Şimdi Ara

PANASONIC'TEN PASİF 3D'Lİ (FPR) ET5 SERİSİ !!! (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.082
Cevap
34
Favori
313.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: navigator_

Ben internetten alınan ürünlerin (hele bu tv ise) şans meselesi olduğunu düşünüyorum. 100 tl fazla verip mağazadan alırım.

Sonuçta aynı fabrikada üretilen ürünü alacaksın. Mağazadanda alsan internettende alsan pananın ürettiği kapalı kutu ürünü alıyorsun. Eğer bozuk yada sorunlu çıkacaksa mağazadan alınanda da çıkar. Şöyle bir şey olur sorun çıkarsa muhatabım olur derseniz ama mağazalarda sorunlu ürün için servise yolluyorlar. onlarla uğraşmak zorunda kalıyorsunuz.

Başıma samsung buzdolabında böyle bir olay geldi, teknosan aldım ürünü, magaza kapıya kadar yolladı. Servis kuruluma geldi kutuyu açtık dolabın kapagı çizik, servis çalıştırdı etti, kapak değişim kağıdı yazdı. Bende itiraz ettim "0" ürün aldım değişim kabul etmem diye, "yetkim yok" falan diyince samung çağrı merkezinden talep oluşturdum. Neyse değişim kabul oldu 15 gün sonra servis "0" kutulu ürün getirdi. Açtık bununda yanında vuruk var, neyse yeniyi bırakıp eskiyi alıp gittiler, tekrar değişim sürecine girdik. 1 ay sonra yeni dolap getirdiler bu sefer aşağıda kutuyu açtık. Ne çıktı dersiniz ? Yine darbeli

Onu hiç yukarı çıkarmadan geri götürdüler, bende samsung çağrı merkezini aradım yeni dolap istemiyorum kardeşim para iadesi verin dedim. 1,5 ay sonra servis paramı hesabıma yatırdı. 2 yeni buzdolabı gelmesi ve para iadesinin alınması süreci 3 ayı buldu. Bu süreçte Teknosa bizim yapacağımız bişey yok, muhatabınız samsung ve samsung servisleri dedi.

Demek istediğim mağazadan aldığınız bir üründe olsa, sorun çıkınca mağaza sizi tanımıyacak firmayla ve servisle işini hallet diyecek.

• kaynanam senin televizyonu ver sen kendine yeni al istersen dedi ama ben istemedim. şimdi yoktan 1000 lira vermek işime gelmedi. benim tv lg 42lw570s (1500 liraya verebilirdim), alacağım tv 47et5e 2199+270 uydu olurdu. sizce kararım nasıl olmuş...
  • arkadaşlar slm hd yada full hd sorunsuz film dizi izlediğiniz siteler varmı bir kaç site denedim ama memnun kalmadım birinde tam ekran olmuyor birinde açmıyor brinde ses var görüntü yok vs vs
  • 47et5e yi Teknosa com dan 2199 aldım. axses e 200 tl chip para + 200 tl hediye çeki + sehpa hediyesiyle bence iyi fiyat fiyatına göre f/p ürünü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be çok iyi fiyat.
    Teknosa çıldırmış olmalı
    Hem hediye çeki hem çip para hem sehpa .
    Bir yanlışlık olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 19 Ekim 2012; 19:25:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Vay be çok iyi fiyat.
    Teknosa çıldırmış olmalı
    Hem hediye çeki hem çip para hem sehpa .
    Bir yanlışlık olmasın.

yok hocam varsada benim lehime :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: serokutay

47et5e yi Teknosa com dan 2199 aldım. axses e 200 tl chip para + 200 tl hediye çeki + sehpa hediyesiyle bence iyi fiyat fiyatına göre f/p ürünü.

200tl hediye ceki ve sehpa ok ama chip para hicbiryerde yazmiyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gs Maçinda tv nin ilk foyası çıktı meydana.
    Sabit renklerde oluyor bu herhalde.
    Kamera hareket ettikçe sanki ekranda sabit kalan dikey gölgeler var .

Clouding mi neydi bu . Gerci Buna hazirlikliydim .
    Azaltmanın bir yolu var midir. ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 19 Ekim 2012; 20:23:44 >
  • quote:

Gs Maçinda tv nin ilk foyası çıktı meydana.

Intelligent Frame creation özelliği açık mı kapalı mı? Sanırım bununla ilgiliydi.
  • quote:

banding.. çok göze batıyorsa tv sorunlu olabilir
  • Ifc tüm modları denedim . Değişmedi.
    Göze batması sadece yeşil sahada veya sabit renklerde diyelim.
    Benden başka anlayan yok zaten. Çok dikkat edince anlaşılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 19 Ekim 2012; 20:41:08 >
  • quote:

Ifc tüm modları denedim . Değişmedi.

o zaman salla :D banding , dse , bulutlanma , ışık sızması , ölü piksel vs.. lcd tv kullananlar bu tip sorunlara alışıktır zaten.. kusuru olmayan bi lcd panel bulmanın imkanı yok maalesef.. her tv de bunlardan en az biri bulunur
  • quote:

Orijinalden alıntı: PearBear

quote:

Ifc tüm modları denedim . Değişmedi.

o zaman salla :D banding , dse , bulutlanma , ışık sızması , ölü piksel vs.. lcd tv kullananlar bu tip sorunlara alışıktır zaten.. kusuru olmayan bi lcd panel bulmanın imkanı yok maalesef.. her tv de bunlardan en az biri bulunur

Salladım zaten o yüzden 2000 liranın üzerinde para vermedim .
    10.000 lirada versem bu sorunlar olacaktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: spdrmn

quote:

47et5e yi Teknosa com dan 2199 aldım. axses e 200 tl chip para + 200 tl hediye çeki + sehpa hediyesiyle bence iyi fiyat fiyatına göre f/p ürünü.

16-17 ekimde vardı chip para bende o zaman almıştım 42et5e 170 de chip para vermişlerdi.
  • arkadaşlar dlna üzerinden 1080p videoları uzleyemiyorum. sürekli takılıyor pc den ve tlf dan da denedim paylaşmayı olmadı. 1080p de çok takılıyor. Diğer düşük çözünürlük video larda sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: can-er

quote:

quote:

16-17 ekimde vardı chip para bende o zaman almıştım 42et5e 170 de chip para vermişlerdi.

Hediye çekide aldınızmı ? Chip para olduğu zaman hediye çeki vermiyorlar ( dı ).
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangeraus

quote:

quote:

quote:

Hediye çekide aldınızmı ? Chip para olduğu zaman hediye çeki vermiyorlar ( dı ).

Hediye ceki chip para sehpa bide avantajix e %1.5 iade aldim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lemoncake

bu ne şimdi
  • quote:

Intelligent Frame creation özelliğini kapat sorun kalmıyor bende ilk başta tv den hızlı kare atlama gölgelenme olaylarını görüp tv den soğumuştum meğer bu özellik ile alakalıymış şuan süper hiçbir sorun yok benim tvde bu fiyata yani 1700 için süper bir tv
  • quote:

Hediye ceki chip para sehpa bide avantajix e %1.5 iade aldim

Baya karli bir alışveriş olmuş
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.