- x
Araç televizyonu
16 Cevap3710 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Şubat 2012; 2:59:30 

selam arkadaşlar araç televizyonu hakkında hiç bilgim yok
arkadaş telefon etti bir markette indirimde televizyon bulmuş antenli model vantuzu varmış sanırım taksilerde olan türden fazla detaylı bilgim yok 125 tl ye inmiş dedi

acaba çekim kalitesi nasıldır yani araç haraket halınde durduğu zaman çekim ve izlenme durumu nasıldır alan bilen varmı
alıp almama konusunda kararsız

bu tarz bir şey olması lazım tam detaylı sormadım uyuyordum,uyandım uykulu telde konuştuk

7inç Trident araç televizyonu

http://imageshack.us/ph...ges/27/resim001wjh.jpg/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmannn94 -- 21 Şubat 2012; 3:02:46 >

215 Mesaj
21 Şubat 2012; 3:11:47 

Araç hareket halindeyken hiçbir şey seyredilmez, araç dururken de her seferinde yeniden anten ayarı yapmak suretiyle seyredilebiliyor.

Uzaklaştırılmış
21 Şubat 2012; 3:56:55 

peki netmi

215 Mesaj
21 Şubat 2012; 4:02:30 

Bu tamamen arabanın bulunduğu lokasyona göre değişiyor. Eğer araba apartmanların arasındaki bir sokakta ise görüntü karlı, ses cızırtılı oluyor, eğer araç vericiye daha yakın boş bir alanda ise net oluyor. Çok göreceli yani..

614 Mesaj
21 Şubat 2012; 5:19:53 

Televizyonlu Çin malı telefonlardaki tunerlerin aynısı var, pek sağlıklı olmaz ama arabada çok oturuyorsan al tabi. Yolda bi işine yaramaz, onun yerine iyi bir dijital video oynatıcı tavsiye ederim...

Hayatta herşey nasip..!
Önce şükretmesini öğreneceksin..!

Ne diyorduk..?

Uzaklaştırılmış
21 Şubat 2012; 8:47:24 

yol için zaten usb den video atılır sanırım hepsi aynı böyle
zaten yolcu otobuslerındekıde dırek antenle degılde farklı sekılde tv ye baglanıyordu

Uzaklaştırılmış
21 Şubat 2012; 9:31:17 

quote:

Orijinalden alıntı: osmannn94

yol için zaten usb den video atılır sanırım hepsi aynı böyle
zaten yolcu otobuslerındekıde dırek antenle degılde farklı sekılde tv ye baglanıyordu

Otobüslerin tepesinde otomatik uydu anteni var. Otobüs yön değiştirdikçe otomatik çalışan uydu kendini o yöne göre ayarlıyor.

2804 Mesaj
21 Şubat 2012; 9:55:26 

bu tarz urunlerle pek birsey izlemek mumkun degildir, karincalarin dansi haricinde, JVC nin urunlerinin fayda maliyet acisindan uygun oldugu yaziyor internet sitelerinde onlara bakabilirsin yalniz yinede ciddi butce gerektirir, yada elektronikcide eski-markali 37 ekran tvlerin (devre karti kucuk oldugundan) tunerinden TV alicisi yaptiracaksin, bi lcd panel alacaksin ve tv nin devresine baglatacaksin son 10-15 yildir kullanilan silikon tunerler bir halta yaramiyor hicbirsey cekmiyorlar, PC-TV kartinin 1 tane bile kanal cekemedigi yerde, eski tv im bi tane dandik cubukla 20 kanal cekiyor en az...

3231 Mesaj
21 Şubat 2012; 9:56:11 

Bende rrs var hybrid tv sistemi mevcut yolda goruntu ve seste bozulma olmuyor sadece d konumunda guvenlik icin goruntu gidiyor ama ses devam ediyor yayinin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
21 Şubat 2012; 21:01:40 

6087 Mesaj
21 Şubat 2012; 21:41:42 

Bunlar artık basit kaldı, daha da ucuz olmasını umardım şahsen..

Navigasyon da işine yararsa TVli navigasyon düşün bence.. Film, klip falan da seyredilir, TVnin çekeceği üç tane karlı kanala mahkum kalmazsın..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Demir tav'a geldi kömür bitti, akıl başa geldi ömür bitti..
"Yaz dostum.. Kimse göçmez bu dünyadan mal ile.. "

1977 RENAULT 12 TS --- 2010 ACCENT ERA 1.4 TEAM ** Dizel Partikül Filtresi kanserden daha pahalı değil.. **
Yarın Hakkın divanına varınca, Süleyman'dan hesap sorar karınca...

3244 Mesaj
21 Şubat 2012; 22:19:59 

ya bu ürünlerin kalitelilerinden bilen varmı ? yada kaliteli bir tvli navigasyonda olabilir. saçma sapan çin markaları ele geçirmiş piyasayı

Meine Ehre Heißt Treue (sadakatim şerefimdir) SS

1224 Mesaj
21 Şubat 2012; 22:58:02 

quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

ya bu ürünlerin kalitelilerinden bilen varmı ? yada kaliteli bir tvli navigasyonda olabilir. saçma sapan çin markaları ele geçirmiş piyasayı

Arabanın marka modeline göre değişir.

2012 Honda civic elegance otm. beyaz

3523 Mesaj
21 Şubat 2012; 23:07:12 

şu karasal yayın muhabbeti olmadığı sürece ufak araçlarda tv işi zor.
ya böyle birşey takacaksınız arabanın tavanına: http://img514.imageshac...reketylicihazlarur8.jpg

ya da şu tivibu olayına gireceksiniz internet üzerinden.

Direksiyonda Eşşek varsa motordaki beygirin önemi var mı?

89 Model Vücut + Ruh. Gösterişe gerek yok. İmzanızdakileri yanınızda götürmeyeceksiniz.

1626 Mesaj
21 Şubat 2012; 23:09:22 

1 ay kadar önce 185 TL'ye (6 takst) Piranha Mediamonster aldım. Araç koltuk başlığına montelemek için bir kılıfı var. USB'ye çizgi filmleri yükledim, tatile giderken çocukları baya oyaladı. TV özellliğini denedim, ama sabitken bile pek bir verim alamadım. Birde divx açmada sorun yaşamıştım, ama sonunda açtı. Görüntü kaliteside fena değil. Araca çakmaklıktan bağlandığında istediğin kadar kullanabiliyorsun.

local://upfiles/325786/ED62D51DDE474F6FB0C3EC2AF69FC9D9.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mukeya -- 22 Şubat 2012; 10:42:54 >

Paran yoksa japon, paran varsa alman...

Skoda Octavia 1.6 Elegance (2001)

3777 Mesaj
22 Şubat 2012; 0:05:15 

bende daha önce güneşlik tv kullandım. yalnız anten taktırmadğım için kablosunu dikiz aynasına uzatıp trt.yi rahat izleyebiliyordum
anten taktırmaya yeltendim, elektronikçi arkadaş minibüse 2 tane taktık yine randıman alamadık deyince vazgeçtim.
benim arabada sony 7800 serisi vcd var, zaten ekranı film izlemek için taktırmıştım.

geçme namert köprüsünden alırsa sel alsın seni,yatma çakal gölgesinde yerse aslan yesin seni...

723 Mesaj
22 Şubat 2012; 8:43:17 

Bol bol reklam seyretmek için mi? Bence alınmaz...

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.875