Şimdi Ara

PANASONIC'TEN PASİF 3D'Lİ (FPR) ET5 SERİSİ !!! (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.082
Cevap
34
Favori
313.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: natulus

Arkadaşlar emin olduğunuz altyazıyı bulduktan sonra mkvtoolnix adlı araçla altyazıyı filmin içine gömün hem altyazı daha okunaklı ve büyük çıkıyor..bu işlem de 15-20 sn sürüyor..denemenizde fayfa var..

çok teşekkürler.

uzun zamandır bu sorunu çözememiştim.artık alt yazılar büyük çıkıyor
  • arkadaşlar meraba ps4 alıcam yakın zamanda.fiyat performans olarak genel itibariyle panasonic diyor çoğu kişi.3000 lira civarı limit var hangi modeli önerirsiniz ?
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanjan -- 14 Mart 2014; 5:01:30 >
  • Arkadaşlar LC Ses sistemi aldım fakat Televiziyonun ARC özelliğini aktif edemedim hdmi kablosuyla bağlantı yapıyorum fakat uydu yayınlarından ses alamıyorum ARC özelliğini nasıl aktif edebilirim
  • sus S kullanıcısına yanıt
    Şurda konusu var belki faydası olur.

http://forum.donanimhaber.com/m_47610381/tm.htm
  • Arkadaşlar 47et5e modelini kullanıyorum.
    Bugün 3 tb disk aldım ama tv görmedi.
    Daha önce denemiş ve diskini görmemiş kimse var mı ? Varsa maksimum kaç tb destekliyor bilen var mı ?
    Teşekkürler.
  • Yukarıda sorduğum soruyu bilen yok mu arkadaşlar ?
  • Rorschach-db kullanıcısına yanıt
    Ben 2TB olarak biliyorum ama şuan kontrol ediyorum farklı bir bilgi bulursam geri dönerim.

HDD formatınıda kontrol edin!

200gb HDD'mi harici güç kaynağına sahip harici kutu ile birinci usb portunda denedim sorunsuz çalıştı,formatı NTFS.Başlangıçta 2 tane "cypress" diye seçenek geldi bunlardan birinciyi seçince okuma yapmadı ikinci seçeneği seçince düzgün okuma yaptı.Elimde 2 ve 3 TB hdd var fakat kutu eski kutu ve büyük hdd desteklemiyor bu sebeple test edemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brev -- 5 Mart 2014; 22:22:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rorschach-db

Yukarıda sorduğum soruyu bilen yok mu arkadaşlar ?

En üstteki usb ye takıyorsunuz değil mi? Yanında Hdd yazan!!!

Kullanım kitapçığında yazıyordu, hangi kapasitede test yapıldığını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uguroz76 -- 5 Mart 2014; 18:47:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brev hocam benim diskin formatı da ntfs.
    WD my book studio 3 tb kullanıyorum.Haliyle fişe takılı kullanıyorum.Tv usb aygıtı algılandı diye tv ekranında bilgi sağ altta bilgi veriyor.(Ne demek istediğimi anladınız umarım)Malesef diski göremiyorum hiç bir şekilde.

uguroz76 hocam Evet hocam tüm usb portlarında denedim sonuç yok.Dediğim gibi algılandığı yazıyor ama o kadar.Diski görmüyorum.
    Bilmediğim başka bir yol mu var acaba ?
    Diski bağladığımızda tv kumandasında Viera tools'dan kontrol ediyorum yok.
    Yine girişlerden usb seçiyorum yok.

Ayrıca kitapçıkta da göremedim hocam.

Cevap geç oldu kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rorschach-db -- 8 Mart 2014; 13:14:49 >
    Viera tools'a girdiğinizde örneğin video seçtiğinizde HDD ile ilgili bir seçenek gelmiyor mu?
    Birde usb hdd ile ilgili bir bilgi daha buldum buna göre 3TB hdd kullanılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brev -- 8 Mart 2014; 14:16:42 >

• brev kullanıcısına yanıt
    Hocam tek tek fotoğraflarını çektim,bakabilirsiniz.
    İlk 2 fotoğraf sizin menünüze girmeye çalıştığımda karşılaştığım sonuç.Normalde usb bellek falan bağladığımda direk giriş yapabiliyorum doğal olarak.Bu diskte durum aynen böyle.

