Şimdi Ara

Araç televizyonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
6.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar araç televizyonu hakkında hiç bilgim yok
    arkadaş telefon etti bir markette indirimde televizyon bulmuş antenli model vantuzu varmış sanırım taksilerde olan türden fazla detaylı bilgim yok 125 tl ye inmiş dedi

acaba çekim kalitesi nasıldır yani araç haraket halınde durduğu zaman çekim ve izlenme durumu nasıldır alan bilen varmı
    alıp almama konusunda kararsız

bu tarz bir şey olması lazım tam detaylı sormadım uyuyordum,uyandım uykulu telde konuştuk

7inç Trident araç televizyonu

http://imageshack.us/photo/my-images/27/resim001wjh.jpg/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmannn94 -- 21 Şubat 2012; 3:02:46 >

• Araç hareket halindeyken hiçbir şey seyredilmez, araç dururken de her seferinde yeniden anten ayarı yapmak suretiyle seyredilebiliyor.
  • peki netmi
  • Bu tamamen arabanın bulunduğu lokasyona göre değişiyor. Eğer araba apartmanların arasındaki bir sokakta ise görüntü karlı, ses cızırtılı oluyor, eğer araç vericiye daha yakın boş bir alanda ise net oluyor. Çok göreceli yani..
  • Televizyonlu Çin malı telefonlardaki tunerlerin aynısı var, pek sağlıklı olmaz ama arabada çok oturuyorsan al tabi. Yolda bi işine yaramaz, onun yerine iyi bir dijital video oynatıcı tavsiye ederim...
  • yol için zaten usb den video atılır sanırım hepsi aynı böyle
    zaten yolcu otobuslerındekıde dırek antenle degılde farklı sekılde tv ye baglanıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmannn94

yol için zaten usb den video atılır sanırım hepsi aynı böyle
    zaten yolcu otobuslerındekıde dırek antenle degılde farklı sekılde tv ye baglanıyordu

Otobüslerin tepesinde otomatik uydu anteni var. Otobüs yön değiştirdikçe otomatik çalışan uydu kendini o yöne göre ayarlıyor.
  • bu tarz urunlerle pek birsey izlemek mumkun degildir, karincalarin dansi haricinde, JVC nin urunlerinin fayda maliyet acisindan uygun oldugu yaziyor internet sitelerinde onlara bakabilirsin yalniz yinede ciddi butce gerektirir, yada elektronikcide eski-markali 37 ekran tvlerin (devre karti kucuk oldugundan) tunerinden TV alicisi yaptiracaksin, bi lcd panel alacaksin ve tv nin devresine baglatacaksin son 10-15 yildir kullanilan silikon tunerler bir halta yaramiyor hicbirsey cekmiyorlar, PC-TV kartinin 1 tane bile kanal cekemedigi yerde, eski tv im bi tane dandik cubukla 20 kanal cekiyor en az...
  • Bende rrs var hybrid tv sistemi mevcut yolda goruntu ve seste bozulma olmuyor sadece d konumunda guvenlik icin goruntu gidiyor ama ses devam ediyor yayinin
  • Bunlar artık basit kaldı, daha da ucuz olmasını umardım şahsen..

Navigasyon da işine yararsa TVli navigasyon düşün bence.. Film, klip falan da seyredilir, TVnin çekeceği üç tane karlı kanala mahkum kalmazsın..
  • ya bu ürünlerin kalitelilerinden bilen varmı ? yada kaliteli bir tvli navigasyonda olabilir. saçma sapan çin markaları ele geçirmiş piyasayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

ya bu ürünlerin kalitelilerinden bilen varmı ? yada kaliteli bir tvli navigasyonda olabilir. saçma sapan çin markaları ele geçirmiş piyasayı

Arabanın marka modeline göre değişir.
  • şu karasal yayın muhabbeti olmadığı sürece ufak araçlarda tv işi zor.
    ya böyle birşey takacaksınız arabanın tavanına:http://img514.imageshack.us/img514/2610/hareketylicihazlarur8.jpg

ya da şu tivibu olayına gireceksiniz internet üzerinden.
  • 1 ay kadar önce 185 TL'ye (6 takst) Piranha Mediamonster aldım. Araç koltuk başlığına montelemek için bir kılıfı var. USB'ye çizgi filmleri yükledim, tatile giderken çocukları baya oyaladı. TV özellliğini denedim, ama sabitken bile pek bir verim alamadım. Birde divx açmada sorun yaşamıştım, ama sonunda açtı. Görüntü kaliteside fena değil. Araca çakmaklıktan bağlandığında istediğin kadar kullanabiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mukeya -- 22 Şubat 2012; 10:42:54 >
  • bende daha önce güneşlik tv kullandım. yalnız anten taktırmadğım için kablosunu dikiz aynasına uzatıp trt.yi rahat izleyebiliyordum
    anten taktırmaya yeltendim, elektronikçi arkadaş minibüse 2 tane taktık yine randıman alamadık deyince vazgeçtim.
    benim arabada sony 7800 serisi vcd var, zaten ekranı film izlemek için taktırmıştım.
  • Bol bol reklam seyretmek için mi? Bence alınmaz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.