Şimdi Ara

LG, 3 yeni Optimus modelini daha MWC 2012 fuarında tanıtmaya hazırlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
4.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG, 3 yeni Optimus modelini daha MWC 2012 fuarında tanıtmaya hazırlanıyor

Geçtiğimiz yıl Optimus serisi akıllı telefonlarıyla iyi bir satış rakamı elde eden LG, kısa süre önce tanıttığı 5 inçlik Optimus Vu modelinden sonra Optimus ailesine ekleyeceği 3 yeni modeli daha resmi olarak duyurdu.

LG'nin tasarıma odaklandığı modeller L-Style adını taşıyor ve L harfi ile tanımlanıyor. Geçmişte tasarım odaklı Chocolate ve Shine modelleri popüler olan LG, aynı çizgileri L serisinde de sunmayı planlıyor. Firma, MWC 2012 fuarında sergileyeceği modeller hakkında detaylı bir açıklama yapmadı.

Serinin ilk üyesi Optimus L3. 3.2 inçlik ekrana sahip L3 modeli Android 3.2 işletim sistemi taşıyor ve Mart ayında Avrupa'da piyasada olacak.

İkinci model Optimus L5. 4 inçlik ekran ve Android 4.0 işletim sistemi ile L5 modeli yılın ilk yarısında Avrupa'da piyasada olacak.

Üçüncü model Optimus L7. Yeni bir amiral gemisi olacağı izlenimi uyandıran modelde 4.3 inç ekran ve Android 4.0 işletim sistemi bulunuyor. Model yine yılın ilk yarısında Avrupa'da pazara sunulacak.

Fiyatlandırma ve diğer detayların fuarda açıklanması bekleniyor.

• Şık telefonlar olmuş.
  • En sağdaki galaxy s 2 ye ne kadar da benzio.
  • İphone 4 ün köşeli hali:)
  • @nickenegerkvar adlı arkadaş doğru söylüyor. Samsung Galaxy S2'nin köşeli hali.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaruK_26

İphone 4 ün köşeli hali:)

Size kalsa hepsi iPhone çakması zaten... Galaxy s2 nin köşelisi olmuş home biraz daha geniş o kadar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

Orijinalden alıntı: FaruK_26

İphone 4 ün köşeli hali:)

Size kalsa hepsi iPhone çakması zaten... Galaxy s2 nin köşelisi olmuş home biraz daha geniş o kadar...

Sanane kardeşim.Bana göre böyle sana göre öyle.Aynı fikirde olmamızmı gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 21 Şubat 2012; 13:21:40 >
  • Uretıcı fırmalar benzerı urun cıkarmakta ne kadar ınatcılar.Biraz onem verın tasarımlara hepsıde bırbırıne muhakkak bı yerde benzıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearles46

Uretıcı fırmalar benzerı urun cıkarmakta ne kadar ınatcılar.Biraz onem verın tasarımlara hepsıde bırbırıne muhakkak bı yerde benzıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bilader bu cihaz adamin cebini deler yahu sipsivri olmus, aslinda olmamis.
  • Güzel cihazlar olmuş. En çok sağdakini beğendim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.F. ASLAN

quote:

Orijinalden alıntı: fearles46Uretıcı fırmalar benzerı urun cıkarmakta ne kadar ınatcılar.Biraz onem verın tasarımlara hepsıde bırbırıne muhakkak bı yerde benzıyor.

Bişi dikkatini çektimi fırmalar ayrıldı dıkkat edersen.Muhakkak sonyde artık aynı tasarım cıhaz cıkartmaya baslıyacaktır.Forumda bulamadım aynı kasaya aıt 2 tane Sony modelı var.

• Lg'nin tasarıma önem vermesi hoşuma gitti..
    Tasarım gerçekten çok önemli müşteri için müşteriye gösterişli şık olduğunu göstermek için tasarımı ile baş büyüleme ve telefona albeni kazandırma açısından çok önemli..Doğruyu söğlemek gerekirse tasarım benim için çok önemli çünkü bir telefon alıcaksınız tamam teknik özellik her markada her yerde bulunur ama tasarım.. O öyle değil buda benim için önemlidir.:)
  • bu LG en iyisini yapsın en ucuza satsın yine almam arkadaş... nedense bana herşeyiyle ofsayt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A2E898DA5 -- 21 Şubat 2012; 16:06:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearles46

quote:

Orijinalden alıntı: A.F. ASLAN

Bişi dikkatini çektimi fırmalar ayrıldı dıkkat edersen.Muhakkak sonyde artık aynı tasarım cıhaz cıkartmaya baslıyacaktır.Forumda bulamadım aynı kasaya aıt 2 tane Sony modelı var.

(sony) xperia'ların yeni yüzü bu yüz. şimdiye kadar bu yüzle çıkacak 3 tane model gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 21 Şubat 2012; 16:14:46 >

• Anlamsız kütük gibi telefonlar üretiyorlar.Yuvarlat kardeşim şu tasarımı.
  • lg'e hiç ısınamadım gitti...
  • hepside takoza benziyo... özellikleri köşeleri falan çok küt duruyor...
  • Sağdaki iyimiş
  • Lg güzel modeller yapıyor ama yazılım desteği çok zayıf
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.