Şimdi Ara

N8 Sesim karşı tarafa gitmiyor/kesik kesik gidiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi günler. 4 gün önce N8 telefonumla anna'dan resmi belle'ye geçtim ve ne olduysa artık konuşmalarda sesim 10,15 saniye karşı tarafa gitmiyor yada kesik kesik gidiyor ama karşı tarafın sesi bana gayet net geliyor. Karşı taraf beni "sesin kesik kesik geliyor, anlaşılmıyor yada hiç gelmiyo vs" diye uyarıyor. Herhalde belle'yüklemesini ovi suite den yaptığım için stabil olmamıştır diye dosyaları navifirm den indirip phoenix ile tekrar yükledim başarılı bir şekilde. Lakin sorun hala devam ediyor. Suçu belleye boş yere atmışım. Umarım donanımsal bir sorun değildir ama belle'yi yükledikten sonra bu sorunun ortaya çıkması tamamen tesadüf olamaz herhalde. Ama mikrofon arızalı ise kesinlikle garantiye göndericem ve bu 3 veya 4. garantisi olacak bıktım artık neden ben neden neden Bilgisi olan arkadaşlar varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radyoaktif -- 29 Şubat 2012; 15:06:32 >

• Arkadaşlar cevap beklemekteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radyoaktif -- 29 Şubat 2012; 15:08:06 >
  • Arkadaşlar konu ile ilgili yardımcı olacak kimse yokmu hala beklemedeyim?
  • Hocam n8de o sorundan birçok şikayetçi vardı sanırım mikrofon bozuk en iyisi servise götümeniz
  • Yıllar sonra hortlatayım. Aynı sorunu yaşıyorum çözümü bilen?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.