü oluyor konu açmıştım hatta bu firmanın yaptığı "herhangi" bir oyununu beğenen var mı aranızda diye bi kişi bile ben beğendim şunu demedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

quote:

quote:

Çok dandik bir oyun olmuş. Bu gün forumda başlığı görünce indireyim bi oynayayım dedim hiç zevk alamadım...

Adamı neden klasik FPS oyunlarda ki gibi yönetemiyoruz da görüyoruz anlamadım... Efektler 4-5 yıl öncesinden kalma... COD I tadı bile alamadım oyundan. Sniper değil sanki normal COD BF gibi oyunlara benzetmeye çalışmışlar içine etmişler...

crosshairi normale çevirmenin bir yolu var mı ? yoksa böyle devam mı ? 180 derecelik açıyla hem adamı hem etrafı görmek saçma ötesi ...

Bratza

Oyun firmasının avukatı mısın? Kısaca SEN KİMSİN ?

Ben Eksi yönlerini eleştrdim oyunun. İndirenler hayal kırıklığına uğrayabilir çünkü...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

quote:

quote:

Bratza

Oyun firmasının avukatı mısın? Kısaca SEN KİMSİN ?

Ben Eksi yönlerini eleştrdim oyunun. İndirenler hayal kırıklığına uğrayabilir çünkü...

Sen korsan indir, sonra yok olmamış ben beğenmedim de. Yok öyle bir dünya, ilk önce hakkını vereceksin ki eleştirmeye hakkın olsun.

• DLC çıkmış bilginize...

DLC: Kill Hitler
  • Multide karşılıklı kapışma varsa orjinal alınır.
    Ama sadece co-op modu varsa değmez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qrt_

DLC çıkmış bilginize...

doğru zaten videosunda izlemiştim bunu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

quote:

Orijinalden alıntı: Qrt_

DLC çıkmış bilginize...

doğru zaten videosunda izlemiştim bunu..

Yok anlatmak istediğim bazı sitelere düşmüş
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.