Şimdi Ara

OynuYorum: Resident Evil Revelations

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
10.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıllar seriden çok şey aldı götürdü. Peki Revelations bizi eski günlerin havasına sokabiliyor mu?

• dilinize yüreğinize sağlık....:))
  • "aa bu görmüş olduğun gemiden "
  • İşte gerçek bir RE oyunu konsollara port edilse daha çok şansı olur.Bir yerden bulup oynayacağım.
  • İnceleme için teşekkürler . bizleri harika bir oyun bekliyor ....
  • oyunun çıktığı neredeyse 1 ay oldu ama hala nintendo türkiye distirbitörü NORTEC ne oyunun piyasaya sürdü nede bi çıkış tarihi verdi yazık walla böyle büyük bir firmaya hiç yakışmadı..

oyuna gelecek olursak 98 yılından beri bu seri ile içli dışlıyım ilk 3 oyunu saymazsak beni eski günlere döndüren geren ve heyecanlandıran tek oyun oldu mükemmel bir oyun bu oyun için 3ds alınırmı ?? ben aldım :))
  • Oyunu bende oynuyorum inanın daha önce hic bir el konsol oyundan bukadar zevk almamıştım Re5 den daha farklı ve daha iyi bu oyun bana göre herkese tavsiye ederim
  • "Yaratığın bo... midesinde" demişsiniz oradaki 'bo' tahmin ettiğim şey miydi? :D
  • ah keske ds olsaydi ama
  • abi koptumya şurda aha bu gemiden dedi talha abimiz baglayın nolur :D
  • Kiz cok tatli deil mi ya .k
  • elinize saglik
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokselc12

"Yaratığın bo... midesinde" demişsiniz oradaki 'bo' tahmin ettiğim şey miydi? :D

Yok vallahi değil :)
  • içten olmaya çalışırken biraz fazla mı lakayıt bir üslüp olmuş? falanlı filan lı pek hoş değil...
  • O kadar övdüğünüz grafiklerle keşke müstakbel rakibi Vita için şahsi karşılaştırma fikirlerinizle bizi bilgilendirseydiniz keşke..
  • quote:

Orijinalden alıntı: konix

O kadar övdüğünüz grafiklerle keşke müstakbel rakibi Vita için şahsi karşılaştırma fikirlerinizle bizi bilgilendirseydiniz keşke..

Ama 3D :D
  • -Alın gencler yeni nesil takoz resident evil oyunu yaptık size yerseniz tabi :)
  • ben de zavviden ön siparişle bu paketi 115 Tlye aldım ama oynama fırsatım olamadı çünkü konsolun yurtdışından gelmesini bekliyorum
  • Oyun çok iyi gerçekten campaign+raid single player'ı 20 saati aşkın bir oynama süresi var birde online var.

Şuana kadar 3ds'te 20'den fazla kutulu oyun oynadım bu kadar iyisi yok.Zaten konsolu alma sebebim, Resident Evil:Revelations'tu.Duyrulur duyrulmaz 3DS aldım aslında PSVita için para biriktiyordum.

Şuanda Wifi PSVita+8gb memory almayıda düşünüyorum ama uncharted haricinde oynayacağım oyun ya yok yada benzeri 3ds'imde var.O yüzden biraz daha bekleyeceğim.Hem fiyatlarıda biraz aşağı çekerler.
  • Şuna resident evil demesek gerçekten içim gidiyor Revelations combat filan diyelim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.