Şimdi Ara

Samsung Galaxy Ace II resmiyet kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
12.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy Ace II resmiyet kazandı

Güney Kore'nin en büyük akıllı cep telefonu üreticisi Samsung, Barcelona'da düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi etkinliği öncesi, internette bir süredir üzerinde konuşulan modeli Galaxy Ace II'ye resmiyet kazandırdı.

118.3 mm uzunluğunda, 62.2 mm genişliğinde, 10.5 mm genişliğinde ve 122 gram ağırlığında sade tasarıma sahip olan Galaxy Ace II, 800 MHz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemciden ve 768 MB RAM'den güç alıyor; Android 2.3 ''Gingerbread'' işletim sistemini kullanıyor. Hatırlatmak gerekirse Samsung, Galaxy Ace'de tek çekirdekli 800 MHz Qualcomm MSM7227 işlemciden yana tercihini yapmıştı.

Dört band GSM (850, 900, 1800, 1900 MHz) şebekesi ile hücresel ağ üzerinden kullanıcılara daha hızlı internet bağlantısı olanağı tanıyan HSPA (HSDPA: 14.4 Mbps) alt yapısına destek veren akıllı telefonda 3.8-inç boyutunda ve 480 x 800 piksel (WVGA) çözünürlüğünde dokunmatik PLS ekran ile 4 GB kadar dahili kullanıcı belleğine yer verilmiş durumda. Kapasite microSD kartlar yardımıyla toplamda 36 GB'a kadar arttırılabiliyor. Yine kıyaslamak gerekirse Galaxy Ace'in ekranı 3.5-inç boyutunda ve 320 x 480 piksel (HVGA) çözünürlüğündeydi.

Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0, GPS (Glonass) ve NFC (Opsiyonel) teknolojilerini bünyesinde barındıran akıllı telefon, otomatik odaklama ve LED flaş özellikli kamerasıyla 5 megapiksel çözünürlüğünde kareler yakalayabiliyor, 720p video kaydedebiliyor. Akıllı telefonun ön yüzünde ise VGA kamera mevcut.

3.5 mm kulaklık girişi, RDS'li FM radyo, ivme sensörü, mesafe sensörü ve dijital pusula ile donatılan akıllı telefonda 1500 mAh batarya yeterli görülmüş. Samsung Galaxy Ace II'nin 2012 yılının nisan ayından itibaren 349 Euro'dan satışa sunulması planlanıyor. 

• galaksi w çok daha iyi
  • Ciksin da incelemelerine bakariz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonunda küçük ve performanslı bir cihaz yaptılar.
  • Fiyatı uygun olur inşallah. İlk Galaxy Ace'ın fiyatında olması iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

Ciksin da incelemelerine bakariz.

wawe 3 incelemesini de beklemedeyim halan ama dh'den tık yok. belli serilere odaklanmışlar
  • 800-850TL civarı olur sanırım KDV dahil. HTC One Vyide görelim bide.
  • işlemci hızı daha yüksek olabilirdi.
  • Huawei ideos x5 in ayarında telefon 1 sene sonra geliyor. Muhtemelen daha pahalıya
  • Pardon yanlış okumuşum. Çift cekirdekmiş :)
  • en fazla 700-750 ye gelmeli yoksa isi zor
  • Samsung üretimi olmayıp kendini kanıtlamak isteyen bir firmanın ürünü olsa 750 den sokar ve bayağı tutardı.Ama şimdi 850-900 den girip tutar büyük ihtimal!
  • "Kapasite microSD kartlar yardımıyla toplamda 36 GB'a kadar arttırılabiliyor."

32GB olması lazım bence
  • 1500 mAh biraz az gibi aslında ... gerçi tam donanımı bilinmeden birşey söylemek için erken , umarım ki güç tüketimi ace e benzemez..

ben gio kullanıyorum ace ile arasında belirgin olarak bir flaş farkı var , ona rağmen batarya su gibi gidiyor , henüz tüm bağlantılar fln aktifken bir günü tamamlayamadım.. (max 8 saat gitti )

en azından tam kapasite çalışırken 12 saati tamamlayabilicek olursa hiç acımam alırım ace II yi ..

merakla bekliyoruz..
  • ace 1 in ekranı gerçekten berbattı ace 1 fiyatı ace 1 e yakın olursa satın alınabilir yoksa SE neo karşısında şans tanımıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: lnfoman

"Kapasite microSD kartlar yardımıyla toplamda 36 GB'a kadar arttırılabiliyor."

32GB olması lazım bence

4 GB (Dahili) + 32 GB (Harici) olarak düşünebilirsiniz.
  • ICS güncellemesi alır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakaniko

Pardon yanlış okumuşum. Çift cekirdekmiş :)

aynen ilk başta 800 Mhz görünce bir durdum Samsung ne ayaksın sen dedim cümleyi okudum hea dedim tamam şimdi oldu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opeth

ICS güncellemesi alır mı?

yep yeni bir cihaz ve yeterli seviyede %95 alır bence
  • işlemci ve grafik birimi nedir marka model ?? Qualcomm 'un çift çekirdekli 800 mhz hızındaki bir işlemci mi ? yok sa samsung'un kendi işlemcisi mi ?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.