Şimdi Ara

Huawei'ın dört çekirdekli modeli Ascend D1 Q'nun görselleri yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
4.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

26 Şubat Pazar günü, Barcelona'da düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi'nde (MWC 2012) en güçlü akıllı telefonunun ve 10-inç boyutunda ekrana sahip tableti MediaPad 10'un lansmanını gerçekleştirmesi beklenen Huawei'ın Ascend D1 Q modeline ait dört farklı görsel internette yayınladı.

Dört çekirdekli işlemci desteğini arkasına alacak olan Ascend D1 Q'nun, merak uyandırmak adına belli başlı kısımları gösterilmek istenmiş. Huawei cephesinde gelişmeler yaşandıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

• Tasarım konusunda iddialı olacak gibi duruyor, merakla bekliyorum bu ürünü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke şansı olsa...

Ama hoparlör mesh detayını çok beğendim.
  • Kaporta güzel, şasi nasıl acaba?
  • Huawei de olmasa biz ucuza ve yüksek performanslı telefonları nerden alırdık :)
  • Son 2 saattir kaçıncı telefon haberi oldu? Sanki anlaşmışlar gibi hepsi bir anda duyuruyorlar:S
  • Haftaya pazartesi mobil dünya kongresi 2012 var. Bu yüzden orada tanıtacakları modellerle ilgili böyle şeyler yayınlıyor tüm firmalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahoron

Son 2 saattir kaçıncı telefon haberi oldu? Sanki anlaşmışlar gibi hepsi bir anda duyuruyorlar:S

evet haberleri telefon firmalara direk kendileri giriyorlar buraya zaten
  • vay vay vay dedirtti yani merakla bekliyorum
  • Sadece ben mi sevmedim tasarımını
  • Turkiyede huawei x5 in fiyatindan dolayi seviliyor ama aslinda yurtdisinda diger telefonlarla boyle buyuk fiyat farklari yok. Turkiyede sadece x5 olmasi gereken fiyattan, ithalatci kazigi olmadan satildi. Fiyat farkinin tek nedeni buydu. Diger telefonlarda iki kati fiyata satiyorlar ve kimsede siz ne yapiyorsunuz aga demiyor
  • Bizim bi aralar İmza Diye bir araba vardı. Görselleri çıkmıştı Protipide çıkmıştı ama kendisini göremedik. Bu huaweinin telefonlarıda ole olcak galiba
  • Biz türk tüketicisi Huavei ile ilgileniyoruz ama Huawei biz türk tüketicisi ile hiç ilgilenmiyor..
  • Bu telefon ucuz felan olmuyacak bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 21 Şubat 2012; 13:02:51 >
  • Izgarada vs. kırmızı renk.... Sensation xe'den esintiler....
  • Hiç fena değil hem teknik özellikler çok iyi hemde tasarım..Fiyatda göreceğiz bakalım ne olucak.:)
  • Telefonun tasaramını tamamen görebilseydik iyiydi.
  • Birde sorunsuz satsa telefonları cüper bir marka
  • TÜerkiyeye geliyormu bu modeller :)
  • ne biçim görsel bu gıyısını köşesini gösterileceğini bilseydim sayfaya tıklama zahmetinde bulunmazdım...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.