Son 2 fotoğraf ise kumanda da bağlantı portlarından ulaşmaya çalıştığımda karşıma çıkan durum.

Sonuç cihaz algılanıyor ama görünmüyor.

Ek not;Fotoğraflar telefonum eski model(Sony Ericsson K790i) olduğu için kalitesiz görülebilir,kusura bakmayın.

Fotoğraf kalitesi çok önemli değil neyin ne olduğu belli zaten sağ alt köşede cihaz algılandı yazdıktan sonra viera tools'a girdiğimiz zaman gerekli kısım ların gelmesi gerekiyor.Sanırım o aşamada sizin cihaz ile tv arasında bir uyumsuzluk var.Deney imkanım olmadığı için problem tam nedir bilemiyorum.Belki 3TB desteği eksiktir veya 3TB için özel bir işlem/format gerekiyordur.Bakalım araştırıyorum bilgi bulursam dönerim buraya.
  • Hocam bende o uyumsuzluk mu yoksa 3 tb disk mi tanımıyor diye düşünüyorum.O yüzden sordum 3 tb başka kullanan var mı diye.

Ayrıca umityasar nikli hocamla da ö.m. üzerinden yazıştık.Kendisi buffalo disklerle uyumlu olduğunu söylemişti.Ama o kayıttan bahsediyordu.
    Ben kayıt olayından önce film izlemek için kullanacaktım.Duruma göre sorun olmazsa kayıt içinde neden kullanılmasın tabi.
    Bence 3TB olmasından ziyade kutuyu tanımıyor TV.Çünkü viere tools'a girdiğiniz zaman göstermesi lazım.Arayüz bilgisini göstermesi lazım.Mesela bende Cypress diye birşey çıkıyor,resimlerdende göreceğiniz üzere,3TB diski okur yada okumaz o ayrı mevzu.Bakalım benim 3 TB'yi benim kutuya takıp deniycem eğer kutu 3TB'yi kabul ederse TV açıcak sanırım.
  • Arkadaşlar bendede panasonic 60 et5e var, ses sistemi aldım optik kabloyla tv ye bağladım ama sesi optik çıkıştan veremedim, o kadar menüyü inceledim ama sesi optikten ver yada hariciden ver gibi bir menü bulamadım, tv sürekli kendi hapörlerinden veriyor sesi.

Nasıl optikten vericez bu ayar nerede
  • quote:

Orijinalden alıntı: brev

Viera tools'a girdiğinizde örneğin video seçtiğinizde HDD ile ilgili bir seçenek gelmiyor mu?
    Birde usb hdd ile ilgili bir bilgi daha buldum buna göre 3TB hdd kullanılabilir.

Adı geçen hdd şudur herhalde diye düşünüyorum:
    http://www.hizlial.com/buffalo-mini-station-1tb-25-usb-30-tasinabilir-disk-pct1tu3/10227102
    Yoksa yanılıyor muyum?

• Hocam fotoğrafta söylenen buffalo diskin modeli şu;

LİNK

Sadece bu marka da sorun çıkarmayacak olması saçma gibi geliyor.

Brev hocam 3 tb bağladıysa sonucu yazacaktır umarım
  • umityasar kullanıcısına yanıt
    Sizin linkini verdiğiniz daha yeni usb3.0 destekli bir model.Buda çalışacaktır tahminimce.
    Testlerde kullanılan ürün budur.3TB'a kadar destekliyor gözüküyor.

Buffalo DriveStation 2TB External USB 2.0 Hard Drive HD-LBU2

• brev kullanıcısına yanıt
    Hocam 3 tb deneme şansınız oldu mu ?
  • 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.